Gość: Smyku IP: 212.191.74.* 24.03.10, 14:35 Neandertalczycy z urzędu może wreszcie uruchomią jakiegoś maila...jeszcze mam płacić za telefon? Co to PRL? Może telegram mam wysłać Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Niech czekają Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziury... IP: *.iwacom.net.pl 24.03.10, 14:46 Co za bzdura! Niech ruszą tyłki w teren. Każdy kto siedzi za kółkiem, wie jak wyglądają łódzkie drogi - tak samo jak na Ukrainie. Dziur jest więcej niż asfaltu.Czy mamy ich wyręczać i bawić się w śledczych skoro jest ich ponad 16 tys? Np Pomorską trzeba położyć od nowa: www.youtube.com/watch?v=DoPFPgWh4u8&feature=related www.youtube.com/watch?v=z_1DUQvWLjY&feature=related lub przestać kłaść torf ;) www.youtube.com/watch?v=3_RFoUeZeKg&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maurycy Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziury... IP: *.tvsat364.lodz.pl 24.03.10, 14:56 O k...a! gdyby każdy chciał telefonicznie zgłosić dziurę to by chyba centrala Tepsy eksplodowała z przeciążenia. Czy te durne urzędasy kiedyś przestaną się wygłupiać? W Łodzi bodaj 90% ulic kwalifikuje się do naprawy czy wręcz odbudowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ras Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziury... IP: 212.191.195.* 24.03.10, 15:22 Dlaczego łatanie? Jak widzę ostatnimi dniami trwające prace to nie wygląda to na łatanie a na profesjonalną naprawę. Więc może trochę poważniej mówmy o pracy robotników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziu IP: *.toya.net.pl 24.03.10, 16:40 Polecam przejazd ulica Małachowskiego, to jest fragment łączący Narutowicza z Niciarnianą. Tam już nie widać nawet co jest pierwszym asfaltem a co łatą. Po zimie, dziura na dziurze do tego stare łatania na innej wysokości niż droga. Odpowiedz Link Zgłoś
grego-riuss A ściezynki rowerowe kto bedzie łatał? 24.03.10, 17:30 Czy ktoś ma zamiar łatać dziury i szczeliny w ścieżynkach rowerowych? A przed łataniem wyczyścić je z gałęzi, liści, piachu, kamieni, potłuczonych butelek i wszelkiego innego dziadostwa które nań zalega? Drogowcy? Czy może Masowicze Krytyczni którzy tak o te ścieżynki walczą? Przecież k$#@wa mać po tym strach jeździć! Spokojny ze mnie człowiek, ale to jak wyglądają te pie#$%lone ścieżynki po zimnie doprowadza mnie do szału! Ku%$#a im więcej tego dziadostwa, tym mniejszą ochotę mam jeździć rowerem. Zimą wymiękłem i przesiadłem się do auta i mpk (choć przez tyle wcześniejszych lat jeździłem niezależnie od poru roku i sprawiało mi to przyjemność). Jeszcze kilka km ścieżynek i sprzedaję moje 3 rowery, na dobre przesiadając się do auta/mpk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sd Re: A ściezynki rowerowe kto bedzie łatał? IP: *.toya.net.pl 24.03.10, 19:47 Jak bedziesz oddawał 1/10 tego co kierowcy państwu to mozesz zabierać głos w sprawie ścieżek rowerowych. Odpowiedz Link Zgłoś
grego-riuss Re: A ściezynki rowerowe kto bedzie łatał? 24.03.10, 21:58 Gość portalu: sd napisał(a): > Jak bedziesz oddawał 1/10 tego co kierowcy państwu to mozesz zabierać głos w > sprawie ścieżek rowerowych. Rozwiniesz swoja myśl, czy stać cię tylko na takie krótkie i niespójne szczeknięcie? 1/10 czego mam oddawać? Spalin? Niby jak? Pierdnięciem, za przeproszeniem? Mam samochód, płacę podatki, chciałbym jednak w miarę możliwości jeżdzic rowerem. Ale po tym dziurawym i zasyfionym dziadostwie z kostki nie mam ochoty. Po ulicy nie mogę, bo "obdarowano" mnie ścieżynkami i nakazami jazdy po nich. Koniec końcem, na dobre przesiądę się do auta. Koło się zamyka. Odpowiedz Link Zgłoś
grego-riuss Re: A ściezynki rowerowe kto bedzie łatał? 26.03.10, 17:02 grego-riuss napisał: > Gość portalu: sd napisał(a): > > > Jak bedziesz oddawał 1/10 tego co kierowcy państwu to mozesz zabierać gło > s w > > sprawie ścieżek rowerowych. > > Rozwiniesz swoja myśl, czy stać cię tylko na takie krótkie i niespójne > szczeknięcie? Jakiś czas temu jadać rowerem usłyszałem z tyłu szczękniecie i ujrzałem małego pieska pędzącego w moja stronę. Zatrzymałem się i odwróciłem twarzą w jego stronę. Podkulił ogon i uciekł. Mały, niegroźny kundelek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziury... IP: *.toya.net.pl 24.03.10, 17:33 No świetne te firmy wybrali. Niech się ktoś przejedzie Rokicińską w stronę Andrzejowa, środkowym pasem tuż przed Rondem Inwalidów. Warstwa asfaltu wystająca dobre 5 centymetrów ponad poziom to tak na zaś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkk Re: Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziu IP: *.toya.net.pl 24.03.10, 20:04 Ciekawe czemu mamy im te dziury zgłaszać? Nie mogą znaleźć? Chyba że niepełnosprytni Odpowiedz Link Zgłoś
staahoo Re: Drogowcy wychodzą na jezdnie. Będą łatać dziu 25.03.10, 23:15 Jesli tak będą łatać jak to zrobiono na jezdni ul. Infanckiej (na odcinku Zagajnikowa-Strykowska) to lepiej żeby "drogowcy" nie wychodzili na jezdnie. Przedtem powoli lawirowało się miedzy dziurami, a teraz między solidnymi plackami, ktorymi zapchano dziury ! Ten dowcopniś, ktory odebrał takie przerażające partactwo powinien wraz z wykonawcą z własnej kieszeni zapłacic za ponowny remont nawierzchni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Robić raz a dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.10, 12:58 Podam Przykład ul .Warszawska w Łodzi. Ekipy remontowe tzn zakładające kanalizacje, modernizujące kanały rzeki Skokołówki itp. zrywały nawierzchnie po kilka razy!!!!!!! Wcale się nie dziwie , że z na prawdę dobrej nawierzchni w przeciągu roku zrobił się ser szwajcarski!!! Lub ścieżki rowerowe, przykład RÓWNIEŻ ul . Warszawska. Ścieżka została zrobiona , inwestor poszedł w las!!!EFEKT: Ścieżka tonie w brudzie i wodzie. JEŻELI INWESTOR COŚ BUDUJE POWINIEN ODPOWIADAĆ ZA TO CO ZROBIŁ 2 LATA PO BUDOWIE( A ZA POWAŻNE NIEDOPATRZENIA ZWROT CAŁEJ KASY)A JEŻELI URZĘDNIK WYDAŁ ZŁĄ OPINIĘ LUB NAKAZ, POWINIEN PONIEŚĆ SUROWĄ KARĘ!!!!! Podałem przykład, choć w Łodzi jest ich wiele. trzeba coś zacząć robić. W Łodzi potrzebne są BARDZO RADYKALNE ZMIANY, infrastruktura,kultura,sport, bezpieczeństwo , bezrobocie, bałagan itd to LEŻY!!!!!Trzeba MOCNEJ REKI i SZYBKICH RADYKALNYCH DZIAŁAŃ(Robionych RAZ A DOBRZE- jest remont, to niech na ten remont umówią się ekipy z energetyki , wodociągów itd, a nie pruć 10 razy jezdnię) !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś