IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 17:07
Prosze o refleksje na temat klubu Gizmo. Czy warto tam isc, jaka graja
muzyke, i jakis ludzi mozna tam spotkac?
Obserwuj wątek
    • protect_me Re: GIZMO 08.07.05, 00:07
      ponoc kolejna mordownia...
      • pawel-strzalka Re: GIZMO 09.07.05, 14:26
        gizmo juz chyba nieczynne, na drzwiach jest plakat zapraszajacy na otwarcie
        nowego klubu wkrótce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka