Dodaj do ulubionych

Gramy !!!!!

18.07.04, 11:22
No Panowie koniec rozczulania się nad sobą!!!!!
Najwyższy czas troche pokopać piłkę.
Dziś gramy w Parku 3 Maja o gdz. 17, boisko to co zawsze.
Zapraszam wszystkich chętnych.
Obserwuj wątek
    • Gość: al-ki Re: Gramy !!!!! IP: *.toya.net.pl 18.07.04, 11:28

      No ja już tradycyjnie zagoszczę.
      Piłę ktoś bierze? Ja na wszelki wypadek przywiozę jedną.
    • maclorcan Jestem 'za' (nt) 18.07.04, 11:29


    • Gość: al-ki Prawdopodobnie może wpasć Grover (no txt) IP: *.toya.net.pl 18.07.04, 11:43
    • ab84 Re: Gramy !!!!! 18.07.04, 14:38
      no ja dzis nie wpadne, ale milej zabawy zycze :D:D:D
    • yaa Re: Gramy !!!!! 19.07.04, 11:47
      A mnie się chyba odnowiła kontuzja buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
      Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez gipsu na 3 tygodnie, jak to było
      zimą...
      Pozdrawiam
      Yaa
      • ab84 a wczoraj byles?? /nt 19.07.04, 11:59
        • Gość: yaa Re: a wczoraj byles?? /nt IP: 193.23.63.* 19.07.04, 14:35
          Kontuzja była w sobotę niestety- nie mogłem być.
          • Gość: ab84 Re: a wczoraj byles?? /nt IP: 62.233.181.* 19.07.04, 15:02
            ech, oby Cie w ten gips nie wsadzili bo to malo przyjemne w takie upaly.
            pzdr :)
    • bibus Jest dobrze ! 19.07.04, 15:33
      Po wczorajszym treningu, mogę śmiało
      napisać, iż forma rośnie bardzo szybko.
      Jeszcze tylko poprawimy troszke precyzje i będzie ok.
      • maclorcan Heh, 19.07.04, 15:40
        A jak do domu wróciłeś? Bo ja szczęśliwie miałem większą część trasy z górki :)
      • Gość: al-ki Re: Jest dobrze ! IP: *.toya.net.pl 19.07.04, 15:44

        Hehe, mam nadzieję tylko, że to jeszcze nie był ten "mecz życia".
        Byłem totalnie zaskoczony naszą wczorajszą grą.
        Dawno nie byłem tak zmęczony po graniu.
        • ab84 Re: Jest dobrze ! 19.07.04, 19:35
          lol, widze ze moge tylko zalowac... a ile Was bylo? udalo sie skompletowac dwie
          druzyny?
          • bibus Re: Jest dobrze ! 19.07.04, 19:50
            Niestety było tylko 3 zawodników,
            ale za to jakich;
            najlepsi z najlepszych :-).
            • ab84 a podobno... 19.07.04, 19:56
              to kobiety maja dlugi jezyk i chlapia o wszystkim co wiedza nakolo :P

              no wlasnie... sama smietanka, forumowa elita :D:D
            • bibus Ps. 19.07.04, 20:19
              Zapomniałem dodać, ze rozegraliśmy sparing;
              przegraliśmy 7 : 5, ale wynik nie odzwierciedla gry.
              • ab84 Re: Ps. 19.07.04, 22:00
                wow... niezle, nigdy chyba az tyle bramek nie bylo w ciagu jednego mecza
                (meczu?)
              • Gość: al-ki Generalnie... IP: *.toya.net.pl 20.07.04, 08:28

                Przegraliśmy jak Portugalia z Grecją w finale ME.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka