Gość: flip IP: *.p.lodz.pl 15.02.04, 02:43 Ladne obrazki: www.novomilenio.inf.br/santos/bonden00.htm:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bart Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 15.02.04, 16:46 Co do tramwaju w tym mieście to w serialu dokumentalnym "Samotna Planeta" ("Lonely Planet, obecnie zmieniono nazwę na "Globtroppers" czy jakoś tak) poświęconym Brazylii sfilmowano przejażdżkę tym tramwajem, cololwiek strome pokonuje odcinki, podobnie jak w Lizbonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip Re: Rio de Janeiro IP: *.p.lodz.pl 15.02.04, 17:02 No i jedzie starym akweduktem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Re: Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 15.02.04, 17:55 Niezwykłe. Masz więcej zdjęć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamadoo Re: Rio de Janeiro IP: 212.64.92.* 15.02.04, 17:59 buuu...Ten link mi nie działa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. A teraz: IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 15.02.04, 18:04 www.novomilenio.inf.br/santos/bonden00.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip Re: Rio de Janeiro IP: *.p.lodz.pl 15.02.04, 18:04 Trzeba uciac paszcze na koncu. Zlala sie niestety. Bonde Santa Teresa Rio - mozna pewnie szukac pod tym haslem. Allan Morrison ma ogramna witryne o elektrycznych kolejach w Ameryce Lacinskiej. Tam jest mnostwo rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Więcej Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 28.03.04, 17:25 park3.wakwak.com/~sub_a/city_all/city_65/65brro.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip Re: Więcej Rio de Janeiro IP: *.p.lodz.pl 29.03.04, 00:34 Ale fajne! To nam przypomina Lizbone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Re: Więcej Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 29.03.04, 01:21 No właśnie. Z tym, że Lizbona bliżej. A byliścieli w Rio? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip Re: Więcej Rio de Janeiro IP: *.p.lodz.pl 29.03.04, 01:35 Nie, nie byli-my. Podobno to strasznie daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Re: Więcej Rio de Janeiro IP: *.tpnets.com 29.03.04, 01:46 Gdzież tam. A jacyś krewni, znajomi? Odpowiedz Link Zgłoś