Dodaj do ulubionych

-----------------------MAJÓWKA--------------------

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.05, 13:04
hej powiedzcie prosze dokad wybieracie sie na majówke bo ja osobiscie polecam
zwiedzanie Lublina autobusem MPK czyli od koncowego do koncowego tym sposobem
mozna zwiedzic odlegle zakatki naszego miasta od osiedla Borek w Turce
poprzez Glusk Snopkow Konopnice az do Kreznicy Jarej czy wogole okolic Zalewu
polecam tez przejazd autobusem szynowym do Krasnika tylko nie wiem po co
mozna tam jechac lub wypad pociagiem do Łukowa (do mini TESCO hi hi) albo do
Zwierzynca pociagiem pospiesznym za 26,24 czyli ogolnie sie nie oplaca czekam
zatem na inne fajne
pomysly....................................................
Obserwuj wątek
    • Gość: skoro_pytasz Re: -----------------------MAJÓWKA--------------- IP: *.chello.pl 30.04.05, 13:25
      ja nigdzie sie nie wybieram :-(
    • Gość: czerwony Re: -----------------------MAJÓWKA--------------- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.05, 14:22
      Program obchodów Święta Pracy 1 Maja:

      15.00 – 15.45 wiec na Placu Litewskim, złożenie wieńców na Grobie Nieznanego
      Żołnierza.

      15.45 – 15.55 przejazd uczestników wiecu na tereny Muzeum Wsi Lubelskiej na
      Sławinie – bezpłatne autobusy zapewnione przez organizatorów odjeżdżają z
      przystanku MPK – „Poczta Główna”.

      16.00 Festyn Rodzinny na terenach Muzeum Wsi Lubelskiej na Sławinie, w
      programie: bezpłatne zwiedzanie obiektów muzealnych z przewodnikiem, występy
      zespołów artystycznych (m.in. Zespół Tańca Ludowego UMCS, Kapela Drewutnia),
      grill, pokazy rękodzieła ludowego, bezpłatne atrakcje dla dzieci; dmuchany
      zamek, zabawy ruchowe, przejazdy bryczkami i na kucykach, pokazy Szwadronu
      Jazdy Ułanów RP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka