Dodaj do ulubionych

nieeee... makabra!!!

26.06.05, 18:06
Ogladam ja sobie kulturalnie Nikusia Dyzme w TVP1 i co ja widze?
TVP1, w ramach pelnienia misji, serwuje o 20.10 serial.. uwaga.. Dynastia-Pojednanie!
Czekamy z utesknieniem na Panna dziedziczka w kamiennym kregu oraz Niewolnica Isaura w rytmie
disco..
Obserwuj wątek
    • szprota czil i ql 26.06.05, 18:12
      przynajmniej wiadomo, jak sobie spacerki ze psem ustawić, jeśli kto ma psa.
      • pawel-strzalka Re: czil i ql 26.06.05, 18:15
        a jak ktoś nie ma?
        • orientman Oglaszam! 26.06.05, 18:16
          W ramach walki z kretynizmem w TV apeluje, aby kazdy wzial psa ze schroniska w celu wyprowadzania go
          o porze zwiekszonego ryzyka :)
        • szprota to albo pomysł Orientmana 26.06.05, 18:35
          albo prowadzać na smyczy jakiego innego zwierzaka.
          • pawel-strzalka Re: to albo pomysł Orientmana 26.06.05, 18:37
            zostały mi juz tylko rybki, może byc kiepsko :/
            • barracuda7110 Re: to albo pomysł Orientmana 26.06.05, 18:44
              Połóż akwarium na deskorolce, przywiąż smycz i po sprawie. Tylko uważaj na
              zakrętach.
              • pawel-strzalka Re: to albo pomysł Orientmana 26.06.05, 18:46
                nie mam deskorolki...
                ale tak sobie pomyślałem, że może połącze przyjmne z pożytecznym...
                Szprota, będziesz mi rybą? :)
                • szprota a, mogę być :) 26.06.05, 18:53
                  rozumiem, że w ramach pożytecznego, a nie przyjemnego?
                  • pawel-strzalka mam być szczery czy miły? :> 26.06.05, 18:57
                    wracam do nauki :P
                    • szprota szczery czy miły? ekhem... 26.06.05, 19:00
                      tego drugiego, to ja sobie nie przypominam, żebys kiedyś próbował :P
                • orientman Re: to albo pomysł Orientmana 26.06.05, 18:57
                  pawel-strzalka napisał:

                  > Szprota, będziesz mi rybą? :)
                  >
                  Na bezdeskorolku i Szprota ryba? ;)
              • orientman Re: to albo pomysł Orientmana 26.06.05, 18:56
                przykryj od gory, zebys nie wychlapywal rybek na zakretach :)
                • barracuda7110 Re: to albo pomysł Orientmana 26.06.05, 20:56
                  Eeee tam. Akwarium cabrio jest najlepsze :P.

                  ps ewentualnie może być roadster.
      • orientman Re: czil i ql 26.06.05, 18:15
        Psa mam daleko :(
        Chyba z kotami bede wychodzil :)
    • evonka Re: nieeee... makabra!!! 26.06.05, 19:07
      w wakacje sie powinno w klasy grać przed blokiem albo inną aktywność uprawiać a
      nie tv ogądać! to jest ukryta misja TVP...
      • orientman Re: nieeee... makabra!!! 26.06.05, 19:13
        Evonko.. Kiedy ostatnio widzialas dzieci grajace w klasy albo w gume? Bo ja dawno temu :(
        • evonka Re: nieeee... makabra!!! 26.06.05, 19:14
          zapraszam przed mój blok! cała uliczka wyrysowana klasami. i chłopaki też
          skaczą! serio!
          • orientman Re: nieeee... makabra!!! 26.06.05, 19:17
            Pod blokiem obok dzieciaki sie gonia i nudza na lawkach.. :(
            • evonka Re: nieeee... makabra!!! 26.06.05, 19:21
              u mnie jest piłkowa liga podwórkowa, znienawidzona przez starszych mieszkańców;
              klasy, rolki i rowery, karuzela, ślizgawka.. i całkiem małe maluchy w
              piaskownicy.. - jak w ulu!
              • orientman Re: nieeee... makabra!!! 26.06.05, 19:30
                Gdzie Ty mieszkasz? :)
                A moze dlatego, ze u mnie jest dosc wysoka srednia wieku.. Na tyle wysoka, ze sami zanizylismy.
                Ale sie polepsza :)
                • evonka Re: nieeee... makabra!!! 26.06.05, 19:31
                  jak to gdzie? na Bałutach! :-))))
                  • orientman Re: nieeee... makabra!!! 26.06.05, 19:34
                    A to ja przepraszam :)
      • szprota jest coś na rzeczy 26.06.05, 19:13
        nb, wygląda w takim razie na to, że mam przez cały rok wakacje (tv oglądałam w
        poniedziałek będąc u Ariców. serwowaliśmy sobie, jak zwykle, seans filmów o
        zagładzie)
    • pawel-strzalka Re: nieeee... makabra!!! 26.06.05, 20:45
      nawet fajna ta Dynastia... <sciana>
    • Gość: lavinka z nielogu Niewolnica Isaura leci na Pulsie około 15-16tej... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.05, 11:28
      Także to raczej nie przejdzie.... Kurcze jak to oglądałam za pierwszym razem to
      jeszcze było w czarnobiałym tv... ;-)

      lav

      p.s.nadal nie mogę załapać o co chodzi... ;-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka