Gość: Monia IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 20:57 Szkoda, że Mędrzak się załapał... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mmm Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 21:01 znacie tych ludzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.xdsl.centertel.pl 03.10.10, 21:28 Polewskiego tak. Wystarczy poszperać po forum. Co bardziej durne pomysły i chamskie wyjazdy to on. No cóż, chyba sobie tym kandydatem strzelili samobója Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 21:59 Bardzo dobrze że J. Polewski kandyduje. Wreszcie jest kandydat, któremu zależy na mieście, a nie własnej karierze i partii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inżynier Ja pierdziele - Poleski =porażka IP: 83.238.15.* 04.10.10, 12:10 Wiedzialem ze sie ktos szykuje na stanowisko. Ludzie wskazcie co tez noszolom w zyciu zrobil ??!! Niech sie wykaże jakakolwiek dzialalnoscia prywatna! jak takie oszolomy moga kierowac tym miastem? W swoj zyciorys wpisal sobie rzeczy ktore sam o sobie wymyslil!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pan Szymon Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 22:05 Tak sie składa ze sledze wpisy Pana Jakuba na forum gazety od pewnego czasu i jest to jedna z niewielu osob ktore maja do napisania coś konkretnego na tematy nieraz bardzo trudne, o których politycy nawet nie rozmawiają jak sądzę oglądając codziennie nasze miasto. Domyslam sie wiec ,ze taki negatywny komentarz jak wcześnejszy nie jest przypadkowy lecz dobrze zaplanowany. Pozostaje tylko osobom interesującym się z pasji tym miastem życzyć samozaparcia w ich działalności bo takie komentarze jesczze nie raz się na pewno pojawią. Natomiast pozostali wymienieni w artykule gazety kandydaci z niczym mi się nie kojarzą chyba ze z rutynową polityką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 22:19 Gość portalu: pan Szymon napisał(a): > Tak sie składa ze sledze wpisy Pana Jakuba na forum gazety od pewnego czasu i j > est to jedna z niewielu osob ktore maja do napisania coś konkretnego na tematy > nieraz bardzo trudne, o których politycy nawet nie rozmawiają jak sądzę oglądaj > ąc codziennie nasze miasto. Domyslam sie wiec ,ze taki negatywny komentarz jak > wcześnejszy nie jest przypadkowy lecz dobrze zaplanowany. Pozostaje tylko osobo > m interesującym się z pasji tym miastem życzyć samozaparcia w ich działalności > bo takie komentarze jesczze nie raz się na pewno pojawią. Natomiast pozostali w > ymienieni w artykule gazety kandydaci z niczym mi się nie kojarzą chyba ze z ru > tynową polityką. Tak sie składa, ze ja tez sledzę i zauważyłem, ze to bufon, bez pokory, zapatrzony w swoje durne teksty o pozornej ochronie zabytków, a bez pomysłu jak to robić. To, ze trzeba ratowac to wszyscy wiemy, tylko trzeba jeszcze wiedzieć jak. On wola do miasta, dajcie kasę, dajcie.... kosztem inwestycji w miescie. Nie popre tego młokosa, bo obraza innych na forach pod ukrytymi loginami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fg Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: 95.175.3.* 03.10.10, 23:28 Jeśli nie byłoby pana Polewskiego to kto zająłby się łodzkimi zabytkami? Konserwator zbytków? Architekt miasta? Przecież oni się skompromitowali a pan Jakub mimo że nie piastuje stanowisk i pracuje społecznie już uratował kilka fabryk. I to są fakty. Uważam, że trzeba dać mu szansę a nie ciągle narzekać. A jeśli masz lepszego kandydata - prosze bardzo przedstaw go. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:49 Gość portalu: fg napisał(a): > Jeśli nie byłoby pana Polewskiego to kto zająłby się łodzkimi zabytkami? Konser > wator zbytków? Architekt miasta? Przecież oni się skompromitowali a pan Jakub m > imo że nie piastuje stanowisk i pracuje społecznie już uratował kilka fabryk. I > to są fakty. Uważam, że trzeba dać mu szansę a nie ciągle narzekać. A jeśli ma > sz lepszego kandydata - prosze bardzo przedstaw go. Ten człowiek uprawia tylko z mania wielkości samokreacje, jako dwudziestoparoletni młokos. Więcej sie mundrzy nisz jest skuteczny i robi to bez opamietania. Wiele osób ma złe zdanie o nim - ja tez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 00:20 Przede wszystkim jesteś jedną i tą samą osobą, która ciągle zmienia loginy od Darka po Kasię i to nie pierwszy raz. Twoim celem jest dyskredytacja osób działających przeciwko szkodzeniu miastu i tak też będziesz pisać jako Ania, Kasia, Darek, Zosia i ktoś tam jeszcze. Osoby znające Ulę i Kubę a także ludzie, którym oni pomagają nie czytają tego forum i podejmą decyzję na podstawie ich zaangażowania dla miasta a nie jakichś durnot wypisywanych nieumiejętnie niemal tak samo przy użyciu niepopularnego w dzisiejszych czasach słowa "młokos" czy powielaniu tego samego zarzutu o ich "autokreacji" i "wymądrzaniu się" podczas, gdy takie zarzuty stawiają jedynie im niektórzy decydenci, którzy czują się poniżeni, że ich partanina została ujawniona wielokrotnie i naprawiona. Jak słusznie zauważył tu ktoś, oni uratowali więcej fabryk niż miejscy urzędnicy jedynie podpisujący niejasne zgody na rozbiórki nie wiadomo w czyim interesie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 01:03 A ty jestes sam zdyskredytowany i nielubiany, zresztą codziennie sam to odczuwasz na własnej skórze Polew od siedmiubolesci Pozdrawiam Kasie, Franie, Zosię, które ciebie nie lubią. Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensh Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc 04.10.10, 16:02 Nim pojawił się Polewski to powstawały takie inwestycje jak Manufaktura, Opal i wiele innych mniejszych. Cały czas się pojawiają i będą pojawiać. I Kubuś Polewski większego wpływu na to nie ma. A jedyne co może zrobić to głównie zaszkodzić. Choćby narzekając na kolor elewacji na kamienicach wybrany przez inwestora Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fundacja pio Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 16:27 też nie znoszę tego bachora... fałszywy obrońca, bo ma tyle agresji, ze gdzieś ja musiał ulokować - polewski kolon nad klonami gazety. Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensh Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc 04.10.10, 16:00 A co konkretnego Kubuś Polewski ma do powiedzenia? Niestety ale jego pomysły są płytkie i nieprzemyślane, za to nośne medialnie. Co uratował Kubuś do tej pory? Pokaż mi choć jeden odnowiony przez niego zabytek. Lub dzięki niemu (tylko jego wkład w to musi być istotny, a nie symboliczny). Kubuś potrafi tylko krytykować. Tak jak krytykuje swojego przeciwnika politycznego Tomaszewskiego. jaki by nie był Tomaszewski, udało mu się przyciągnąć firmę Opal, która zbudowała lofty. Także Tomaszewski jest jednym z ojców sukcesu, jakim niewątpliwe jest remont EC1. Kryzys przeszkodził remontowi domów familijnych, które niestety wciąż straszą. Dokonania Kubusia przy tym są mniej niż żałosne. Platforma niestety niemiło zaskoczyła. Bo branie Kubusia na listy oznacza, że poza dorobkiewiczami i miernymi politykami nikogo tam nie ma, skoro muszą brać aż takich amatorów z tak niedopracowanymi pomysłami, jak 100 kamienic dla Łodzi (a raczej fasad kamienic) czy tramwaj na Piotrkowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fg Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: 95.175.3.* 05.10.10, 01:06 Co zrobił Kubuś konktetnego? Jest inicjatorem i autorem opracowania projektów uchwał Rady Miejskiej w Łodzi o przystąpieniu do sporządzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla obszarów centralnych Łodzi: BRM 36/2010 - 44/2010. To tylko przykład. Więcej? Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensh Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc 05.10.10, 07:46 I tak by te plany powstały. Dzięki Kubusiowi może są rok wcześniej. Poza tym żaden plan nie uratuje zabytków, bo nie plany te zabytki ratują. Więc proszę o konkretne przykłady, a nie taki PR Kubusia. Przypomina mi to trochę ulotkę radnego Godsona, który mi nią zaśmiecił skrzynkę, w której też chwalił się niewiadomo czym, a w rzeczywistości g... zrobił. Tomaszewski i wielu innych robią nieporównywanie więcej i nie obnoszą się z tym w tak chamski i namolny sposób jak Kubuś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fg Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: 95.175.3.* 05.10.10, 16:27 >"Tomaszewski i wielu innych robią nieporównywanie więcej" Tylko zauważ, że oni są lub byli zatrudnieni, to były lub są ich obowiązki, są urzędnikami. Społecznicy wykonują tą pracę za darmo, dokładają swoje pieniądze i poswięcają cały swój czas dla miasta nie mając przy tym takich możliwości prawnych i wpływu na prace urzędu - moga jednynie prosić i naciskac. Nie mogą nawet kontrolować. A jednak "coś" im się udaje w tej urzędniczej znieczulicy. Spróbuj przeforsować w urzdzie jakikolwiek swój plan, jakikolwiek dokument. Myśle, że dawno byś już sie zniechęcił i dał sobie spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensh Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc 05.10.10, 17:20 To są oczywiście prywatne rzeczy J.Polewskiego, ale to "za darmo" śmiesznie brzmi, bo jak by nie patrzeć to J.Polewski znalazł się na liście radnych PO, jeśli będzie wysoko na tej liście, to ma szanse na radnego, czyli nic nie robić i dobrze zarabiać. Fucha menedżera w FUP też pewnie nie jest nieodpłatna. Poza tym niech nawet płacą J. Polewskiemu i to nawet konkretnie, ale niech on wykonuje za to robotę, która przynosi konkretne efekty. A nie że gdzieś wstrzymał rozbiórkę, gdzie indziej zrobił cyrk medialny i że przekonał radnych do jakiś uchwał, które pewnie i tak by były. A co do forsowania w urzędzie itp. Tu się zupełnie nie rozumiemy. Funkcja społecznego opiekuna nie powinna polegać na lataniu i robieniu szumu. J. Polewski i jego koledzy powinni wybrać konkretne obiekty, znaleźć pomysł na nie, kasę czyli inwestorów. W efekcie powinny powstać zrewitalizowane obiekty. Robienie awantur kojarzy mi się jedynie zwykłym pieniactwem nie przynoszącym żadnego pozytywnego efektu. I tłumaczenie, że robi to darmo jest śmieszne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fg Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: 95.175.3.* 05.10.10, 23:23 piszesz: >" J. Polewski i jego koledzy powinni wybrać konkretne obiekty, znaleźć pomysł na nie, kasę czyl i inwestorów. W efekcie powinny powstać zrewitalizowane obiekty." 1.Wybrali konkretne obiekty - zobacz czerwoną księgę. 2. Znajdowanie kasy i inwestorów nie należy do opiekunów zabytków tylko do urzędników. Jeśli by iśc twoim tokiem myślenia to ty też możesz znaleźć pieniądze i inwestora. Dlaczego nie znalazłeś? A jeśli nawet Jakub znalazłby inwestora i pieniądze ale miasto ma inne plany i chce zburzyć ten zabytek i postawić market, to co? Dzieki osobom takim jak Jakub ten zabytek jeszcze istnieje a władza ma go mądrze wykorzystać. Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensh Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc 06.10.10, 09:05 Wybrać sobie listę 100, 200 obiektów i stwierdzić, ze miasto ma na to znaleźć pieniądze każdy może. Ja znajdę 300 obiektów i będę lepszy od Kubusia Polewskiego i jego kolegów. Właśnie dlatego, że pomysły tego człowieka ograniczają się do wskazywania prawie każdego obiektu, jaki akurat się nawinie i twierdzenia, ze miasto ma dać pieniądze na jego rewitalizację, jest on dla mnie zwykłym krzykaczem. Wstawienie go na listę PO to duży błąd. Miałem wątpliwości, czy głosować na PO. Teraz nie mam. Liderzy list skompromitowani w awanturze z Żydowiczem plus Kubuś Polewski oznaczają, że to jedna z gorszych opcji do wyboru. Teraz czekam na program Zdanowskiej, ale pewnie też się zawiodę. Żeby chronić zabytki, trzeba mieć konkretny pomysł. Zamiast wskazywać 100 kamienic, niech wskaże 5, znajdzie chętnych inwestorów, którzy chętnie zamienią je na apartamentowce a stwierdzę, że wreszcie chroni on zabytki. Tylko że takie konstruktywne działanie jest dużo trudniejsze od płodzenia na kilogramy prymitywnych i niedopracowanych projektów o pretensjonalnych nazwach, w których autor licytuje się z innymi o to, kto zrobi więcej. I nie jest takie nośne medialnie. Bo kto tam napisze np. o firmie A&A, która już wyremontowała na błysk kilka kamienic? Nikt. No chyba że się napisze o tym, że ta firma miała czelność pomalować wyremontowaną przez siebie kamienice na pstrokate kolory (pachnie mi tu czyjąś robotą). A o Kubusiu Polewskim, który nic konkretnego nie zrobił czytamy prawie co tydzień. Polewski to, Polewski tamto. A ja się pytam jeszcze raz. Gdzie mogę pójść i zobaczyć odnowiony dzięki Kubusiowi Polewskiemu zabytek? Nie ma takiego? A dlaczego nie ma? Bo to miasto albo urzędnicy mają znaleźć pieniądze na zabytki, a Kubuś Polewski co najwyżej, jako najważniejszy ekspert, bo "społeczny" i bo robi za darmo ma je wskazywać. Ja zatem dziękuję za taką ochronę, bo ona zdecydowanie bardziej szkodzi łodzkim zabytkom niż im pomaga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fg Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: 95.175.3.* 07.10.10, 00:26 Umówmy się. Mam wrażenie, że zazdroscisz Jakubowi jego inicjatywy, pomysłów. Kto jak nie on zająłby się tą trudną tematyką? Możesz dołączyć do niego, dać swoje pomysły, podyskutować i jak chcesz konkretów - sprowadzić inwestora chcącego wyremontować konkretny zabytek. Co musiałby zrobić Jakub żebyś zrozumiał co on dla miasta robi? Miałby sam wyremontować kamienice? Sam sprowadzić inwestora? Bo piszesz żeby wskazał 5 kamienic i sprowadził chętnych inwestorów. To on wg ciebie jest od tego? Czy zdajesz sobie sprawę, że inwestor chciałby wiedzieć że inwestuje na terenie objętym jakimś planem zagospodarowania. I że głównym magnesem dla inwestorów mogłoby być atrkacyjne unikalne zabytkowe centrum "staroprzemysłowe, fabrykackie" - w którym wyremontowane kamienice byłyby częscią większej całości. A więc w interesie nas wszystkich jest dbanie także o te "100, 200" innych obiektów o których pisałeś a nie tylko o 5 które miałby Jakub sam wyremontować zeby ciebie zadowolić. Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensh Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc 07.10.10, 08:08 A czego mu zazdrościć. Po prostu boję się, że jeśli ten"Dyzma" stanie się radnym, albo zacznie pełnić jakąś ważniejszą funkcje w mieście, to długo się to będzie Łodzi odbijać czkawką. Wyda się setki milionów na nieprzemyślane projekty, nie rozwiązując żadnego problemu. Bo tramwaj na Piotrkowskiej nie przywróci tej ulicy życia, tak samo remont 100 fasad kamienic nie rozwiąże problemu walącego się centrum. Oba te projekty to takie malowanie trawy na zielono. Za 300-400 mln. A co do tego, czym powinien się zająć Polewski, jeśli chce, żeby traktować go poważnie, napisałeś. Tak, ma znaleźć kilka kamienic, wymyślić na nie realny pomysł, znaleźć, albo przynajmniej pomóc w znalezieniu pieniędzy. Tak, by te kilka kamienic za parę lat były przykładem na to, co zrobić można z zabytkami. Tak jak takim przykładem jest Manufaktura czy lofty. Może być na początek jedna kamienica. Skoro kilka będzie go przerastać. Niestety to trudniejsze niż autopromocja, niż śmieszne projekty, oderwane od rzeczywistości, w których ten człowiek licytuje się, kto da więcej. Za mniej. Przykre, że PO stawia na takich ludzi. Ale to chyba po prostu początek końca PO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fg Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: 95.175.3.* 08.10.10, 00:08 A nie zauważyłeś, że to za sprawą społeczników, m.in Jakuba w mieście problem zabytków w ogóle istnieje? Że do tej pory kamirnice traktowano jako zło konieczne, które najlepiej wyburzyć by nie raziły swoim zaniedbaniem? Że to własnie lekceważące traktowanie naszych łódzkich zabytków przez władze miasta były jedną z przyczyn ich odsunięcia w referendum? Że to zwrócenie uwagi mediów, przez Jakuba, na problem zabytków było impulsem dla nowych inwestorów chcących wyremontować swoje obiekty w stylu fabrycznym tak by tworzyć nowy wizerunek miasta? To chyba jest jednak jakaś zasługa, skoro nawet fizycznie Jakub sam nie wyremontował ani jednej kamienicy... Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensh Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc 08.10.10, 08:18 Kamienice remontowano kiedyś, remontuje się teraz i będzie się remontować. Nie widzę jakiejkolwiek większej zależności między działalnością Polewskiego a ilością remontowanych kamienic. Owszem, Polewski być może wstrzymał jedną czy może nawet kilka rozbiórek. I można to od biedy nazwać jakąś zasługą. Niestety, miasto dzięki temu nie wyładniało. Bo Kubuś może potrafi wstrzymać rozbiórkę, ale już nie za bardzo wie, co dalej. Z reguły sprowadza pomysł na co dalej do tego, że miasto ma dać pieniądze, miasto ma wyremontować a on jest jedynie od wskazywania. Aha, jeszcze jedno. Zaraz mi tu napiszesz o projekcie 100 kamienic, że ma się to zmienić. Niestety na razie na podstawie informacji przedstawianych przez Kubusia wnika, że chce on wyremontować 116 kamienic za 160 mln. Oczywiście za pieniądze miejskie, których jest w bród. Prosta matematyka pokazuje, że jedynie co szósta kamienica jednak będzie naprawdę remontowana, w sumie koło 20. Reszta to jedynie malowanie fasad. Więc nie 100 a 20. Jednak nie to jest w tym projekcie najgorsze. Brak konkretnego pomysłu na mieszkańców, którzy w tych odremontowanych kamienicach nie powinni dalej mieszkać powoduje, że projekt jest po prostu szkodliwy. Spowoduje wypompowanie pieniędzy na niewiadomo co. Za parę lat nie będzie większego śladu po tych remontach, a środki na ten program będą pochłaniane przez kolejne dopłaty i wydatki socjalne. Przerabiano to na mniejszą skalę na Piotrkowskiej. Tam też odmalowano fasady na kilkudziesięciu kamienicach, ale jedynie nieliczne doczekały się prawdziwego remontu wraz z podwórkami. I tam też to, że rozwiązano problem fasadowo spowodowało, że Piotrkowska tak naprawdę nigdy nie była ekskluzywna. Więc jeśli już remontować te kamienice, to najpierw wybudować kontenery socjalne dla meneli, potem tanie TBSy dla emerytów i ludzi biednych, przeprowadzić tam tych ludzi, wybrać kilka kamienic koło siebie, wraz z podwórkami, przeprowadzić kapitalny remont, co niepotrzebne w podwórkach, wyburzyć. I w ten sposób powstałe eleganckie apartamentowce sprzedawać na wolnym rynku. I tak mozolnie odbudowywać centrum. Może za 160 mln nie da się wyremontować 116 kamienic, ale tylko 10, ale za to będzie to robione porządnie, będzie remontowana nie tylko kamienica ale całe podwórko, a dzięki remontom będą generowane dodatkowe przychody ze sprzedaży mieszkań, a nie wydatki socjalne na dofinansowanie różnic w czynszach starych i nowych. Dzięki temu z roku na rok suma na remonty będzie rosła a nie malała. Odpowiedz Link Zgłoś
jakub_polewski Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc 20.10.10, 18:30 lodzermensh napisał: > Żeby chronić zabytki, trzeba mieć konkretny pomysł. Zamiast wskazywać 100 kamie > nic, niech wskaże 5, znajdzie chętnych inwestorów, którzy chętnie zamienią je n > a apartamentowce No bo jak nie znalazłeś informacji w prasie to nie coś nie istnieje? :D HAH! Pięć? W samym programie 100 kamienic dla Łodzi znalazło się kilkudziesięciu na kilkadziesiąt obiektów. UMŁ za Tomaszewskiego blokował te inicjatywy, ograniczono się jedynie do podpisania wstępnie listu intencyjnego ale bez Kropiwnickiego a następnie temat umarł. A wszyscy ci inwestorzy zostali poczęstowani biurokracją i utrudnieniami. Więc nie lobbuj tu Tomaszewskiemu pisząc kłamstwa, bo albo nie wiesz o czym piszesz, albo celowo kłamiesz. I dlaczego jeszcze żadnej ze swoich wypowiedzi nie poparłeś ani jednym dowodem czy chociaż własnym nazwiskiem? Wszystko co piszesz to proste do zweryfikowania kłamstwa, np. plany miejscowe nie posiadały nawet przystąpień. Słusznie ktoś przytoczył Ci projekty uchwał dla MPZP na terenie całego centrum, bo wcześniej NIE ISTNIAŁY żadne projekty uchwał. We wrześniu właśnie dzięki tej inicjatywie przystąpienia dotyczą 60% centrum, a w ciągu roku powstanie większość z tych planów. Za Tomaszewskiego było to NIEMOŻLIWE. Dlatego ważne, że było referendum, inaczej nigdy by żadnych przystąpień do opracowania MPZP i środków na to zabezpieczonych nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
jakub_polewski Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc 20.10.10, 18:21 lodzermensh napisał: > Tomaszewski i wielu innych robią nieporównywanie więcej i nie obnoszą się z tym To chyba dowcip. Wypowiedź W. Tomaszewskiego ze stycznia 2009 roku w programie Gorący Temat na TVP Łódź: "Prezydent Miasta nie ma takich kompetencji, uprawnień, żeby wykonywać plany miejscowe [...], ja też znam ustawę i mówię Panu, że nie może nic zrobić". Kto blokował plany miejscowe przez 7 lat w Łodzi? Lisiak i Tomaszewski. Dziękuję, pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aśka Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 00:10 Jakub Nawiedzony, a wokół demony... Odpowiedz Link Zgłoś
minigry.amor.pl Kogo widzimy na liście wyborczej? 03.10.10, 21:03 Na listach widzę minimum jednego karierowicza, który mówi, że lubi Łódź, ale nigdy nie mówił, ze mu się coś podoba lub że kocha spędzać czas gdzieś w Łodzi. W sumie widzi tylko samo zło, robi szum wokół własnej osoby, i robi miastu czarny PR. Niby się nie reklamuje na chama, ale jednak się reklamuje i to na chama. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fg Re: Kogo widzimy na liście wyborczej? IP: 95.175.3.* 03.10.10, 21:45 Acha, czyli według ciebie ten kto stara się zrobić coś konkretnego dla miasta i przez to jest o nim głośno w mediach nie nadaje się na radnego, natomiast osoba o której nikt nie słyszał bo siedzi cicho, tylko że ma poparcie góry, na radnego się nadaje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca PO Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: 109.243.214.* 03.10.10, 21:05 Robicie ladna siare. Zebyscie sie czasem nie przeliczyli takimi zagrywkami. Mam nadzieje, ze ludzie dostrzega to bagienko i zaglosuja na tych, ktorym naprawde zalezy na Lodzi. Ja glosuje na Polewskiego i Niziolek Janiak. Trzymajcie sie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Student Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 21:23 Też bym na nich zagłosował :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ju Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:51 Gość portalu: wyborca PO napisał(a): > Robicie ladna siare. Zebyscie sie czasem nie przeliczyli takimi zagrywkami. Mam > nadzieje, ze ludzie dostrzega to bagienko i zaglosuja na tych, ktorym naprawde > zalezy na Lodzi. Ja glosuje na Polewskiego i Niziolek Janiak. Trzymajcie sie! A głosuj sam na siebie klonie. Odpowiedz Link Zgłoś
wassercug_fajwel Ze względu na popieranie łksu w Łodzi 03.10.10, 21:11 PO nie ma żadnych szans na sukces wyborczy - no ale to ich wybór - podobnie jak Kropa postawili nie na tego konia..... Odpowiedz Link Zgłoś
jakub.hubert Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... 03.10.10, 21:12 Pan Bugajski - najgorszy wiceprezydent miasta Łodzi jakiego kiedykolwiek znalem. Platforma Obywatelska spada w moich oczach coraz bardziej i bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LDZ Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 22:17 Bez pustej retoryki. Przecież wszyscy wiedzą że jesteś czołowym filarem kampanii i głównym (jeśli nie jedynym) agitatorem tej bankrutki politycznej Janowskiej zwanej powszechnie Dzizią. Wszyscy wiedza, że nie szanujesz PO, bo dowiedli kilkakrotnie jakie głupoty wyczynia twoja pryncypałka i ty sam (na co zresztą sa wyroki). Nie może wiec spaść w twoich zaslepionych oczach, bo i tak jest tam nisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABradab Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.wroclaw.mm.pl 03.10.10, 23:30 Napisał szef sztabu Pani Janowskiej - populistki stulecia!!! Jakub Hubert skup się na pracy nad swoją liderką. Jak "dzidzia" znów zacznie jechać to będzie kupa śmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pająk popieram Janowską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 00:00 Piękna nowina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianek te jedynki i Zdanowska to będzie wielka porażka PO IP: 217.76.121.* 03.10.10, 21:14 szkoda, że Zdanowska zamiast wygaszać spory w PO wycina skrzydło, które jej nie poparło. Wstyd i żenada. Poza tym dlaczego frakcja Zdanowskiej promuje miernoty typu Mędrzak ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taka jedna Ula i Kuba! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 21:17 Głosuję na Ulę Niziołek i Kubę Polewskiego! Nareszcie ludzie, którzy kochają to miasto i są warci mojego głosu! Trzymam za Was kciuki i za projekt 100 kamienic :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
minigry.amor.pl Re: Ula i Kuba! 03.10.10, 21:33 A ja na nich właśnie nie zagłosuję, bo to banda karierowiczów i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roweRzysta Re: Ula i Kuba! IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 21:35 Wolę takich karierowiczów jak oni, od takich kretynów jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: litz Re: Ula i Kuba! IP: *.wroclaw.mm.pl 04.10.10, 16:16 aś polewski zabłysnął prostaku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pan Szymon Re: Ula i Kuba! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 21:45 A ja zagłosuję. Od lat wygrywają właśnie karierowicze polityczni i Łódź się stacza ,czas na normalnych łodzian ktorzy coś dla Łodzi robią dobrego wbrew przeciwnościom takim jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: litz Re: Ula i Kuba! IP: *.wroclaw.mm.pl 04.10.10, 16:18 a ja NIE zagłosuje na durnia polewskiego bo chce miec parkingi w miescie i brak przymusu do rowerow. chcę aby były inwestycje i praca, a nie idioci jak polewski co blokuja łódź dla jakiegoś smierdzacego budynku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Lansiarstwo przynosi efekty IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 21:50 Pozostaną przy korytku już na zawsze ale z ochroną zabytków pewnie koniec, zreszta i do tej pory efekty były tylko medialno-debatowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: litz Re: Lansiarstwo przynosi efekty IP: *.wroclaw.mm.pl 04.10.10, 16:21 jaka ochroną zabytków? chora wizja chorego czlowieka to nie ochrona zabytków i ciekawe skąd weźmie elektorat skoro na necie ma małe szanse? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pokrzywdzony Re: Ula i Kuba! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 21:51 Popieram kandydaturę Pani Niziołek i jeżeli tylko będę mógł to zagłosuję na nią.Ta Pani bezinteresownie przez internet zainteresowała się moją sprawą.Była to jedyna osoba ,która tak postąpiła mimo ,że zwracałem się do wielu innych osób z elit rządzących tym miastem.Pani Ulu takich ludzi potrzebujemy my wyborcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: litz Re: Ula i Kuba! IP: *.wroclaw.mm.pl 04.10.10, 16:20 kupiła cie za 5 gr widac, ciekawe dlaczego ta głupia ale cwana menda nie robiła tego w innym terminie, a tylko przed wyborami? Pomyslales? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldi Re: Ula i Kuba! - krzykacze nic wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 22:15 Zdanowskiej padło na mózg. Polewski i jego kolezanka od marnych projekcików, to dwoje pozerów o ograniczonym swiatopogladzie ukierunkowanym do wydawania miejskiej kasy, bez umiejetności jej zarobienia. Krytkowali CŁC Gherego, a to mi wystarczy! Łodzianie nie głosujcie na tych karierowiczów. Platforma takimi kandydaturami strzela sobie w pietę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oksan Re: Ula i Kuba! - krzykacze nic wiecej IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 22:28 Akurat w tym nie ma niekonsekwencji. Przypomnę, że całe PO krytykowało bzdurny projekt CŁC obliczony jedynie na wydrenowanie z Łodzi pieniędzy. I bardzo dobrze! własnie za to i za obronę uczciwych łodzian mają mój głos. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacenty Re: Ula i Kuba! - krzykacze nic wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:55 Gość portalu: oksan napisał(a): > Akurat w tym nie ma niekonsekwencji. > Przypomnę, że całe PO krytykowało bzdurny projekt CŁC obliczony jedynie na wydr > enowanie z Łodzi pieniędzy. I bardzo dobrze! własnie za to i za obronę uczciwyc > h łodzian mają mój głos. To ty polew chcesz z kasy wydrenować miasto. Najpierw zainwestuj miernoto, a potem wydawaj kasę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: Ula i Kuba! - krzykacze nic wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 00:24 A ty na co byś chciał wydać kasę podatników? Że on na remonty to rozumiem, bo takie jest zadanie miasta, a ty jak sądzę na swoją wypłatę i boisz się utraty dochodu przy żłobie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: Ula i Kuba! - krzykacze nic wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 00:55 Kuba i Ula marza o żłobie, krzycza po nocach o tym.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: litz Re: Ula i Kuba! - krzykacze nic wiecej IP: *.wroclaw.mm.pl 04.10.10, 16:23 To jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bigos Re: Ula i Kuba! IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 22:40 Nareszcie jest w Łodzi partia, która nie waha się wziąć prawdziwych społeczników na listę wyborczą. Tak już w dużych miastach jest, że mandaty zdobywają jedynie kandydaci z list partyjnych. PO mogłaby dać na te miejsca kogo innego, a jest na tyle odpowiedzialna, że daje ludzi, którzy prawdziwie angażują się społecznie. Czy wyobrażacie sobie Ule i Kubę na listach ŁPO - pseudopartii "bezpartyjnego" Tomaszewskiego i PiS. Pomijam, że pewnie samiby nie chcieli, ale czy tamci byliby gotowi wziąśc takie osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Ula i Kuba! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 22:56 Gość portalu: Bigos napisał(a): > Czy wyobrażacie sobie Ule i Kubę na listach ŁPO - pseudopartii "bezpartyjnego" > Tomaszewskiego i PiS Nie, nie wyobrażam sobie Polewskiego i Tomaszewskiego razem. Oni się chyba skrajnie nie znoszą. I w sumie się Poleskiemu nie dziwię za to co ten drugi robił z Łodzią i zabytkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahahe Re: Ula i Kuba! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:53 Pani Zdanowska nie wie, że Polewski popierał Sadzyńskiego - cwaniak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: Ula i Kuba! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 00:31 Raczej Polewski nie wie, że Zdanowska popiera Tomaszewskiego, którego on nie znosi. Polewskiemu to jest akurat wszystko jedno kto rządzi, bo on jest nienormalny na punkcie ochrony miasta przed rozbiórkami. Pogadaj z nim prywatnie to się dowiesz, że on nie wnika w politykę tylko robi swoje. Pani Ula zresztą tak samo. Poza tym oni nigdy nie mieli do rady wejść, próbowali ich tym uciszyć, ale polityk nie myśli jak społecznik i się to wymknęło spod kontroli pewnych siebie polityków. Oni czy wejdą do rady czy nie wejdą będą i tak robić swoje dalej. Jeśli ludzie na nich zagłosują to po części na pewno nieświadomie zrobią dla siebie dużo dobrego. Szczególnie ci mieszkający w śródmieściu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: Ula i Kuba! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 00:57 Tak polewskiemu jest wszystko jedno, kto rządzi byleby sie dopchać do żłoba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A PO? Re: Ula i Kuba! IP: *.croy.cable.virginmedia.com 04.10.10, 10:05 Tp lepiej im startowac z tak wypalonej partii jak PO? Przeciez tej partii wszyscy maja dosc - przynajmniej w Lodzi. Zdanowska nie ma szans na wygrana. Magin powinien najlepiej z miasta sie wyprowadzic. A o reszcie szkoda w ogole wspominac. Wlasnie gdyby startowali z innej partii, to moze mieliby jakies szanse. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm Re: Ula i Kuba! IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 22:45 Ale nie mozna glosować na dwie osoby, w dodatku z róznych okregów:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do bea Re: Ula i Kuba! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 01:14 Gość portalu: Taka jedna napisał(a): > Głosuję na Ulę Niziołek i Kubę Polewskiego! Nareszcie ludzie, którzy kochają to > miasto i są warci mojego głosu! Trzymam za Was kciuki i za projekt 100 kamieni > c :-))) powinnas sie podpisac bea.. zapomniałas Odpowiedz Link Zgłoś
chiure Dno takie samo Jak Sadzyński, Magin i Zewald 03.10.10, 22:07 Durnowaty Walasek, powierzchowny Domaszewicz, Pyskaty i bez kultury zapatrzony w siebie karierowicz Polewski, ograniczony Bugajski...etc to miernoty, których obecność powoduje, ze nie będę tej partii popierał. Widać, ze PO spada na samo dno - nie ma tam ludzi na odpowiednim poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdegustowany Dno jak chiure IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 22:11 Sam jestes dno. Obrażasz ludzi komentarzami typu: durnowaty, powierzchowny, pyskaty. Nie podajesz argumentów tylko po chamsku obrzucasz błotem ukrywając się za anonimowoscia internetu. Napisz konkretnie co ci ludzie zrobili źle, albo zamilknij. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Dno jak chiure IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 22:22 Konkretnie to poczytaj wypowiedzi tych ludzików w necie będziesz wiedział że to nie obrzucanie błotem tylko delikatna ocena Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: Dno jak chiure IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 22:24 Gość portalu: zdegustowany napisał(a): > Sam jestes dno. Obrażasz ludzi komentarzami typu: durnowaty, powierzchowny, pys > katy. Nie podajesz argumentów tylko po chamsku obrzucasz błotem ukrywając się z > a anonimowoscia internetu. Napisz konkretnie co ci ludzie zrobili źle, albo zam > ilknij. Bo co, bo jesteś Polewski, Tzw. chłopaczyna spod IP toja - ty bratku zamilknij, który ciagle wszystkich obrażasz co mają odmienne poglądy - nikt nie będzie na ciebie głosował. Jesteś smarkacz i jeszcze dużo się musisz nauczyć. A swoje aspiracje, żeby rządzić schowaj do harcerskiej kieszonki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdegustowany Re: Dno jak chiure IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 22:34 Nie jestem Walasek i Domaszewwicz w jednym IP! Człowieku czy wiesz ilu ludzi na w Łodzi IP Toya (TOYA nie Toja)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Dno jak chiure IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 22:52 Gość portalu: Anka napisał(a): > Bo co, bo jesteś Polewski, Tzw. chłopaczyna spod IP toja Czekaj, ja też zamówię sobie Totę, bo widocznie wszyscy, co piszą spod Toyi wg ciebie nazywają się Polewski. Tymczasem pozwolisz, że się z tobą nie zgodzę, bo np. taki chamowaty "hehe" też pisze spod Toyi i wszystkich obraża, ale jakoś wątpię, żeby to był Polewski, bo on akurat podpisuje się nazwiskiem, a jego argumenty nie wymagają dodatkowo obrażania takich paranoików jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Dno jak chiure IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 23:34 To widze już kolejny klon polewki!!! Hehe, lanserze ciągnie cię do korytka. A jesli chodzi o IP to ja akurat nie mam tego problemu bo nie muszę się klonować. Co do chamowatości twojego klona koleżki polewa to jego nikt raczej nie przebije Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacenty Re: Dno jak chiure IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:44 On jest tak samo chamowaty na zywo jak pod swoimi klonami - oczywiscie mowa o polewie, punkt dla Łodzi...hahah. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Dno jak chiure IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 23:53 Na żywo na szczęście nie sprawdzałem i nie mam ochoty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rubico Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... IP: *.xdsl.centertel.pl 03.10.10, 23:11 Platforma już naprawdę sięga dna jak sięga, nie po karierowiczów, a prawdziwych sprzedawczyków - oczywiście pana Witolda Rosseta pozdrawiamy;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 to już jest skandal IP: 217.76.121.* 03.10.10, 23:22 Mędrzak = żenada Rosset = żenada Bugajski = żenada Zdanowska = 3x żenada Kacprzak = 2x żenada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacenty Re: to już jest skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:47 > Mędrzak = żenada > Rosset = żenada > Bugajski = żenada > Zdanowska = 3x żenada > Kacprzak = 2x żenada dodam : Domaszewicz, Polewski, Niziołek, Nowakowa, Walasek, Joński, Berger --- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: to już jest skandal IP: *.toya.net.pl 04.10.10, 00:59 Rozumiem , że nieżenada w tym miescie to tylko twoi mocodawcy - pytanie czy tancerz Tomaszewski czy spadochroniarz Waszczykowski (a raczej jego sztab, bo ten pan pewnie zielonego pojęcia o Łodzi nie ma i nazwisk radnych dopiero się uczy) . Dziwnym przypadkiem nie znajdujesz słów krytyki dla radnego Skrzydlewskiego czy Kluski, bo to sa najwieksze żenady Rady Miejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: to już jest skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 01:16 Gość portalu: abc napisał(a): > Rozumiem , że nieżenada w tym miescie to tylko twoi mocodawcy - pytanie czy tan > cerz Tomaszewski czy spadochroniarz Waszczykowski (a raczej jego sztab, bo ten > pan pewnie zielonego pojęcia o Łodzi nie ma i nazwisk radnych dopiero się uczy) > . > Dziwnym przypadkiem nie znajdujesz słów krytyki dla radnego Skrzydlewskiego czy > Kluski, bo to sa najwieksze żenady Rady Miejskiej to sa zadni radni do spamietania, zadne epokowe nazwiska, to zdaniem wielu miernoty i kompromitacja Łodzi... polew:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: to już jest skandal IP: *.toya.net.pl 04.10.10, 06:30 Już mam odpowiedź na pytanie! - jednak twoim patronem jest "tańczący ze śmieciami" czyli Tomaszewski. Używasz terminu "polew" , to wymysł zdziadziałego agitatora tej ekipy piaskowego dziadka Papisa. Tak nie mówia nawet PiS-owcy. Odpowiedz Link Zgłoś
jedyny.kkk Re: to już jest skandal 04.10.10, 09:46 Też czytałem te wypowiedzi Tomaszewskiego na temat śmieci. Jego całkowita ignorancja poraża. Chłopina nawet nie wie czemu w Polsce na głowę mieszkańca mamy mniejszą ilość śmieci niż w krajach starej unii. Bo wogóle nie wychodzi na ulicę, i ma rację. Rozmiłowany elektorat czeka Odpowiedz Link Zgłoś
modlitwa Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... 03.10.10, 23:25 Cześć, To chyba rzeczywiście jakieś nieporozumienie PO. Po blamażach PIS i SLD to samo z PO. Kiedy ten koniec świata wreszcie nadejdzie ... Pozdrawiam wszystkich Modlitwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: burżuj Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 23:31 bardzo słaba musi być PO w regionie by sięgać po takie miernoty jak polewski czy niziołek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 23:38 Bo jest słaba. PiS też jest słaby skoro sięga po takiego Waszczykowskiego. Nie ma normalnych kandydatów którzy chcieliby być radnymi w Łodzi, nikt normalny nie chce również być prezydentem. Mnie to nie dziwi bo sam bym nie chciał ale niektórzy nie umieją inaczej zarobić na chleb. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ae Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:57 Gość portalu: burżuj napisał(a): > bardzo słaba musi być PO w regionie by sięgać po takie miernoty jak polewski cz > y niziołek nastepne niedoswiadczone, zarozumiałe bufonowate dzieci - młodsze od Sadzy i Jońskiego - koszmar! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazek Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:40 Faktycznie obiecywali tak jak n.p Pan Bugajski i nic z tych obiecanek nie wyszło.Zostało tylko stare przysłowie cyt"Obiecanki cacanki a głupiemu radość".Wyborcy nie dajmy się by nas tacy ludzie kantowali i okłamywali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxi wiek Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:45 Głosuję na Panią Niziołek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viol Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 23:59 Niziołek- janiak, czy ona ma cos wspólnego z tym kabotynem janiakiem od kaliskiej i gołych dup? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 00:35 Z Janiakiem nie ma, zbieżność nazwisk. Ale Janiak to by mógł startować, facet swego czasu dużo robił dla Łodzi. Pani Ula i Kuba Polewski właściwie idą w jego ślady, tylko, że jest ich dwoje i są mniej ugięci, nie boją się polityków. Dlatego taki spam na nich poleciał pod artykułem, ci co zlecają te oszczerstwa dobrze wiedzą, dlaczego to robią. Ze strachu. W końcu do rady mogą się dostać prawdziwi społecznicy a nie karierowicze posłuszni układom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bea Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 01:00 Tak janiak duzo robił : głównie gołe tyłki i persi fotografował, rzucał mięsem, powstawiał na Pietryne to czego Adamiak nie daje rady wyrzucic ( klamoty z piwem), rozkrecił własny biznes ( bar dresiarzy przy pietrynie) i jest ustawiony...:) Dajmy z tym panem spokój, to najwiekszy kabotyn jakiego miałem nieprzyjemnośc znać, z taka sama zakompleksiałą mania wielkości jak towarzystwo dookoła niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka na liście wyborczej? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 00:18 Egzorcysta - Jakub Nawiedzony, a wokół same Demony... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JaC Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.10, 10:16 To dobrze, że nie ma tych, których nie ma. I źle, że są ci, którzy są. Odpowiedz Link Zgłoś
fullprawda selekcja 04.10.10, 10:26 Czy może ktoś wskazać w tym gronie choć jednego ekonomistę z prawdziwego zdarzenia?Takiego, który dał miastu choć jedną złotówkę inwestycyjną? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbigniew Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... IP: *.toya.net.pl 04.10.10, 10:44 Uważajcie na radną Nowak. Jest głupia i przez to bardzo szkodliwa. Chciała na śródmiejskich podwórkach robić skwery z ławkami dla meneli, żeby mieli gdzie pić tanie wino. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... IP: 95.175.14.* 04.10.10, 11:10 No to przydupas Fiksiaka dostał kopa.Teraz czas na samego wodzusia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: 95.175.14.* 04.10.10, 11:16 Mowa o rozdającym na Pietrynie sianku Sadzyńskim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: 95.175.14.* 04.10.10, 11:19 Pupilek niejakiego Fiksiaka dostał wreszcie kopa.Teraz czas na promotora Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PO -> PiS Czekam na propozycje PiS! IP: *.croy.cable.virginmedia.com 04.10.10, 11:48 Mam nadzieje, ze podobnie jak przekonali mnie, zeby nie glosowac na Zdanowska, wystawiajac Waszczykowskiego, teraz tez wyprzedza PO proponujac Lodzi lepszych kandydatow! Wtedy prawica skupi sie przy PiS-ie, szczegolnie ze PO nie planuje wydatkow na kulture, a Lodz potrzebuje i CLC i SSS, zeby bic sie o Europejska Stolice Kultury. Lewica juz wziela pod uwage kulture - proponuje ja jako gwozdz swojego programu nowa kandydatka SdPL na prezydenta - Zdanowska. Teraz czekam, az uwzglednia kulture w swoim programie PiS, bo na lewice nie bede glosowal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PO -> PiS Re: Czekam na propozycje PiS! IP: *.croy.cable.virginmedia.com 04.10.10, 11:54 Mialem na mysli prof. Janowska, a nie Zdanowska - oczywiscie! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Czekam na propozycje PiS! IP: *.toya.net.pl 04.10.10, 12:03 Tak to fakt Janowska wydatki zaplanować umie, gorzej że przychodami sobie głowy nie zaprząta i pojęcia o nich nie ma najmniejszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PO -> PiS Re: Czekam na propozycje PiS! IP: *.croy.cable.virginmedia.com 04.10.10, 12:55 Prawda, ze nie pisze o przychodach, ale dla mnie wazne jest to, ze zaczyna sie mowic o kulturze - temat ktory ostatnio lezy odlogiem. Kultura moze byc tak zorganizowana, zeby na siebie zarabiala. Poza tym to jest tylko poczatek jej kampanii, ale co by nie pisala, ja i tak nie bede glosowal na Janowska, bo nie glosuje na lewice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Czekam na propozycje PiS! IP: *.toya.net.pl 05.10.10, 23:03 Pooobudka misiu, jak nie głosujesz na lewicę to Janowska odpada bo ona akurat jest z lewicy, jest szefową takiej lewicowej kanapy regionalną. A mówi bezpartyjna, kłamie czy skleroza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... IP: 83.142.205.* 04.10.10, 15:55 dobrze ze tych paru panów juz nie bedzie na listach..dosyc porobili dziwnych śmierdzących na odleglość rzeczy swoją drogą ciekawe , że przekręt roku czy PSS łks grzebie kolejnych piewców owego pomysłu..kto następny chwyci betonowe koło? Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensh Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... 04.10.10, 16:13 Cieszy brak na liście obecnie rządzących miastem partaczy i populistów z PO. Martwi jednak to, że w zamian dostajemy dokładnie to samo, czyli radnych PO, którzy ośmieszyli się kłótnią z Żydowiczem. Okraszone to jest oszołomami w stylu Kubusia Polewskiego. Po prostu dramat! No właśnie, a gdzie na listach ekonomiści? Gdzie menedżerowie? Gdzie ludzie sukcesu? Nie ma? To chyba i mnie nie będzie na wyborach, no chyba że Palikot zaskoczy Odpowiedz Link Zgłoś
tomek_piotrowski Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... 04.10.10, 16:40 Ciekawe ile z tych 89 wpisów należy do jednej osoby ? :) A tak na poważnie to porozmawiajmy o Łodzi, a nie o wzajemnych animozjach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nandi Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 17:03 tomek_piotrowski napisał: > Ciekawe ile z tych 89 wpisów należy do jednej osoby ? :) > A tak na poważnie to porozmawiajmy o Łodzi, a nie o wzajemnych animozjach. problem polega na tym, ze z wiekszoscia waszych kandydatów nie da sie o Łodzi w ogóle sensownie rozmawiac. Walasek bardzo niemiło mi sie kojarzy - jak wykańczał CŁC i tutaj chciałbym dodać, ze kłamał, w mediach i wszedzie, że M. Zydowicz chciał wyłudzić z kasy miasta 500 mln. zł. Nastepny polewski - krzykacz, mitoman, chłopak bez szerszego pjęcia o tym o czym głosno zarozumiale sie wypowiada - wszyscy bowiem wiemy, ze trzeba ratowac zabytki, natomiast aby to robić trzeba nakręcic koniunkture tak, aby zaczęły spływac pieniądze do Łodzi. nastepny Domaszewicz - wszędzie gdzie sie pojawia oprócz koniunkturalnych pogladów, nic w praktyce nie widać... szkoda dalej wymieniac, bo wszystko jest na tym samym poziomie, bezproduktywności, infantylizmu i ciągłego zachowywania pozorów, od wyborów do wyborów. Chciałbym na listach wszystko jedno jakich zobaczyć profesjonalistów, a nie ujadaczy, partyjnych zdyscyplinowanych klakierów - ludzi skutecznych i myślących. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nandi Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 17:21 Następny wpis sługusa Jońskiego. Tutaj chyba nie ma wpisu, którego by on nie wpisał. Ładnie się klonujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nandi ten poniższ wpis jest fałszywym wpisem "nandiego" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 17:33 Gość portalu: nandi napisał(a): > Następny wpis sługusa Jońskiego. Tutaj chyba nie ma wpisu, którego by on nie wp > isał. Ładnie się klonujesz. Ktos wykorzystał, ze ma takie samo IP. Żałosne, ciekawe jakie niedojrzałe metody walki o stołki zwolennicy SLD i PO jeszcze zastosują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: ten poniższ wpis jest fałszywym wpisem "nandi IP: *.toya.net.pl 05.10.10, 23:08 Do stwierdzenia że jesteś niepełnosprytny wystarczą twe własne słowa. Nieczysta metoda: dopuszczenie do głosu mundrusia żeby się sam ośmieszył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henio Re: Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 17:19 Piotrkowski? To ten przydupas Zdanowskiej? No tak, Bliźniuk numer jeden, ten syn alkoholika, jak on ma, Adam też z innego okręgu... no no, teraz Piotrkowski. Ładnych karierowiczów sobie Zdanowska wybrała do otoczenia. Tomaszewski, wróć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp Kogo z PO nie ma na liście wyborczej? Rządzącyc... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 19:38 Jak widać na tym forum sami zwolennicy inicjatyw społecznych. Tylko dlaczego ci "społecznicy" startują do RM z list partyjnych. Ci "społecznicy" od obsadzania stołków, krzykacze i wiecznie niezadowoleni malkontenci. Specjaliści od niszczenia i nic nierobienia od projektu do projektu, od wyborów do wyborów. Ile jeszcze naobiecują ile rozpoczętych projektów zrealizują, a ile zniszczą bo ważny jest doraźny interes partyjny? Koalicja PO-SLD pokazała gdzie ma Łódź. Dlatego nie powinniśmy na nich głosować. Odpowiedz Link Zgłoś