Gość: Mlody
IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl
18.08.02, 01:34
Tak w nocny czas naszlo mnie takie pytanie. Czy w dzisiejszym starajacym sie
byc tolerancyjnym swiecie sa jakies plusy bycia w mniejszosci seksualnej?
A w szczegolnosci czy w Polsce taka osoba ma same klody podkladane pod nogi
czy moze jednak wrecz przeciwnie?
Pytam glownie o plusy, minusow kazdy chyba jest sie wstanie domyslic.
Niedawno czytalem bodajze w jakims tygodniku artykul o modzie chodzenia w
Warszawie do klubow gejowskich. Moze to jest plus?
Pytam o plusy bycia homoseksualista i bi?
Mlody