Gość: obserwator_ka
IP: *.smrw.lodz.pl
01.09.11, 20:36
Ponad 10,8 mln zł zaoszczędził Zarząd Dróg i Transportu na rozstrzygniętych dotąd przetargach. Pieniądze mają być przeznaczone na łatanie dziur w jezdniach, ale radni nie zgodzili się na wprowadzenie tego punktu do porządku obrad. Nie uzasadnili jednak swojej decyzji.
Arkadiusz Banaszek, wiceprezydent Łodzi, prosił radnych, by wprowadzili projekt do porządku, bo im później zostanie uchwalona zmiana w budżecie, tym mniej czasu zostanie na roboty drogowe, a zimą ulic łatać się nie da. Radni zagłosowali przeciw, co oznacza, że pieniądze mogą zostać niewykorzystane.
lodz.naszemiasto.pl/artykul/1060015,przepadna-pieniadze-na-latanie-lodzkich-dziur,id,t.html?kategoria=660#6878e2a7e19f3aa3,1,3,60
P.S. możemy jeździć po dziurach, ważne żeby iść na wybory......