Gość: Łodzianin
IP: *.24.rev.vline.pl
18.12.09, 21:41
Głupia gra polityczna może zaprzepaścić taką szansę dla Łodzi. Zachowanie PO w
ostatnich tygodniach to jakiś koszmar, tracę dla nich szacunek. Lewica mnie
nie zaskakuje oni ciągle z definicji są "na nie" ale platforma i jej walka o
wygraną z Kropiwnickim za wszelką cenę jest żałosna. Idiotyczne referendum
hamuje już coraz więcej inicjatyw i działań w Łodzi i boję się pomyśleć, że
najgorsze np. komisarz dopiero może być przed nami. Naprawdę nie jest teraz
najważniejsze dokopanie Kropiwnickiemu, wszyscy jego przeciwnicy mogą się
jeszcze przemęczyć te kilka miesięcy. NIE dla traconych szans!!