Dodaj do ulubionych

Macho pelna geba

25.04.02, 15:46
Cos na poprawe humoru:

www.abbasite.com/gallery/pic101.html
Obserwuj wątek
    • eor Re: Macho pelna geba 25.04.02, 15:58
      I jeszcze jedno - ABBA w Lublinie:))))))))))))))))))))) Zdjecie z herbem:)


      www.abbasite.com/gallery/pic116.html
      • laser_ Re: Macho pelna geba 25.04.02, 17:04
        ...no klimat mam pełny, bo właśnie w Pulsie "leci" ABBA (:O)
        • Gość: TROY Re: Macho pelna geba IP: *.berlikomm.net 25.04.02, 18:24
          ...money,money,money...
          must be funny...
          ..ha,ha tez lecialo dzis w lokalnym radio :))
          • eor Re: Macho pelna geba 25.04.02, 21:57
            A 6 kwietnia odbyl w Roosendaal, NL, Dzien ABBY!!!!! Jak moglismy to
            przegapic:))

            ...you are the dancing queen, young and sweet, only 17, ta-da, ta-da, ta-dam,
            dancing queen, feel the beat from the tambourine, oh, yeah......

            Gdyby ktos chcial sobie posluchac i pospiewac - prosze bardzo. Byle glosno:))
            www.abbasite.com/music/songdata/018.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka