Dodaj do ulubionych

Z motocyklu: Zdarzyło się naprawę jakbumcykcyk

24.05.04, 10:15
Był długi wagon klasy drugiej. Staruszka siedziała w końcu tegoż wagonu a na
głowie miała kraciastą chustę koloru dziwnego, wyplecioną zapewne
własnoręcznie z wełny być może owczej.
Był też drugi koniec wagonu i w tymże końcu siedziałam ja. Byłam mniej
angażująco zajęta myśleniem o ostatnim łikendzie a bardziej angażująco
słuchaniem muzyki płynącej prosto do uszu z disc-mana (disc-mana, który
wkrótce stanie się zarzewiem kolejnego konfliktu między męskimi
szowinistycznymi świniami a działaczkami miejscowego kółka feministyczno-
różańcowego. Oddana przyjemnemu odpływaniu w bliskie pobliże całkiem miłego
snu z głównym bohaterem w mojej kieszeni, powoli zapominałam o swoim
istnieniu.
Ze stanu alpha wyrwał mnie mniej krewetkowy a bardziej makrelowy oddech a
wraz z nim zupełnie niedelikatne uciskanie na zewnątrz lewego barku.
- Paniusiu, co sobie tu Paniusia dyskotekę urządza? Ludzie chcą spać,
Paniusiu.
Obserwuj wątek
    • maginiak to miało pójść na WN-a/ale wpadka a teksta niet :- 24.05.04, 10:18
      • neochuan Re: 24.05.04, 12:18
        ale bardzo ładne:)
        • orientman Re: 24.05.04, 12:51
          Faktycznie. Zaczyna sie ladnie, ale jaki jest ciag dalszy, bo zapowiada sie ciekawie :)
          • neochuan Re: 24.05.04, 14:57
            a to jest ciąg dalszy? :)
            • orientman Re: 24.05.04, 16:50
              Az samo sie prosi w momencie kiedy na scene wchodzi bohater negatywny :)
              • b00g13 i kto odegra rolę zamaskowanego gentelmana ? /HET 24.05.04, 20:00

                • maginiak dalszy ciąg? 25.05.04, 09:34
                  przecież puenta już była:-) ale może jest tu jakiś Ułan, który miałby ochotę
                  się swą fantazją popisać i dopowiedzieć co niedopowiedziane :-)))
                  • neochuan dalszy pociąg 25.05.04, 13:15
                    tu jest tylko ch. ułan.
                    za przepłoszeniem - zwykła kolej rzeczy załatustła.
    • aard Pointa była, fuckt.Może Man był wtedy nie-orient? 27.05.04, 09:33
      A Ty, chere Maginiac, możesz na WNa linka. I byłoby w istocie miło :-)
      • maginiak Ale najważniejsze że Orient nie był wtedy Express 27.05.04, 10:10
        Bo jako rzecze Agatha Christie , finał historii mógłby być daleko bardziej
        sensacyjny, żeby nie powiedzieć, tragiczny:-)
        • s_zoo Z faunocyklu Zwierzęta Pociągowe 27.05.04, 10:20
          maginiak napisała:
          > Bo jako rzecze Agatha Christie

          O przepraszam bardzo, ale to nie Christie rzecze
          ale rzęsore rzecze! Neomys fodiens. Zwierzecz ta
          znana jest z tego, że zaprzeczyła Schopenhauerowi.
          Szczegóły w toku, gawać.
        • orientman Re: Ale najważniejsze że Orient nie był wtedy Exp 27.05.04, 20:41
          Ja Wam zaraz pokaze Orient Expressy i inne takie.. :P
          A ja dalej bede czekac na ciag dalszy tej historii. Bo nie wierze, ze skonczylo sie tylko sciszeniem..
      • maginiak ? 27.05.04, 16:21
        aard napisał:
        > A Ty, chere Maginiac, możesz na WNa linka.

        Przecież sam już dałeś RedNaczu. :-p
        • dziad_borowy To deszcz ciągle pada???? /nołnoł 27.05.04, 16:30
          • aard Wilki jakieś... /nołnoł 28.05.04, 09:35

          • aric Już nie pada... 28.05.04, 09:37
            Cos mi się zdaje, że swieci słońce.:))
            • orientman Re: Już nie pada... 28.05.04, 09:52
              Melduje, ze swieci i wszystko wraca do normy, to znaczy w Warszawie jest chlodniej niz w Lodzi :)
              • neochuan jeszcze nie pada 28.05.04, 10:51
                podpisuje się pod tym: chułłan (sur)realista
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka