Dodaj do ulubionych

Studenci się bawią

IP: *.lodz.msk.pl / *.lodz.msk.pl 14.10.04, 17:01
Przyjeżdżają na semestr, a zostają zwykle rok lub dłużej :))))) Studenci
zagraniczni, którzy studiują w Łodzi faktycznie moga liczyć na liczne
atrakcje. Głównie dotyczy to tych studiujących na PŁ, gdyż uczelnia opieke
nad nimi powierzyła organizacji studenckiej. Nikt lepiej od studentów nie wie
przecież jak zorganizować czas wolny swoim kolegom... AEGEE organizuje dla
nich Wigilię, Wielkanoc i wszelkie integracje. Mam wśród Aeżaków znajomych,
więc zwykle uczestniczę w imprezkach :))) Pzdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafał Bugajski Re: Studenci się bawią IP: *.echostar.pl 18.10.04, 20:42
      Poznan gratuluje !

      pozdr
      boogie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka