04.04.04, 20:56
Znowu nadeszła wiosna. Dzis był ciepły dzień. Więc znowu kurzy sie. Sezon
ogłaszam za otwarty:D
Obserwuj wątek
    • gray Re: Kurzy sie 05.04.04, 00:21

      spoko - od jutra ma padać ;)
      • teufel Re: Kurzy sie 05.04.04, 07:05
        Ty to umiesz pocieszyć człowieka:(
        • gray Re: Kurzy sie 05.04.04, 09:20

          ha! ani pyłka kurzu w powietrzu! za to zrobiło się dusno i porno ;)
          • teufel Re: Kurzy sie 05.04.04, 14:46
            gray napisał:
            dusno i porno ;)

            o i to bardzo
    • maclorcan Re: Kurzy sie 05.04.04, 22:43
      Hehe i co? "Wpadło" Ci już coś w oko?? ;))))
      • teufel Re: Kurzy sie 05.04.04, 22:57
        Ta ...kurz;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka