Gość: tai-pan13 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.03, 14:01 Witam wszystkich! Może ktoś wie, gdzie w Lublinie jest duży wybór puzzli / 2000 lub 3000 /? pozdrawiam wszystkich - slawek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pepperoni78 Re: puzzle 04.08.03, 10:13 Kiedyś był taki sklep na Narutowicza obok przystanku przy skrzyżowaniu z Głęboką, ale teraz jest tam salon pewnej firmy sprzedającej męskie stroje wizytowe. Możesz sprawdzić w Ezopie na Krakowskim. Na górze jest księgarnia, ale schodkami w dół mozna dostać sie do papierniczego. Tam kiedyś były, ale czy jeszcze sa - tego nie wiem. Moje dzieci wyrosły już z puzzli ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taipan13 Re: puzzle IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.03, 16:48 pepperoni78 napisał: > Kiedyś był taki sklep na Narutowicza obok przystanku przy skrzyżowaniu z > Głęboką, ale teraz jest tam salon pewnej firmy sprzedającej męskie stroje > wizytowe. Możesz sprawdzić w Ezopie na Krakowskim. Na górze jest księgarnia, > ale schodkami w dół mozna dostać sie do papierniczego. Tam kiedyś były, ale czy > > jeszcze sa - tego nie wiem. Moje dzieci wyrosły już z puzzli ;) A moja żona i dzieci / mimo że są na studiach / nie wyrośli ;-))) a poza tym dzięki za informacje. Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_z Re: puzzle 04.08.03, 18:10 Gość portalu: taipan13 napisał(a): > A moja żona i dzieci / mimo że są na studiach / nie wyrośli ;-))) a poza tym > dzięki za informacje. Ja tez nie,uwielbiam! Nic mnie tak nie uspokaja;))) W Makro kiedys widziałam sporo. :)) Odpowiedz Link Zgłoś