Dodaj do ulubionych

flaga widzewa na Mistrzostwach Świata

IP: *.toya.net.pl 28.06.02, 23:50
Na meczu Brazylia - Turcja dokldnie widac bylo wywieszona flage widzewa.
Wygladala ona mniej wiecej tak :
Tło było białe, po bokach były niebieskie paski, a na samym środku skrzyżowane
dwa trójkąty równoboczne (symbol znany jako "Tarcza Dawida") również w kolorze
niebieskim.
Obserwuj wątek
    • hubar Re: flaga widzewa na Mistrzostwach Świata 29.06.02, 00:15
      Ręce opadają jak się takie bzdury czyta! Czy Ty durniu znasz choć jednego Żyda,
      Żyda który jest narodowości Żydowskiej?
      • Gość: Fox Re: flaga widzewa na Mistrzostwach Świata IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 29.06.02, 06:41
        KURWA !!!!!!!!!!!!!! HEHEHEHEHEHEHE !!!!!!!!!!!!!!
        Wiedziałem, że ty napiszesz tu jako pierwszy i mógłbym postawić nawet na to
        kasę.
        Potwierdza się jednak stare przysłowie, że jak walniesz w stół to nożyce sie
        odezwą.
        pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

        PS
        A jesli chodzi o Żydów naroowości żydowskiej to tak się składa, że znam jedno
        małżeństwo (znajomi moich starych). Mieszkają nawet w Izraelu od wielu lat
        (konkretnie od 1968).
        • hubar Re: flaga widzewa na Mistrzostwach Świata 29.06.02, 11:49
          Gość portalu: Fox napisał(a):

          > KURWA !!!!!!!!!!!!!! HEHEHEHEHEHEHE !!!!!!!!!!!!!!
          > Wiedziałem, że ty napiszesz tu jako pierwszy i mógłbym postawić nawet na to
          > kasę.
          > Potwierdza się jednak stare przysłowie, że jak walniesz w stół to nożyce sie
          > odezwą.
          > pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

          I co Cię tak bawi? Że wiedziałeś że wygadujesz głupoty i ja Ci zwrócę uwagę?
          "W nietolerancji najgorsze jest to że można ją zwalczyć tylko w nietolerancyjny
          sposób"

          > PS
          > A jesli chodzi o Żydów naroowości żydowskiej to tak się składa, że znam jedno
          > małżeństwo (znajomi moich starych). Mieszkają nawet w Izraelu od wielu lat
          > (konkretnie od 1968).

          Nadal nie wiesz dlaczego zadałem Ci to pytanie? To zastanawiaj się dalej, a jak
          wymyślisz coś rozsądnego to odpowiedz
    • bartuch Re: flaga widzewa na MistrzostwachDo FOX 29.06.02, 18:28
      Czu już otarłeś oślinioną twarzyczkę, onanisto????
      • Gość: Fox Re: flaga widzewa na MistrzostwachDo FOX IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 30.06.02, 15:44
        Widze juz teraz "Dynamit Duo".
        Powkurwiajcie sie we dwoch geje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka