Gość: madzia
IP: *.lodz.msk.pl / *.lodz.msk.pl
14.10.04, 17:01
Przyjeżdżają na semestr, a zostają zwykle rok lub dłużej :))))) Studenci
zagraniczni, którzy studiują w Łodzi faktycznie moga liczyć na liczne
atrakcje. Głównie dotyczy to tych studiujących na PŁ, gdyż uczelnia opieke
nad nimi powierzyła organizacji studenckiej. Nikt lepiej od studentów nie wie
przecież jak zorganizować czas wolny swoim kolegom... AEGEE organizuje dla
nich Wigilię, Wielkanoc i wszelkie integracje. Mam wśród Aeżaków znajomych,
więc zwykle uczestniczę w imprezkach :))) Pzdr.