yarro_
16.03.02, 22:25
TU PROSZĘ WYRAŻAC SWOJE POZYTYNE UCZUCIA I WIRBACJE DLA KAFELKÓW I INNYCH
STWORKÓW ;)
ZACZYNAM JA:
Uwielbiam was wszystkich KaFeLki i resztę!!!
Yarro
PS-Wiem, co zaraz powiecie...
<>< <>< <>< <>< <><
yarro_@poczta.gazeta.pl
yarroc@interia.pl
GG# 959336
<>< <>< <>< <>< <><