yarro
03.02.04, 19:28
Ktoś tu upadł na głowę... może z tej ścianki?! I to zapewne pan syndyk!
Gdy gdzieś słyszałem o pomyśle na scianę wspinaczkową w zabytowej secesyjnej
elektrowni Scheiblera, myślałęm że to dobry żart... Niestety :(
Syndyk daje każdemu po kawałku tego zabytku, nie bacząc na znaczenie
histoyczne, urbanistyczne, na przeznaczenie i charatkter miejsca...
Teraz proponuję w przędzalni urządzić tor żużlowy - a co!
RĘCE PRZECZ OD ZABYTKOWEGO KSIĘŻEGO MŁYNA!
--
Patrz też: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=443&w=9579422