Dodaj do ulubionych

Wisła Azoty Puławy przed barażami

IP: *.gprspla.plusgsm.pl 04.04.06, 20:52
Co za baran robi w przerwie obóz 5 dniowy i 3 treningi dziennie-WITASZEK
RĄBIE KASE OBÓZ BĘDZIE KOSZTOWAŁ 5tyś a fakturka bedzie na 10tyś różnica do
kieszeni Witaszka.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka