Gość: mick
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.01.05, 20:23
moim zdaniem odsuniecie Becalika od druzyny to sprawka Szymanskiego a
Majewski nie mial nic do powiedzenia i znowu zaczyna sie ustalanie skladu od
gory!!!!!!! za ta wypowiedz becalik moze zostac ukarany finansowo lub
definitywnym wykluczeniem z kadry, wchodzac na ambicje panu szymanskiemu
ktory foruje swoich bylych zawodnikow a nic specjalnego nie wnosza do
druzyny.Wedlug mnie powinni zostac odsuniecie T. Michalski , Urbaniakktorzy
nic nie wnosza do druzyny