Dodaj do ulubionych

Zniszczyć Engela

03.09.01, 07:28
Nie wiem czy pamiętacie, ale przed eliminacjami kiedy Engel został selekcjonerem, wszystkie media
żałowały, że został wybrany on a nie Smuda. Mało tego, Engel był obrażany i szkalowany np. zdjęcie
reprezentacji w śmiesznych czapeczka i podpis "Engel i jego krasnoludki" (Express ilus.), żenujące. A
teraz wszyscy twierdzą, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Obłuda!
Obserwuj wątek
    • Gość: CK Re: Zniszczyć Engela IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 05.09.01, 21:56
      Engel przynajmniej się stara. Nie ma co chłopaka dołować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka