Dodaj do ulubionych

Zapiecek last night

15.08.04, 01:59
pawel-strzalka tam był, piwo pił, w karaoke czynny udział brał odfałszowując
kilka kawałków do mikrofonu i ma nadzieję ze nikt znajomy go nie słyszał :)))
PS. zabawa była przednia
Obserwuj wątek
    • szprota eh 15.08.04, 13:18
      szkoda, ze cie w piatek nie bylo - bylaby okazja zadzierzgnac i nawiazac
      znajomosc poza forum. mniemam, ze nic straconego? ;)
      • pawel-strzalka Re: eh 15.08.04, 14:35
        nic straconego, jak mi powiesz kiedy następny wieczór karaoke w Zapiecku to cię
        zaproszę do fałszowania w duecie :)
        • szprota motywujesz mnie, zeby sprawdzic ;) 16.08.04, 18:13
          a czemu zakladasz, ze ja tez falszuje?
          • pawel-strzalka Re: motywujesz mnie, zeby sprawdzic ;) 16.08.04, 18:56
            zakladam że przy odpowiedniej ilości piwa każdy fałszuje, chociaż ja nawet bez
            piwa... no ale przekonamy się przy najbliższej okazji :)))
            • szprota Re: motywujesz mnie, zeby sprawdzic ;) 16.08.04, 19:22
              Klopot polega na tym, ze nie pijam piwa ;)
              (rzucilam okiem na rozklad jazdy Zapiecka - w sierpniu juz karaoke party nie
              bedzie)
              • pawel-strzalka Re: motywujesz mnie, zeby sprawdzic ;) 16.08.04, 19:25
                ok, może być coś mocniejszego :) ale bez karaoke sie nie umawiam :)))))hehehe
    • barracuda7110 Re: Zapiecek last night 15.08.04, 13:40
      Wczoraj to kaca leczyłem i bolące mięśnie po potańcówie w gizmo... ;)
      • szprota Re: Zapiecek last night 15.08.04, 13:44
        czyli piatek 13-ego okazal sie pechpwym, poniewaz skonczyl sie kacem? ;)
        • barracuda7110 Re: Zapiecek last night 15.08.04, 14:20
          Próbowałem odprawić czary antypechowe i przedobrzyłem z magicznym składnikiem ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka