Dodaj do ulubionych

Jaki film ostatnio oglądałeś?

21.07.02, 15:31
No właśnie, jaki? Napisz

Wiem że na Forum jest dużo kinomaniaków, ale pytanie nie jest skierowane
tylko do nich.
Obserwuj wątek
    • p8 Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 15:43
      "Na wschód od Edenu"
    • bartuch Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 15:43
      Po dlugiej przerwie obejrzalem sobie cos wybitnie rozrywkowego na video. ale
      nie zaluje. ,,90 minut" z Johnym Deepem.
    • ixtlilto Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 17:50
      "Shrek"-> najwspanialsza bajka świata :)P
      "Spider-man"-> hmmm... efekty spoko, niektóre teksty też, alenic nie jest w
      stanie przebić komentarzy pana siedzącego po prawej oraz skojarzeń do innych
      filmów pana po lewej ... :)
      • bartuch Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 18:36
        W zyciu sie nie wybiore na filmik o czlowieku-pajaczku.
        PS. No, chyba, ze mi porzadnie zaplaca:-)))))
        • ixtlilto Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 19:45
          A ja się wybrałam.. bo m.in. lubię wersję rysunkową.. i po wyjściu z kina
          stwierdzam, że wolę nadal wersję rysunkową :)
        • hubar Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 22.07.02, 12:50
          Żebym ja był taki mądry zanim poszedłem... hmmmm... fajnie że choć wesoło
          było :-)
        • zoonk Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 12:16
          Spiderman
    • p8 Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 18:49
      Właśnie oglądam South Park - Bigger, Longer, Uncut

      Czego to ludzie nie wymyślą. Ale film jest zajebisty:)
      • bartuch Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 18:50
        ,,Shut Your Fucking Face...":-))))Pozdrawiam, Przyjacielu.
    • fresz Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 19:01
      ostatnio widzialem "wehikuł czasu":
      -efekty specjalne nawet niezłe
      -gra aktorów i klimat filmu już dużo mniej niezłe
    • geograf Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 19:38
      Ostatni film??
      Roumiem, ze chodzi o kino?? Bo chyba nie o takie co lecą w TeleVizorni??

      Jeżeli o kino- Amelia
      Jeżeli TV-nie pamiętam:) Jakiś tam był, ale forum odciągnęło moją uwagę;)
    • grover Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 21.07.02, 21:14
      "The Hole" czyli BUNKIER ---> bardzo fajny, polecam, trzyma w napięciu
    • aric Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 22.07.02, 08:44
      W piatek byłem w kinie na "Bylismy Żołnierzami". Polecam, zczkolwiek dołuje
      strasznie. W sobotę byłem na "Był sobie chłopiec". Też polecam, smieszny i
      zarazem mądry film. Na obu się popłakałem. haha.
    • tulka Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 22.07.02, 08:49
      W kinie oostatnio byłam na "Amelii", to było straaaaasznie dawno, szkoda...
      W domowych pieleszach ostatnio oglądałam "Priscillę, królową pustyni". Bardzo
      fajny, sympatyczny film (aczkolwiek Terence Stamp jako kobieta...
      niekoniecznie ;-)). Najbardziej podobała mi się scena z Aborygenami, kto
      widział, ten wie :-).
      A ostatnia próba oglądania filmu w domowych pieleszach była niestety nieudana.
      Zrobiliśmy podejście do "Quo vadis", ale musieliśmy wyłączyć po jakichś
      dwudziestu minutach ;-)
    • meganka2 Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 22.07.02, 09:26
      w kinie - "Azyl" - total nie polecam ....
      na video - "Utalentowany Pan Ripley" - no to już lepiej ....
      pozdr
      meganka
    • aard Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 22.07.02, 10:32
      Nie pamiętam, ale dziś obejrzę, to może jutro napiszę.
      aA
      Rd
    • chupacabra Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 10:54
      lista moich ulubionych:
      Amelia
      Na wschód od Edenu
      Girl, Interrupted
      On, ona i on - ostatnio widziałam - świetny (i śmieszny)

      a jeżeli chodzi o ostatnie wizyty w kinie to "był sobie chłopiec" yyyych...
      bez wątpienia największą atrakcją tego filmu jest nowy image obywatela Hugh G.
      Ale to niestety za mało na dwie godziny...Fajne momenty można liczyć na minuty.
      • chupacabra Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 11:27
        no, nie zapominajmy o klasyce:
        Seksmisja - widziane chyba z 500 razy i juz mam dość, nie ujmując dziełu
    • Gość: MacLorcan Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? IP: *.toya.net.pl 24.07.02, 11:27
      Wczoraj załapałem się na końcówkę "Roku 1984". Teraz będę musiał polować na
      powtórkę :))) A w kinie nie byłem od... no właśnie?? Od kiedy? Chyba będę
      musiał się wybrać

      pzdr.
      • ixtlilto Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 23:15
        Czy mówisz o ekranizacji "Roku 1984" Orewll'a?
        Jak będziesz wiedział kiedy będzie powtórka to daj znać!
        • khuti Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 23:22
          Jezeli macie w kablowce kanal "Ale kino" to puszczaja to do znudzenia w
          godzinach nocnych. Film ktory bardzo mi sie spodobal kilka lat temu (dzieki
          przekonujacej roli Burtona).

          Pozdrawiam
          • ixtlilto Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 23:24
            Dzięki. Zaraz sprawdzę kiedy będzie. Zastanawia mnie jak moje wyobrażenie po
            przeczytaniu książki przełoży się na film...
            • geograf Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 23:26
              Ixik, mogłabyś napisać o której będą puszczali ten film na Ale Kino??

              Wielkie dzięki:)
              • ixtlilto Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 23:31
                dziś Ci nie powiem, bo telewizyjna została na drugim końcu miasta.. :(
              • Gość: pepe Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.48.* 24.07.02, 23:40
                nie ma na razie (do końca tygodnia),a przynajmniej nie zauważyłem. oglądałem
                wczoraj fragment, ale musiałem przerzucić na Good father z powodów działania
                pewnej siły wyższej :)
                • ixtlilto Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 23:41
                  jejq.. właśnie mi uświadomiłeś, że nie pamiętam kiedy TV oglądałam :/
                • hubar Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 23:45
                  Musze Was zmartwić, już chyba zaprzestali nadawać, bo do 2.08 nie ma w
                  programie tego filmu.
                  • Gość: pepe Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.48.* 24.07.02, 23:47
                    tak, nie ma nawet do 9.08. www.alekino.pl/program_frame.htm
                  • geograf Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 24.07.02, 23:47
                    no tak..zawsze tak jest, ze gdy człowiek się dowiaduje że taki film leci i już od łuższego czasu na dodatek- to przestają go wyświetlać:/
                    • ixtlilto (geograf) 24.07.02, 23:50
                      po raz: cierplisoći- jeszcze zdążysz odejrzeć
                      po dwa: spać, bo już literki znadasz!
                      • saper_ Re: (geograf) 10.08.02, 14:03
                        ixtlilto napisała:

                        > po raz: cierplisoći- jeszcze zdążysz odejrzeć
                        > po dwa: spać, bo już literki znadasz!

                        I kto tu mylił literki? ;)
                        • hubar (Saper) 10.08.02, 14:05
                          Nie znadasz tego słowa?
                        • ixtlilto (saper) 10.08.02, 15:28
                          saper_ napisał:

                          > Saper (wcale nie złośliwy ;) )
                          No jasne, że nieee... ;)

                          pozdroofka, Ixtlilto
                          • saper_ (Ixtlilto) 10.08.02, 15:41
                            Yyyyyyy-yasne :P
            • unikorn Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 10.08.02, 16:48
              ixtlilto napisała:

              > Zastanawia mnie jak moje wyobrażenie po przeczytaniu książki
              > przełoży się na film...

              Powstały 3 ekranizacje "Roku..." i różnią się one od siebie znacznie (podobno).
    • hubar Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 10.08.02, 13:16
      Przez ostatnie dwa tygodnie byłem skazany na TVNSiedem... rany co oni tam
      puszczają! Same seriale nic więcej.
    • ixtlilto Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 10.08.02, 16:54
      co: "Monsunowe wesele"
      gdzie: w kinie Charlie
      kiedy: ostatnio
      wrażenia: pozytywne, zwłaszcza urzekła mnie indyjska muzyka. Fabuła
      interesująca, postacie miejscami suuuuuper komiczne, problemy poruszane: dosyć
      poważne.

      pozdroofka, Ixtlilto
    • Gość: nell_j Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.08.02, 21:25
      "Niewierna" tworcy "Lolity"- trudno powiedziec czy to parodia obyczajowki czy
      erotyku....ogolnie dluzyzny,ale...calkiem fajne sceny erotyczne;P
      • bartuch Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 16.08.02, 14:47
        Widzialem ,,NIEWIERNA" dwukrotnie. Mnie sie bardzo podobala. I wcale nie
        jedynie z tego powodu, ze glowna role gra zjawiskowa Diane Lane. Jest
        siwetnie zrobiony, sceny erotyczne rowniez mi sie podobaja...Daje do
        myslenia...
        • geograf Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 16.08.02, 14:49
          sceny erotyczne dają Ci do myślenia??
          hmmmmm...
          ciekawe...
        • bartuch Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do GEOGRAF 16.08.02, 14:55
          Film daje do myslenia, mlodziencze. Ale Ty wybierz sie na inny. Zero
          tramwajow i autobusow, tylko taksowki. Stanowczo nie dla Ciebie...
          • geograf Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do GEOGRAF 16.08.02, 14:58
            ja bym wybrał raczej dla Ciebie coś dla starszych panów, skoro sam takiego z siebie robisz...
            a film powinien mieć morał taki, że nie powinno się być dwulicowym, zwłaszcza w swoich tekstach pisanych...

            Idziesz??
            MŁODZIENIEC Ci poleca...
            • bartuch Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do GEOGRAF 16.08.02, 15:02
              Alez dziekuje bardzo, Mlodziencze. Jak Ty sie slicznie denerwujesz. Milego
              popoludnia.
              PS. Naprawde Ci wspolczuje. Kiedys, za kilkanascie lat sam siebie zjesz. Jak
              Ty bedziesz np. pracowal wsrod innych ludzi???Ale to Twoj problem.
              • geograf Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do GEOGRAF 16.08.02, 15:09
                haha :)
                ja się denerwuuje??
                akurat teraz bawię się tym co pisze w celu zdenerwowania Ciebie :)
                Niew iem czy to mi wychodzi, ale znowu przęzywasz to jaki ja będe w przyszłości...
                i ciekawe czemu miałbym się zjeść??
                ja potrafię się śmiać z SAMEGON SIEBIE oraz GDY KTOŚ ZARTUJE ZE MNIE (w granicach rozsądku)...

                P.S. w rpacy sobie poradze, tak samo jak radze sobie teraz- byle tam Ciebie nie było.
                • bartuch Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do GEOGRAF 16.08.02, 15:12
                  Potrafisz smiac sie z samego siebie???Ty???Nie rozsmieszaj mnie, Mlodziencze.
                  Obys kiedys sie tego nauczyl, zycze Ci tego. A pracowac z Toba na pewno nie
                  bede. Na szczescie.
                  • do~ Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do GEO i bartucha 16.08.02, 15:17
                    Geo, po co prowokujesz?
                    Bartuch, wiek wszystkiego nie zalatwia :-)))
                    A w ogole nie moglibyscie pojsc sobie na czat i tam sie poklocic czy
                    powyzlosliwiac?
                    A na jakim filmie ostatnio byliscie?
                    Pozdrowienia caly czas serdeczne.
                    • bartuch Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do DO 16.08.02, 15:20
                      do~ napisała:

                      > Geo, po co prowokujesz?
                      > Bartuch, wiek wszystkiego nie zalatwia :-)))
                      > A w ogole nie moglibyscie pojsc sobie na czat i tam sie poklocic czy
                      > powyzlosliwiac?
                      > A na jakim filmie ostatnio byliscie?
                      > Pozdrowienia caly czas serdeczne.
                      >
                      • do~ Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do DO 16.08.02, 15:24
                        Ja tez mam nadzieje, a wlasciwie nie moge sie doczekac grudnia :-)

                        Na "Niewiernej" nie bylam, czyj to film?
                        Strasznie dawno nie bylam w kinie, chyba ostatnio na "Ataku klonow", a
                        potem... juz chyba nic...
                        POzdr.
                        • bartuch Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do DO 16.08.02, 15:34
                          Rezyserem jest Adrian Lyne. Ten od ,,9 i pol tygodnia", ,,Fatalnego
                          zauroczenia" i ,,Lolity". Do zobaczenia, Do. Czekam z wielka niecierpliwoscia
                          na grudzien.
                      • kpiarz hłe hłe 16.08.02, 15:29
                        bartuch napisał:

                        > Ale czasem lubie sie posmiac z Geo, taki sympatyczny z niego Łodzki
                        Mlodzieniec.


                        CZASAMI??? BARTUCH, CZASAMI TO TY SIĘ Z NIEGO NIE ŚMIEJESZ :P
                  • geograf Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?Do GEOGRAF 16.08.02, 15:22
                    dobrze, ze od Ciebie nie będę musiał się uczyć...
                    przykład?? :
                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=63&w=2562200&a=2564367
                    Przeczytaj post Kpiarz, później swoją odpowiedx na ten temat,
                    a nastepnie przypomnij sobie jak nazwałeś mnie tego samego dnia- tylko rano (bądź w nocy, nie pamiętam)
                    I jeszcze jedno- zapytaj się kogokolwiek kto był na treningu- sam śmiałem się z tego....

                    I o to własnie się "obraziłem"...nie o to, że tak mnie nazwałeś...
                    wystarczyło pomyśleć...
                    ech...
    • geograf Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 16.08.02, 15:23
      ostatnio (w kinie) byłem po raz drugi na Amelii :)
      Ekstra film :)
    • tica Re: Jaki film ostatnio oglądałeś? 17.08.02, 20:42
      wakacje są świetna okazją do bezkarnego nadrabiania kinowych zaległości. i tak,
      z ostatni obejrzanych przeze mnie filmów grąco polecam:
      - "Czekoladę"
      - "Przerwana lekcję muzyki"
      - "Był sobie chłopiec"
      - "Niewierną" (chociaż banalnie się skończyła historia opisywanego romansu)
      - "Podaj dalej"

      no to by chyba było na tyle, już nie mogę sobie niczego godnego polecenia
      przypomnieć, ale chociaż tyle warto zobaczyć!

      pozdrrr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka