bibus 18.07.04, 11:22 No Panowie koniec rozczulania się nad sobą!!!!! Najwyższy czas troche pokopać piłkę. Dziś gramy w Parku 3 Maja o gdz. 17, boisko to co zawsze. Zapraszam wszystkich chętnych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: al-ki Re: Gramy !!!!! IP: *.toya.net.pl 18.07.04, 11:28 No ja już tradycyjnie zagoszczę. Piłę ktoś bierze? Ja na wszelki wypadek przywiozę jedną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: al-ki Prawdopodobnie może wpasć Grover (no txt) IP: *.toya.net.pl 18.07.04, 11:43 Odpowiedz Link Zgłoś
ab84 Re: Gramy !!!!! 18.07.04, 14:38 no ja dzis nie wpadne, ale milej zabawy zycze :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
yaa Re: Gramy !!!!! 19.07.04, 11:47 A mnie się chyba odnowiła kontuzja buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez gipsu na 3 tygodnie, jak to było zimą... Pozdrawiam Yaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yaa Re: a wczoraj byles?? /nt IP: 193.23.63.* 19.07.04, 14:35 Kontuzja była w sobotę niestety- nie mogłem być. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ab84 Re: a wczoraj byles?? /nt IP: 62.233.181.* 19.07.04, 15:02 ech, oby Cie w ten gips nie wsadzili bo to malo przyjemne w takie upaly. pzdr :) Odpowiedz Link Zgłoś
bibus Jest dobrze ! 19.07.04, 15:33 Po wczorajszym treningu, mogę śmiało napisać, iż forma rośnie bardzo szybko. Jeszcze tylko poprawimy troszke precyzje i będzie ok. Odpowiedz Link Zgłoś
maclorcan Heh, 19.07.04, 15:40 A jak do domu wróciłeś? Bo ja szczęśliwie miałem większą część trasy z górki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: al-ki Re: Jest dobrze ! IP: *.toya.net.pl 19.07.04, 15:44 Hehe, mam nadzieję tylko, że to jeszcze nie był ten "mecz życia". Byłem totalnie zaskoczony naszą wczorajszą grą. Dawno nie byłem tak zmęczony po graniu. Odpowiedz Link Zgłoś
ab84 Re: Jest dobrze ! 19.07.04, 19:35 lol, widze ze moge tylko zalowac... a ile Was bylo? udalo sie skompletowac dwie druzyny? Odpowiedz Link Zgłoś
bibus Re: Jest dobrze ! 19.07.04, 19:50 Niestety było tylko 3 zawodników, ale za to jakich; najlepsi z najlepszych :-). Odpowiedz Link Zgłoś
ab84 a podobno... 19.07.04, 19:56 to kobiety maja dlugi jezyk i chlapia o wszystkim co wiedza nakolo :P no wlasnie... sama smietanka, forumowa elita :D:D Odpowiedz Link Zgłoś
bibus Ps. 19.07.04, 20:19 Zapomniałem dodać, ze rozegraliśmy sparing; przegraliśmy 7 : 5, ale wynik nie odzwierciedla gry. Odpowiedz Link Zgłoś
ab84 Re: Ps. 19.07.04, 22:00 wow... niezle, nigdy chyba az tyle bramek nie bylo w ciagu jednego mecza (meczu?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: al-ki Generalnie... IP: *.toya.net.pl 20.07.04, 08:28 Przegraliśmy jak Portugalia z Grecją w finale ME. Odpowiedz Link Zgłoś