Dodaj do ulubionych

Fashion Blogger Fest

31.08.12, 13:01
Fashion Blogger Fest - to konferencja o modzie dla blogerów i nie tylko

Pierwsza w Polsce konferencja poświęcona blogosferze modowej. W trakcie spotkania opowiemy o inspiracjach modowych, zdradzimy tajniki pisania o modzie, poruszymy tematy związane z promocją i marketingiem blogów, przedstawimy zasady funkcjonowania w serwisach społecznościowych. Niepowtarzalna okazja do zintegrowania środowiska blogerów modowych oraz spotkania się z ekspertami ze świata mody.
W konferencji udział wezmą blogerzy, eksperci, specjaliści od fotografii modowej, osoby zainteresowane modą prywatnie i zawodowo oraz przedstawiciele mediów.

Konferencja odbędzie się 8 września 2012

Zapraszamy!

Inspiracje modowe
Podróże, miejsca, style. Wszystko to, co atrakcyjne na blogu.

Fashion style writing
Jak pisać o modzie?

Fotografia mody
Jak fotografować modę w teorii i praktyce?

PR-owy potencjał blogosfery modowej
Jak pasję zamienić w zawód?

Promocja własnego bloga
Współpraca z innymi mediami, social media.

Success stories
Opowieści popularnych blogerów.


bluecity.pl/wydarzenia/fashion-blogger-fest,1716,pl.html
Obserwuj wątek
    • Gość: BARREL Re: Fashion Blogger Fest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.12, 13:34
      Barrel Fashion to projekt, który powstał w związku z niszą jaką zaobserwowaliśmy na rynku wydawniczym. Prasa związana z modą często koncentruje się na newsach dotyczących trendów i celebrytów, osoby zainteresowane modą od kuchni – produkcją nie znajdują wśród tych tytułów nic dla siebie. Tak rodzi się pomysł Barrel Fashion. Jest to magazyn, który przenika przez wszystkie płaszczyzny świata mody, skupiając wokół siebie fotografów, bloggerów, modeli, stylistów, projektantów, i wszystkich tych, którzy również budują ową modową rzeczywistość. Zatacza ona kręgi nad wieloma profesjami, pokazując jak bardzo jest różnorodna, niczym wielka beczka pełna rozmaitości.

      Polski fashion biznes jest hermetyczny i w pewien sposób zamknięty na świeże talenty, których mnóstwo dookoła, ale nie mających możliwości przebicia się. Barrel fashion to magazyn stworzony dla czytelników i przez nich współtworzony – oddajemy pierwszy numer w Wasze ręce i ze zniecierpliwieniem oczekujemy nowych współpracowników.
      • yoma Re: Fashion Blogger Fest 07.11.12, 13:46
        Jesteście pewni, że spamujecie na właściwym forum? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka