Gość: Kamień
IP: 213.17.234.*
05.03.04, 18:12
Do forumowych oponentów:
Tyle złego o mnie napisaliście. Ile wyzwisk?! Ile chamstwa!
Ale wiecie, co? Baaaardzo dobrze! Bardzo bardzo dobrze!
Bo dzięki Wam mam materiał.
Jaki? O tym za chwilę.
Al-ki! Graz_ka! Bartuch! Napiszcie, skąd mnie znacie, właściciela kamienicy
na rogu Mickiewicza/Kościuszki.
Na razie tylko Zamek, Barnaba i Gray potwierdzili, że znają mnie z gazet.
Wszystko sobie wydrukowałem. Doskonały materiał dowodowy p-ko dziennikarzom.
To kapitalnie pokazuje, że media to największa władza w Polsce (słowa
Aleksandry Jakubowskiej podczas procesu Rywina)
Oddziaływanie mediów na Wasze umysły jest tak silne, że nie zdajecie sobie
sprawy. Co nagryzmolą w gazetach, Wy zaraz to chwytacie w lot. A to jest
sedno sprawy. Mam zamiar wygrać kolejny proces karny z dziennikarzami.
W związku z tym jeszcze raz bardzo dziękuję Zamkowi, Barnabie, Gray`owi i
paru innym za dostarczony materiał dowodowy.
Pozdrawiam!
Bogusław Adamczyk