Dodaj do ulubionych

MAM PYTANIE....!!!???

07.07.04, 00:51
Jestem tu po raz pierwszy od
dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiego czasu.
Powiedzcie co ważnego wydarzyło się w Łodzi w ostatnim roku?
Obserwuj wątek
    • szprota eeeeeeeee 07.07.04, 01:07
      nie pamietam, ja nietutejsza ;)
    • aard Odpowiadam 14.07.04, 11:29
      Grecja zdobyła mistrzostwo Europy w piłce nożnej.
    • wyprany Re: MAM PYTANIE....!!!??? 14.07.04, 11:36
      to co zwykle;
      jest kilka wersji (w zależności od tego kim jesteś):
      - afera goniła aferę,
      - zburzono taki fajny kiosk (w którym nic nie było...),
      - przestępczość wzrosła zastraszająco,
      - naprawiono kilka ulic,
      - rozsypało się kilkaset następnych,
      - zdałem do następnej klasy,
      - nic się nie działo

      pozdrawiam
    • hanya masz odpowiedź....!!! 14.07.04, 11:36
      hanya odwiedziła Łódź
      pozdrawiam, hanya

      p.s. ale nie przejmuj się, nie Ty jeden przegapiłeś to zdarzenie ;)
    • pchaj_meble Re: MAM PYTANIE....!!!??? 15.07.04, 01:00
      zghredochondryck napisał:

      > Powiedzcie co ważnego wydarzyło się w Łodzi w ostatnim roku?

      Wczoraj zjadłem pizzę. A dzisiaj jeszcze nie... chociaż w zasadzie już jest
      jutro, a dzisiaj to wczoraj... Cholera, jakie było pytanie??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka