Dodaj do ulubionych

Pytanie o angielski

22.07.04, 20:54
Mam ogromną prośbę, poszukuję, głównie w Internecie informacji o szkołach,
kursach języka angielskiego dla młodzieży, niestety bez rezultatu.
Jeśli macie jakieś dane to proszę o informacje: nazwa, adres, telefon itp.
Z góry dziękuję Darek.
Obserwuj wątek
    • ab84 Re: Pytanie o angielski 22.07.04, 22:15
      zapytaj sie na lodzkim forum
    • sylwiassss Re: Pytanie o angielski 23.07.04, 07:17
      Polecam metodę Callana.
      www.leaderschool.com.pl/callan1.html (szkoła jest w Łodzi)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka