pawel-strzalka 15.08.04, 01:59 pawel-strzalka tam był, piwo pił, w karaoke czynny udział brał odfałszowując kilka kawałków do mikrofonu i ma nadzieję ze nikt znajomy go nie słyszał :))) PS. zabawa była przednia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szprota eh 15.08.04, 13:18 szkoda, ze cie w piatek nie bylo - bylaby okazja zadzierzgnac i nawiazac znajomosc poza forum. mniemam, ze nic straconego? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: eh 15.08.04, 14:35 nic straconego, jak mi powiesz kiedy następny wieczór karaoke w Zapiecku to cię zaproszę do fałszowania w duecie :) Odpowiedz Link Zgłoś
szprota motywujesz mnie, zeby sprawdzic ;) 16.08.04, 18:13 a czemu zakladasz, ze ja tez falszuje? Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: motywujesz mnie, zeby sprawdzic ;) 16.08.04, 18:56 zakladam że przy odpowiedniej ilości piwa każdy fałszuje, chociaż ja nawet bez piwa... no ale przekonamy się przy najbliższej okazji :))) Odpowiedz Link Zgłoś
szprota Re: motywujesz mnie, zeby sprawdzic ;) 16.08.04, 19:22 Klopot polega na tym, ze nie pijam piwa ;) (rzucilam okiem na rozklad jazdy Zapiecka - w sierpniu juz karaoke party nie bedzie) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: motywujesz mnie, zeby sprawdzic ;) 16.08.04, 19:25 ok, może być coś mocniejszego :) ale bez karaoke sie nie umawiam :)))))hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: Zapiecek last night 15.08.04, 13:40 Wczoraj to kaca leczyłem i bolące mięśnie po potańcówie w gizmo... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
szprota Re: Zapiecek last night 15.08.04, 13:44 czyli piatek 13-ego okazal sie pechpwym, poniewaz skonczyl sie kacem? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: Zapiecek last night 15.08.04, 14:20 Próbowałem odprawić czary antypechowe i przedobrzyłem z magicznym składnikiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś