Gość: Al_
IP: *.toya.net.pl
04.04.05, 12:27
Ja rozumiem wszystko, ale do licha!! Dlaczego w wiadomościach nie ma żadnych
innych niż te z Watykanu i Krakowa.
Jak widać śmierć śmierci nierówna... Wkońcu uderzyła ostatnio znowu fala...
Znowu ginęły setki osób... I jakoś się o tym zapomniało u nas...
I tak owszem czepiam się... Czepiam się tego, że media znowu urządziły sobie
wielkie halo... A jak człowiek patrz choćby na Pana Lisa to się słabo aż
robi...