eor 25.04.02, 15:46 Cos na poprawe humoru: www.abbasite.com/gallery/pic101.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eor Re: Macho pelna geba 25.04.02, 15:58 I jeszcze jedno - ABBA w Lublinie:))))))))))))))))))))) Zdjecie z herbem:) www.abbasite.com/gallery/pic116.html Odpowiedz Link Zgłoś
laser_ Re: Macho pelna geba 25.04.02, 17:04 ...no klimat mam pełny, bo właśnie w Pulsie "leci" ABBA (:O) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TROY Re: Macho pelna geba IP: *.berlikomm.net 25.04.02, 18:24 ...money,money,money... must be funny... ..ha,ha tez lecialo dzis w lokalnym radio :)) Odpowiedz Link Zgłoś
eor Re: Macho pelna geba 25.04.02, 21:57 A 6 kwietnia odbyl w Roosendaal, NL, Dzien ABBY!!!!! Jak moglismy to przegapic:)) ...you are the dancing queen, young and sweet, only 17, ta-da, ta-da, ta-dam, dancing queen, feel the beat from the tambourine, oh, yeah...... Gdyby ktos chcial sobie posluchac i pospiewac - prosze bardzo. Byle glosno:)) www.abbasite.com/music/songdata/018.html Odpowiedz Link Zgłoś