Dodaj do ulubionych

Przerwany mecz ŁKS w Chorzowie

IP: *.du.simnet.is 03.05.04, 22:42
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
      • Gość: Ben Re: Przerwany mecz ŁKS w Chorzowie IP: 5.5R* / *.syd.ops.aspac.uu.net 04.05.04, 05:03
        pamietam jak moj ojciec bral mnie na mecze a ja siedzac obok moglem sie
        dowiedziec wszystkiego o zawodnikach ich umiejetnosciach co robia jakie maja
        szanse na gre w reprezentacji itd
        Dzis wziac swojego syn nie chce bo od kibicow moze uslyszec tylko wulgarne
        slowa i zestawienia ich w takich kombinacjach ze ja jako dojrzaly czlowiek
        czuje sie zle
        Lza kreci sie w oku gdy wspominam tamte piekne dni
    • dalton Re: Przerwany mecz ŁKS w Chorzowie 04.05.04, 08:05
      Jestem KIBICEM i nie życzę sobie aby mnie obrażno nazywając bandytów (pseudo)
      kibicami chodzę na mecze z synem (12) ale coraz częsciej boję się o niego chyba
      nie tak to powinno wyglądać zmierzamy do piekła tylko po co?
    • Gość: Ernie Re: Przerwany mecz ŁKS w Chorzowie IP: 212.191.74.* 04.05.04, 12:51
      Jestem kibicem Widzewa i od lat chodzę na mecze swojej druzyny, powiedzmy sobie
      szzcerze ze nie przepadam za kibicami ŁKS u ale w tym momencie jest mi wstyd ze
      Widzew trzyma z Ruchem Chorzów( chodzi o kiboli_) .To co wczoraj działo sie na
      Cichej to skandal.Jestem za policją zeby pałowała i lała tych idiotów , którzy
      mieniac sie kibicami swojej druzyny , przerywaja mecz , który ich druzyna
      wygrywa i napiepszaja sie pałami z policja .POLICJo , wez sie w koncua garstke
      debili ,którzy psuja i zastraszaja skutecznie widowisko sportowe jakim jest
      mecz piłki noznej.Pozdrawiam .
      • Gość: dfg przecieki... obustronny walkower IP: *.toya.net.pl 06.05.04, 01:51
        z przeciekow, wydaje mi sie wiarygodnyh, wiem, ze bedzie obustronny walkower
        czyli 0 pkt dla kazdej z druzyn. Stadion Ruch zamkniety do konca sezonu dla
        publiczosci, ponadto, i tu maja pecha, beda musieli wydac kupe kasy na nowe
        zabezpiecznia , uzbrojenie terenu, klatki dla gosci itd. z tego co wiem, Ruch
        bedzie mogl grac reszte meczy na swoim "pustym" stadionie.
        Co do LKS, do ma byc zakaz wyjazdowy do konca sezonu, choc jeden z panow optuje
        za duzo dluższą karą. Stadionu formalanie nawet nie moga zamknąc bo nie mają
        tzw. haka. po pierwsze nie mogą zastosowac swojego starego numeru, czyli
        zamkniecia do czasu nastepnych obrad, z tego wzgledu, ze mecz LKS gra juz dzien
        pozniej i decyzja musi byc jednoznaczna. A a ze Kibice LKS nie maja jeszcze w
        tym sezonie tzw zoltej kartki... przynajmniej ofcjalnie, to moga spac
        spokojnie. Choc tu tez jest roznie. Widzew powinien miec juz dawno wszystko
        pozamykane, i zakazy wyjazdowe a jednak jest luzik ;) :) Oczywiscie to jest
        przeciek jednego kolesia, a w tej calej smiesznej komisji, siedzi sporo wiecej
        osob i moze byc naprawde roznie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka