28.05.01, 14:58
chcialbym sie zapytac czemu ma sluzyc zamykanie domow kultury na okres wakacji?
czy osoby za to odpowiedzialne sadza ze ludzie mlodzi na okres wakacji
wyjezdzaja i mozna ich tak po prostu pozbawic lokalowego zaplecza dla ich
roznych klubow i kolek?a moze to ma promowac spotkania mlodziezy na swiezym
powietrzu na laweczkach w parkach bramach i innych osrodkach kultury.
Obserwuj wątek
    • Gość: fifa Re: kultura IP: *.kapital.pl 28.05.01, 20:15
      Dziwi mnie Twoje zdziwienie. Przecież nie od dziś wiadomo, że domy kultury nie
      są po to, aby się w nich coś działo. Są po to, aby pracownicy w nich
      zatrudnieni mieli święty spokój. Przykład? Dom Kultury "Ariadna".
    • Gość: gagoo Re: kultura IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 29.05.01, 12:50
      nie wszystkie osrodki kultury sa zamykane na klucz w czasie wakacji, jednak
      jest tak, ze w Polsce zle zarzadza sie kultura, a raczej zarzadza sie nia wg
      wzorcow sprzed 10 lat (tez nie wszedzie!!!). Coz, gdzie sa mlode wilki???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka