IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.03, 14:01
Witam wszystkich!
Może ktoś wie, gdzie w Lublinie jest duży wybór puzzli / 2000 lub 3000 /?
pozdrawiam wszystkich - slawek
Obserwuj wątek
    • pepperoni78 Re: puzzle 04.08.03, 10:13
      Kiedyś był taki sklep na Narutowicza obok przystanku przy skrzyżowaniu z
      Głęboką, ale teraz jest tam salon pewnej firmy sprzedającej męskie stroje
      wizytowe. Możesz sprawdzić w Ezopie na Krakowskim. Na górze jest księgarnia,
      ale schodkami w dół mozna dostać sie do papierniczego. Tam kiedyś były, ale czy
      jeszcze sa - tego nie wiem. Moje dzieci wyrosły już z puzzli ;)
      • Gość: taipan13 Re: puzzle IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.03, 16:48
        pepperoni78 napisał:

        > Kiedyś był taki sklep na Narutowicza obok przystanku przy skrzyżowaniu z
        > Głęboką, ale teraz jest tam salon pewnej firmy sprzedającej męskie stroje
        > wizytowe. Możesz sprawdzić w Ezopie na Krakowskim. Na górze jest księgarnia,
        > ale schodkami w dół mozna dostać sie do papierniczego. Tam kiedyś były, ale
        czy
        >
        > jeszcze sa - tego nie wiem. Moje dzieci wyrosły już z puzzli ;)
        A moja żona i dzieci / mimo że są na studiach / nie wyrośli ;-))) a poza tym
        dzięki za informacje.
        • lucy_z Re: puzzle 04.08.03, 18:10
          Gość portalu: taipan13 napisał(a):


          > A moja żona i dzieci / mimo że są na studiach / nie wyrośli ;-))) a poza tym
          > dzięki za informacje.

          Ja tez nie,uwielbiam! Nic mnie tak nie uspokaja;)))
          W Makro kiedys widziałam sporo.
          :))
    • jetbang Re: puzzle 04.08.03, 10:22
      Krzyś na pl wolności!!!

      Pozdrawiam!!! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka