tengel
28.05.01, 14:58
chcialbym sie zapytac czemu ma sluzyc zamykanie domow kultury na okres wakacji?
czy osoby za to odpowiedzialne sadza ze ludzie mlodzi na okres wakacji
wyjezdzaja i mozna ich tak po prostu pozbawic lokalowego zaplecza dla ich
roznych klubow i kolek?a moze to ma promowac spotkania mlodziezy na swiezym
powietrzu na laweczkach w parkach bramach i innych osrodkach kultury.