Dodaj do ulubionych

bondes no Brasil

IP: *.p.lodz.pl 15.02.04, 02:43
Ladne obrazki:
www.novomilenio.inf.br/santos/bonden00.htm:-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Bart Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 15.02.04, 16:46
      Co do tramwaju w tym mieście to w serialu dokumentalnym "Samotna Planeta"
      ("Lonely Planet, obecnie zmieniono nazwę na "Globtroppers" czy jakoś tak)
      poświęconym Brazylii sfilmowano przejażdżkę tym tramwajem, cololwiek strome
      pokonuje odcinki, podobnie jak w Lizbonie.
      • Gość: flip Re: Rio de Janeiro IP: *.p.lodz.pl 15.02.04, 17:02
        No i jedzie starym akweduktem.
        • Gość: Bart Re: Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 15.02.04, 17:55
          Niezwykłe. Masz więcej zdjęć?
          • Gość: mamadoo Re: Rio de Janeiro IP: 212.64.92.* 15.02.04, 17:59
            buuu...Ten link mi nie działa...
            • Gość: J.S. A teraz: IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 15.02.04, 18:04
              www.novomilenio.inf.br/santos/bonden00.htm
            • Gość: flip Re: Rio de Janeiro IP: *.p.lodz.pl 15.02.04, 18:04
              Trzeba uciac paszcze na koncu. Zlala sie niestety.
              Bonde Santa Teresa Rio - mozna pewnie szukac pod tym haslem. Allan Morrison ma
              ogramna witryne o elektrycznych kolejach w Ameryce Lacinskiej. Tam jest mnostwo
              rzeczy.
              • Gość: Bart Więcej Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 28.03.04, 17:25
                park3.wakwak.com/~sub_a/city_all/city_65/65brro.html
                • Gość: flip Re: Więcej Rio de Janeiro IP: *.p.lodz.pl 29.03.04, 00:34
                  Ale fajne! To nam przypomina Lizbone.
                  • Gość: Bart Re: Więcej Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 29.03.04, 01:21
                    No właśnie. Z tym, że Lizbona bliżej. A byliścieli w Rio?
                    • Gość: flip Re: Więcej Rio de Janeiro IP: *.p.lodz.pl 29.03.04, 01:35
                      Nie, nie byli-my. Podobno to strasznie daleko.
                      • Gość: Bart Re: Więcej Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 29.03.04, 01:46
                        Gdzież tam. A jacyś krewni, znajomi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka