Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 17:07 Prosze o refleksje na temat klubu Gizmo. Czy warto tam isc, jaka graja muzyke, i jakis ludzi mozna tam spotkac? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pawel-strzalka Re: GIZMO 09.07.05, 14:26 gizmo juz chyba nieczynne, na drzwiach jest plakat zapraszajacy na otwarcie nowego klubu wkrótce Odpowiedz Link Zgłoś