camelot
07.05.05, 22:03
Dzisiaj widziałe, że chyba zaczęli budować płot pomiędzy torami tramwajowymi
na Politechniki. Może wreszcie studenci nie będą biegać pomiędzy tramwajami i
uciekać przed pędzącymi samochodami. Co do sklepikarzy przecież mieli
świadomość, że rozkręcają swoje interesy po drugiej stronie ruchliwej ulicy
gdzie jedynym legalnym przejściem jest kłądka czy skrzyżowania z
wróblewskiego i radwańską. Dlatego niech nie płaczą. To oni spowodowal, że
buduje się teraz ten płot. To jest ich wina.