teufel 04.04.04, 20:56 Znowu nadeszła wiosna. Dzis był ciepły dzień. Więc znowu kurzy sie. Sezon ogłaszam za otwarty:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gray Re: Kurzy sie 05.04.04, 09:20 ha! ani pyłka kurzu w powietrzu! za to zrobiło się dusno i porno ;) Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: Kurzy sie 05.04.04, 14:46 gray napisał: dusno i porno ;) o i to bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
maclorcan Re: Kurzy sie 05.04.04, 22:43 Hehe i co? "Wpadło" Ci już coś w oko?? ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś