Gość: Pitum
IP: *.kullen.rwth / *.kullen.RWTH-Aachen.DE
20.05.04, 14:10
we wstepie bylo napisane o biletach turystycznych,
tymczasem w artykule nie ma slowa na ten temat, warto przypomniec ludziom, ze
na turystyczny za 50PLN jezdzi sie kazdym osobowym i pospiesznym (poc. PKP
PR) 'za darmo' od piatku 18h do niedzieli 24h, no chyba ze wekend jest
inaczej rozlozony.
Moim znaniem to sie powinno nazywac bilet wekendowy a nie turystyczny, nazwa
myli i wogole nie ma wiele wspolnego w turystyka.
Czy w Reymoncie bedzie wagon do przewozu rowerow?