Dodaj do ulubionych

nowe ceny biletów MPK

29.06.05, 14:42
Będą nowe ceny biletów MPK. Uchwałę w tej sprawie przyjęła Rada Miejska
podczas dokończenia LI sesji. Radni zachowali wszystkie bilety czasowe i
podnieśli ich cenę. Za przejazd tramwajem lub autobusem do 10 minut zapłacimy
1,70 zł (0,85 gr. ulgowy), za przejazd do 30 minut 2,40 zł (1,20 zł ulgowy),
do 60 minut 3,60 zł (1,80 zł ulgowy), a do 120 minut 4,80 zł (2,40 ulgowy).
Obserwuj wątek
    • mag.gie Re: nowe ceny biletów MPK 29.06.05, 14:45
      To dlatego, że środki komunikacji MPK Łódź to bardzo luksusowe autobusy i
      tramwaje! Z klimą. A w 11 (najdłuższa linia tramwajowa w Łodzi) planują zrobic
      wagon restautacyjny.

      ----------------------------
      ŻENADA!!! ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!
      ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!
      ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!
      ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!
      ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!ŻENADA!!!
    • brite Re: nowe ceny biletów MPK 29.06.05, 14:49
      Ano, czas zakupić hulajnogę.
    • paudys Re: nowe ceny biletów MPK 29.06.05, 14:59
      Dla uczczenia tej decyzji dziś do 7:40 na Widzewie nie kursowały tramwaje 8 i 10.
      Dzień Pieszego Pasażera został z entuzjazmem przyjęty przez tłum ludzi, którzy
      przecież w wakacje nie dojeżdżają na 8:00 do pracy.
    • barracuda7110 Re: nowe ceny biletów MPK 29.06.05, 15:02
      Latem rower, zimą samochód.
    • Gość: Adam Re: nowe ceny biletów MPK IP: *.toya.net.pl 29.06.05, 15:12
      Pogratulować... głupoty.
    • Gość: Michał M. Re: nowe ceny biletów MPK IP: 80.51.227.* 29.06.05, 15:59
      A co z cenami migawek? Dotąd był zwyczaj, że najbardziej w dupę bito osoby
      kupujące bilety okresowe[1], które drożały bardziej niż jednorazowe. Uznawano
      ich za frajerów, którzy nie pojada na gapę bez względu na to, jak drogo będzie.

      [1] W tym i mnie.
    • gatta13 Re: nowe ceny biletów MPK 29.06.05, 20:54
      Heh, ale za to dbają o to, żeby pasażerowie przypadkiem nie zmarzli. W 78 grzeją stanadardowo, a poniedziałek jechalam mocno podgrzaną ósemką.
    • Gość: J.S. Re: nowe ceny biletów MPK IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 29.06.05, 21:10
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=25826611&a=25827142
      "A ja proponuje zwolnić kolejne grupy społeczne z obowiązku kasowania biletu,
      wtedy na pewno wpływy z biletów będą wyższe."

      Ten czlowiek dobrze mowi
    • ab84 Re: nowe ceny biletów MPK 29.06.05, 23:40
      heh... lepsze to niz tamtem poprzedni pomysl....

      ale za co te podwyzki... rozumiem ze w ciagu roku tabor zostanie wreszcie
      gruntownie wyszorowany. kazdy przystanek bedzie mial wiate i kosz na smieci a
      tramwaje i autobusy beda jezdzily czesciej i nie beda sie na kazdym skrzyzowaniu
      psuly....

      ja juz sie przerzucilam na rower... dojazd zajmuje mi tyle samo co autobusem i
      tramwajem (ah te przesiadki) wiec czasu nie trace...

      zima??? zima mnie tu nie bedzie wiec nie bede musiala sie martwic :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka