Dodaj do ulubionych

WĄTEK WZAJEMNEJ ADORACJI :)

16.03.02, 22:25
TU PROSZĘ WYRAŻAC SWOJE POZYTYNE UCZUCIA I WIRBACJE DLA KAFELKÓW I INNYCH
STWORKÓW ;)

ZACZYNAM JA:

Uwielbiam was wszystkich KaFeLki i resztę!!!

Yarro

PS-Wiem, co zaraz powiecie...

<>< <>< <>< <>< <><
yarro_@poczta.gazeta.pl
yarroc@interia.pl
GG# 959336
<>< <>< <>< <>< <><



Obserwuj wątek
    • p8 Re: WĄTEK WZAJEMNEJ ADORACJI :) 16.03.02, 22:30
      Nie potrzebuję specjalnych watków aby słać pozitiv vajbs:)))),
      Robię to wszędzie:))))))))))))))))


      A więc POZITIV VAJBS dla wszystkich ludzi z tego skurwiałego świata:)))))

      Everybody klaszczą w dłonie:)))))


      panBozia


    • podbijak Elyto redakcyjna!!! Na oślą z tym wątkiem !!! 16.03.02, 22:30
      A tfuj, tfuj, tfuj....
      • p8 P.V. dla podbijaka:)))) 16.03.02, 22:32
        I dla Ciebie podbijaku POZITIV VAJBS:))))), jeeeeeeeeeeeeeeeee,
        uśmiechnij się podbijaku-ponuraku:))), ciesz się życiem, bądź życzliwy, kochaj
        ludzi bądź szczęśliwy:))), jeeeeeeeeeeeeeee.


        panBozia
        • saper_ Re: P.V. dla podbijaka:)))) 16.03.02, 22:35
          Boziu, znów przywołałeś uśmiech na moją zmęczoną buzię. Dzięki Ci za to, i w
          rewanżu - pozitiv vajbs dla Ciebie i wszystkich fajnych forumowiczów :)))
          A oto wspomniane pozitiv vajbs ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
          • p8 Re: P.V. dla Sapera:))) 16.03.02, 22:43
            I vice-versa, teraz POZITIV VAJBS dla Ciebie:)))))
            Trzymaj się na posterunku:)))


            panBozia

            ps.mam chytry plan, zapalimy fajkę, ja ze swoim tytuniem:))), ty ze swoim.
            Ciekawe jak będę wyglądał:)))


            • saper_ Re: P.V. dla Sapera:))) 16.03.02, 22:43
              BOSKO!!!!!!! :)))))
              • p8 Re: P.V. dla Sapera:))) i biźnich:))) 16.03.02, 22:49
                POZITIV VAJBS!!!
                Nie dajcie się stłamsić szarej codzienności:)


                panBozia
              • grover Re: P.V. dla was @LL 16.03.02, 22:50
                Dla wszystkich forumowiczów serdeczne uściski!!!!!!!!!!!!!!
                • yarro_ Re: P.V. dla was @LL 16.03.02, 23:36
                  Ja też jak rozbrykany jeż (za p8)
                  ślę wam wszystkim co najlepsze jest ....

                  Wasz Yarro

                  <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
                  yarro_@poczta.gazeta.pl
                  yarroc@interia.pl
                  GG# 959336
                  <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
      • Gość: yavorius Re: Elyto redakcyjna!!! Na oślą z tym wątkiem !!! IP: *.slaan-ma-fajny.net.pl 17.03.02, 15:22
        A licznik furczy az miło.
    • rubin Czuję!! 17.03.02, 08:17


      Uczczucia mi wibrrrrują popozytytywnie do ccałej ŁŁoddzi nnie tytylko dodo
      fforum!!

      Pprzeppraszszam - nnie moggę jujuż pissać, bbo cacały wibbrrruję.

      Rubbin.

      PP. S.
      Popozdrrrawiam

      • ixtlilto :)) 17.03.02, 13:01
        Jesteście niesamowici! WSZYSCY!!

        ^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v
        v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^
        ^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v
        v^v^v^v^v^v^v :-) v^v^v^v^v^v^v^v^
        ^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v
        v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^
        ^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v
        • tulka Re: :)) 17.03.02, 13:24
          A ja przekazuję wszystkim dużo uśmiechu :-)))))))))))))))))
          I dziękuję Wam, że czasem naprawdę wystarczy mi wejść na forum i poczytać Wasze
          posty, żeby się uśmiechnąć... Chociaż w życiu czasem akurat nie jest mi wcale
          do śmiechu.

          Pozdrawiam
          Tulka

          P.S. Ixtlilto!
          Jak Ty to zrobiłaś?! :-)

          • ixtlilto ^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v 17.03.02, 17:41
            shift + 6 = ^
            kwalisz pomiędzy literką C i literką B = v

            shift+6 v shift+6 v shift+6.. itd :)

            pozdroofka, Ixtlilto, czarodziejka :)))))))))))))))
        • Gość: kasiaprim Re: :)) IP: *.pai.net.pl 17.03.02, 17:37
          Aaaa , Ty spryciulo...
    • p8 SŁOWO NA NIEDZIELĘ:) 17.03.02, 16:32
      I niedzielne POZITIV VAJBSY wielką falą suną do was poprzez bezradny bezmiar
      szarej codzienności.
      Zamiast słowa na niedzielę...

      :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)


      panBozia
    • por_borewicz Re: WĄTEK WZAJEMNEJ ADORACJI :) 17.03.02, 18:10
      Niech i mnie bedzie wolno dorzucic swoje trzy (slowanie:3) grosze do tej czary
      serdecznosci ;-) Pozdrawiam wszystkie KaFeLki, wszystkich KaFeLkow i wszystkich
      innych odwiedzajacych Forum. Ludziska Jestescie Wieeelcy !! ;-)

      Pozdrowienia

      Por. B.

      BTW: Saper, P8, czy moge sie dolaczyc ze swoja fajka?? 8-?
    • hubar Re: WĄTEK WZAJEMNEJ ADORACJI :) 17.03.02, 21:14
      Czy gdybam Was nie lubił to bym tu tak często nie zaglądał?
      Bardzo bardzo Was wszystkich lubię! Forum stało się moją nieodłączną częścią
      życia bez której nie wyobrażam sobie egzystencji!

      pozdrowy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka