Dodaj do ulubionych

Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziury...

IP: 212.191.74.* 24.03.10, 14:35
Neandertalczycy z urzędu może wreszcie uruchomią jakiegoś maila...jeszcze mam
płacić za telefon? Co to PRL? Może telegram mam wysłać
Obserwuj wątek
    • Gość: Niech czekają Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziury... IP: *.iwacom.net.pl 24.03.10, 14:46
      Co za bzdura! Niech ruszą tyłki w teren. Każdy kto siedzi za kółkiem, wie jak wyglądają łódzkie drogi - tak samo jak na Ukrainie. Dziur jest więcej niż asfaltu.Czy mamy ich wyręczać i bawić się w śledczych skoro jest ich ponad 16 tys? Np Pomorską trzeba położyć od nowa:
      www.youtube.com/watch?v=DoPFPgWh4u8&feature=related
      www.youtube.com/watch?v=z_1DUQvWLjY&feature=related
      lub przestać kłaść torf ;)
      www.youtube.com/watch?v=3_RFoUeZeKg&feature=related
    • Gość: maurycy Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziury... IP: *.tvsat364.lodz.pl 24.03.10, 14:56
      O k...a! gdyby każdy chciał telefonicznie zgłosić dziurę to by chyba
      centrala Tepsy eksplodowała z przeciążenia. Czy te durne urzędasy
      kiedyś przestaną się wygłupiać? W Łodzi bodaj 90% ulic kwalifikuje
      się do naprawy czy wręcz odbudowy.
    • Gość: ras Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziury... IP: 212.191.195.* 24.03.10, 15:22
      Dlaczego łatanie? Jak widzę ostatnimi dniami trwające prace to nie wygląda to
      na łatanie a na profesjonalną naprawę. Więc może trochę poważniej mówmy o
      pracy robotników.
    • Gość: f Re: Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziu IP: *.toya.net.pl 24.03.10, 16:40
      Polecam przejazd ulica Małachowskiego, to jest fragment łączący Narutowicza z
      Niciarnianą. Tam już nie widać nawet co jest pierwszym asfaltem a co łatą. Po
      zimie, dziura na dziurze do tego stare łatania na innej wysokości niż droga.
    • grego-riuss A ściezynki rowerowe kto bedzie łatał? 24.03.10, 17:30
      Czy ktoś ma zamiar łatać dziury i szczeliny w ścieżynkach rowerowych? A przed
      łataniem wyczyścić je z gałęzi, liści, piachu, kamieni, potłuczonych butelek i
      wszelkiego innego dziadostwa które nań zalega? Drogowcy? Czy może Masowicze
      Krytyczni którzy tak o te ścieżynki walczą? Przecież k$#@wa mać po tym strach
      jeździć! Spokojny ze mnie człowiek, ale to jak wyglądają te pie#$%lone
      ścieżynki po zimnie doprowadza mnie do szału! Ku%$#a im więcej tego
      dziadostwa, tym mniejszą ochotę mam jeździć rowerem. Zimą wymiękłem i
      przesiadłem się do auta i mpk (choć przez tyle wcześniejszych lat jeździłem
      niezależnie od poru roku i sprawiało mi to przyjemność). Jeszcze kilka km
      ścieżynek i sprzedaję moje 3 rowery, na dobre przesiadając się do auta/mpk.
      • Gość: sd Re: A ściezynki rowerowe kto bedzie łatał? IP: *.toya.net.pl 24.03.10, 19:47
        Jak bedziesz oddawał 1/10 tego co kierowcy państwu to mozesz zabierać głos w
        sprawie ścieżek rowerowych.
        • grego-riuss Re: A ściezynki rowerowe kto bedzie łatał? 24.03.10, 21:58
          Gość portalu: sd napisał(a):

          > Jak bedziesz oddawał 1/10 tego co kierowcy państwu to mozesz zabierać głos w
          > sprawie ścieżek rowerowych.

          Rozwiniesz swoja myśl, czy stać cię tylko na takie krótkie i niespójne
          szczeknięcie? 1/10 czego mam oddawać? Spalin? Niby jak? Pierdnięciem, za
          przeproszeniem?
          Mam samochód, płacę podatki, chciałbym jednak w miarę możliwości jeżdzic
          rowerem. Ale po tym dziurawym i zasyfionym dziadostwie z kostki nie mam ochoty.
          Po ulicy nie mogę, bo "obdarowano" mnie ścieżynkami i nakazami jazdy po nich.
          Koniec końcem, na dobre przesiądę się do auta. Koło się zamyka.
          • grego-riuss Re: A ściezynki rowerowe kto bedzie łatał? 26.03.10, 17:02
            grego-riuss napisał:

            > Gość portalu: sd napisał(a):
            >
            > > Jak bedziesz oddawał 1/10 tego co kierowcy państwu to mozesz zabierać gło
            > s w
            > > sprawie ścieżek rowerowych.
            >
            > Rozwiniesz swoja myśl, czy stać cię tylko na takie krótkie i niespójne
            > szczeknięcie?

            Jakiś czas temu jadać rowerem usłyszałem z tyłu szczękniecie i ujrzałem małego pieska pędzącego w moja stronę. Zatrzymałem się i odwróciłem twarzą w jego stronę. Podkulił ogon i uciekł. Mały, niegroźny kundelek.
    • Gość: ja Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziury... IP: *.toya.net.pl 24.03.10, 17:33
      No świetne te firmy wybrali. Niech się ktoś przejedzie Rokicińską w stronę
      Andrzejowa, środkowym pasem tuż przed Rondem Inwalidów. Warstwa asfaltu
      wystająca dobre 5 centymetrów ponad poziom to tak na zaś?
    • Gość: kkk Re: Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziu IP: *.toya.net.pl 24.03.10, 20:04
      Ciekawe czemu mamy im te dziury zgłaszać? Nie mogą znaleźć? Chyba że
      niepełnosprytni
    • staahoo Re: Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziu 25.03.10, 23:15
      Jesli tak będą łatać jak to zrobiono na jezdni ul. Infanckiej (na
      odcinku Zagajnikowa-Strykowska) to lepiej żeby "drogowcy" nie
      wychodzili na jezdnie. Przedtem powoli lawirowało się miedzy
      dziurami, a teraz między solidnymi plackami, ktorymi zapchano
      dziury ! Ten dowcopniś, ktory odebrał takie przerażające partactwo
      powinien wraz z wykonawcą z własnej kieszeni zapłacic za ponowny
      remont nawierzchni.
    • Gość: ja Zgłaszam - cała Łódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.10, 12:53
      j.w.
    • Gość: gość Robić raz a dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.10, 12:58
      Podam Przykład ul .Warszawska w Łodzi. Ekipy remontowe tzn zakładające
      kanalizacje, modernizujące kanały rzeki Skokołówki itp. zrywały nawierzchnie
      po kilka razy!!!!!!! Wcale się nie dziwie , że z na prawdę dobrej nawierzchni
      w przeciągu roku zrobił się ser szwajcarski!!! Lub ścieżki rowerowe, przykład
      RÓWNIEŻ ul . Warszawska. Ścieżka została zrobiona , inwestor poszedł w
      las!!!EFEKT: Ścieżka tonie w brudzie i wodzie. JEŻELI INWESTOR COŚ BUDUJE
      POWINIEN ODPOWIADAĆ ZA TO CO ZROBIŁ 2 LATA PO BUDOWIE( A ZA POWAŻNE
      NIEDOPATRZENIA ZWROT CAŁEJ KASY)A JEŻELI URZĘDNIK WYDAŁ ZŁĄ OPINIĘ LUB NAKAZ,
      POWINIEN PONIEŚĆ SUROWĄ KARĘ!!!!! Podałem przykład, choć w Łodzi jest ich
      wiele. trzeba coś zacząć robić. W Łodzi potrzebne są BARDZO RADYKALNE ZMIANY,
      infrastruktura,kultura,sport, bezpieczeństwo , bezrobocie, bałagan itd to
      LEŻY!!!!!Trzeba MOCNEJ REKI i SZYBKICH RADYKALNYCH DZIAŁAŃ(Robionych RAZ A
      DOBRZE- jest remont, to niech na ten remont umówią się ekipy z energetyki ,
      wodociągów itd, a nie pruć 10 razy jezdnię) !!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka