zghredochondryck 07.07.04, 00:51 Jestem tu po raz pierwszy od dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiego czasu. Powiedzcie co ważnego wydarzyło się w Łodzi w ostatnim roku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aard Odpowiadam 14.07.04, 11:29 Grecja zdobyła mistrzostwo Europy w piłce nożnej. Odpowiedz Link Zgłoś
wyprany Re: MAM PYTANIE....!!!??? 14.07.04, 11:36 to co zwykle; jest kilka wersji (w zależności od tego kim jesteś): - afera goniła aferę, - zburzono taki fajny kiosk (w którym nic nie było...), - przestępczość wzrosła zastraszająco, - naprawiono kilka ulic, - rozsypało się kilkaset następnych, - zdałem do następnej klasy, - nic się nie działo pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
hanya masz odpowiedź....!!! 14.07.04, 11:36 hanya odwiedziła Łódź pozdrawiam, hanya p.s. ale nie przejmuj się, nie Ty jeden przegapiłeś to zdarzenie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pchaj_meble Re: MAM PYTANIE....!!!??? 15.07.04, 01:00 zghredochondryck napisał: > Powiedzcie co ważnego wydarzyło się w Łodzi w ostatnim roku? Wczoraj zjadłem pizzę. A dzisiaj jeszcze nie... chociaż w zasadzie już jest jutro, a dzisiaj to wczoraj... Cholera, jakie było pytanie?? Odpowiedz Link Zgłoś