Dodaj do ulubionych

Widzew pokonał Pelikana Łowicz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.05, 20:23
moim zdaniem odsuniecie Becalika od druzyny to sprawka Szymanskiego a
Majewski nie mial nic do powiedzenia i znowu zaczyna sie ustalanie skladu od
gory!!!!!!! za ta wypowiedz becalik moze zostac ukarany finansowo lub
definitywnym wykluczeniem z kadry, wchodzac na ambicje panu szymanskiemu
ktory foruje swoich bylych zawodnikow a nic specjalnego nie wnosza do
druzyny.Wedlug mnie powinni zostac odsuniecie T. Michalski , Urbaniakktorzy
nic nie wnosza do druzyny
Obserwuj wątek
    • Gość: bula Becalik OK IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 30.01.05, 21:21
      byłoby bardzo nie dobrze jakby Szymański wcinał sie Majewskiemu do składu
      drużyny, mam nadzieje że nie odbije się to na naszym poziomie sportowym. A
      Becalikowi życzymy dobrego klubu i formy, żeby pokazał na co go stać , niestety
      już gdzie indziej.
      • Gość: skierniewiak trzymaj sie Becal ! IP: *.skierniewice.mediaclub.pl 30.01.05, 23:51
        Radek pokazal w meczu z Pelikanem że działacze popelniaja blad wykluczajac go z
        druzyny, imponowal spokojem i pewnoscia interwencji, byl jednym z lepiej
        grających widzewiakow, wiadomo sponsor daje szmal wiec rzadzi, ale lepiej
        byloby gdyby te decyzje podejmowal trener.Tak czy inaczej powodzenia w innym
        klubie.Działaczom proponuje wypozyczyć Becelika a nie sprzedawac bo jeszcze sie
        przekonaja że to dobry pilkarz.
        • Gość: kuzyn Re: trzymaj sie Becal ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.05, 04:45
          Po co głośno mówił ,że nie smakuje mu kicha produkcji Szymańskiego!
    • Gość: kalor Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz IP: *.chello.pl 31.01.05, 11:44
      Już niedługo dobiorą się widzewowi do dupska i bońkowi!
      • pawel.l Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz 31.01.05, 15:23
        Juz niedługo sprzedadzą ŁKS koreańskiemu inwestorowi, firmie Huang Choi,
        potentatowi w produkcji i handlu warzywami ktory zniweluje teren i na całej
        powierzchni klubu posadzi pod szkłem zielone pomidory a piłkarze zostaną
        zbieraczami w/w pomidorów. Pisząc tak "już niedługo" mozna wymyslać co rusz to
        nowe bzdury więc unikajcie osmieszania sie. Takie "przepowiednie" nadają się
        tylko do tygodnika "Nasz Bazar" więc oszczędzcie wszystkim takiej "tfu-rczości"
      • Gość: mario Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 31.01.05, 18:52
        Drogi Kibicu LKSu
        Moze nalezaloby wiecej uwagi poswiecic swoim pilkarzom i lepiej ich dopingowac
        to moze nie byliby w ogonie II ligi. A swoja droga niech kazdy sieje i zbiera
        wlasne zbiory, jak na razie to nic wam nie urosło, no może poczucie zazdrości i
        pychy do Widzewa
        • Gość: rwt Re: Widzew pokonał Pelikana Łowicz IP: *.idea.pl 01.02.05, 22:55
          Dobranoc ŁKSie... (W derbach na Widzewie szykujcie się na masakrę. Żaden Dragan
          wam nie pomoże) !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka