Gość: sorry IP: *.gprspla.plusgsm.pl 04.04.06, 20:52 Co za baran robi w przerwie obóz 5 dniowy i 3 treningi dziennie-WITASZEK RĄBIE KASE OBÓZ BĘDZIE KOSZTOWAŁ 5tyś a fakturka bedzie na 10tyś różnica do kieszeni Witaszka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj