Gość: wuzi
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
30.04.05, 13:04
hej powiedzcie prosze dokad wybieracie sie na majówke bo ja osobiscie polecam
zwiedzanie Lublina autobusem MPK czyli od koncowego do koncowego tym sposobem
mozna zwiedzic odlegle zakatki naszego miasta od osiedla Borek w Turce
poprzez Glusk Snopkow Konopnice az do Kreznicy Jarej czy wogole okolic Zalewu
polecam tez przejazd autobusem szynowym do Krasnika tylko nie wiem po co
mozna tam jechac lub wypad pociagiem do Łukowa (do mini TESCO hi hi) albo do
Zwierzynca pociagiem pospiesznym za 26,24 czyli ogolnie sie nie oplaca czekam
zatem na inne fajne
pomysly....................................................