Dodaj do ulubionych

Wiadomości....

IP: *.toya.net.pl 04.04.05, 12:27
Ja rozumiem wszystko, ale do licha!! Dlaczego w wiadomościach nie ma żadnych
innych niż te z Watykanu i Krakowa.
Jak widać śmierć śmierci nierówna... Wkońcu uderzyła ostatnio znowu fala...
Znowu ginęły setki osób... I jakoś się o tym zapomniało u nas...

I tak owszem czepiam się... Czepiam się tego, że media znowu urządziły sobie
wielkie halo... A jak człowiek patrz choćby na Pana Lisa to się słabo aż
robi...
Obserwuj wątek
    • Gość: vg Re: Wiadomości.... IP: *.toya.net.pl 04.04.05, 12:32
      gdzie gineły setki osób?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka