Dodaj do ulubionych

Plusy bycia homoseksualista/bi?

IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.08.02, 01:34
Tak w nocny czas naszlo mnie takie pytanie. Czy w dzisiejszym starajacym sie
byc tolerancyjnym swiecie sa jakies plusy bycia w mniejszosci seksualnej?
A w szczegolnosci czy w Polsce taka osoba ma same klody podkladane pod nogi
czy moze jednak wrecz przeciwnie?
Pytam glownie o plusy, minusow kazdy chyba jest sie wstanie domyslic.
Niedawno czytalem bodajze w jakims tygodniku artykul o modzie chodzenia w
Warszawie do klubow gejowskich. Moze to jest plus?
Pytam o plusy bycia homoseksualista i bi?

Mlody
Obserwuj wątek
    • Gość: Dante` Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? IP: *.icm.edu.pl / *.ho.pl 18.08.02, 01:38
      Hmm no nie wiem ale chyba zadnych nie ma a przynajmniej ja sobie nie wyobrazam.



      KD
    • e_ch Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? 18.08.02, 09:58
      Plusy bycia homoseksualistą??
      W Polsce- żart :)
      A z tymi klubami to ja nie wiem co to ma być za plus. Mamy swoje dyskoteki, lokale i tyle...jedyny ich plus (do niedawna) był taki, że tylko lesbijki i geje tam przychodzili. A teraz?? ;-)

      Na Zachodzie? Może tak, w Stanach- np. oskarżenie o prześladowanie/upokarzanie/dyskryminacje w pracy ze względu na Twoją orientację homoseksualną.
      Ale Stany to zły przykład bo tam wszystko można przed sądem zamienić na PLUS ;-)


      Nie wiem jakie mogą być plusy w życiu w społeczeńśtwie nietolerancyjnym i takim gdzie nie możesz być sobą.

      Może jednak miałes coś konkretnego na myśli?? Może naprowadzisz??

      Ja niestety nie wiem.
    • Gość: BiON Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 18.08.02, 10:01
      Jestem Bi, w proporcjach 95% / 5% - na korzyść Pań, oczywiście!
      Ale "homków" unikam, bo to bardzo problemowi ludzie:
      obsesyjni, neurasteniczni, nieprzewidywalni, nieobliczalni itd.
      Plus to wzbogacenie(sic!) doznań, wrażeń itp.
      CARPE DIEM!
    • bartuch Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? 18.08.02, 10:01
      Ciezko powiedziec. W kazdym razie ja orientacji zmieniach nie zamierzam. Ale
      oczywiscie pozdrawiam wszystkich homo.
    • Gość: pepe Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.48.* 18.08.02, 15:10
      Już kiedyś pisałem: będąc biseksualistą zwiększasz swoją szansę na udaną
      sobotnią noc.
      • bartuch Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? Do PEPE 18.08.02, 15:18
        Przychodz na treningi. Widze dla Ciebie miejsce w pierwszym skladzie, ale po
        tylu absencjach.....
        PS. Zostane przy hetero. Chyba, ze sie przylaczysz:-)))
        • Gość: pepe Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.48.* 18.08.02, 15:26
          bartuch napisał:

          > Przychodz na treningi. Widze dla Ciebie miejsce w pierwszym skladzie, ale po
          > tylu absencjach.....
          > PS. Zostane przy hetero. Chyba, ze sie przylaczysz:-)))

          Ja już siebię nie widzę w składzie, szczególnie po tylu absencjach. A
          biseksualistą nie uda mi się chyba zostać, choć trochę żałuję. "Na świecie" to
          się teraz staje modne :-)
        • Gość: pepe Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.48.* 18.08.02, 15:27
          bartuch napisał:

          > Przychodz na treningi. Widze dla Ciebie miejsce w pierwszym skladzie, ale po
          > tylu absencjach.....
          > PS. Zostane przy hetero. Chyba, ze sie przylaczysz:-)))

          Ja już siebię nie widzę w składzie, szczególnie po tylu absencjach. A
          biseksualistą nie uda mi się chyba zostać, choć trochę żałuję. "Na świecie" to
          się teraz staje modne :-)
          • bartuch Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? 18.08.02, 15:33
            Przychodz, przychodz. To polecenie od samego Prezesa!!!Bedziesz gral!!!
            • Gość: pepe Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.48.* 18.08.02, 15:39
              Kłopot polega na tym, że niedziela jest po sobocie, w dodatku stadion jest
              okropnie daleko ode mnie.
              • bartuch Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? 18.08.02, 15:45
                Jakos sie dogadamy, ktos Cie bedzie zabierac.
                PS. Poza tym pamietaj, ze z kolei np. sobota jest po piatku:-))))Piatkowe
                wieczory tez bywaja ciezkie:-))))Trzeba dbac o kondycje. Jakos sie dogadamy.
              • bartuch Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? 18.08.02, 15:45

              • ixtlilto (.pepe.) 18.08.02, 19:30
                Gość portalu: pepe napisał(a):

                > Kłopot polega na tym, że niedziela jest po sobocie,
                Pepe! proponowałam pobudkę to powiedziałeś, że nie!

                > w dodatku stadion jest okropnie daleko ode mnie.
                No i...? Bartuch już zaproponował: z kimś się zabierzesz!

                Ixtlilto
            • hubar Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? 18.08.02, 15:58
              taaak? A to ciekawe ;-)
              Wyjątkowo się z Tobą zgadzam, PePe na stadion marsz! Miejsce czeka!
              Poza tym nie rób z siebie ofiary losu. My też jesteśmy chrześcijany i niedziela
              u nas też jest wolna, w dodatku po sobocie!
              Nie pitol mi tu i na następnym treningu Cie widze! Zaproponuj inne miejsce.
              • Gość: pepe Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.48.* 18.08.02, 16:05
                Kurde, skąd Ci tam to drugie "P" wyrosło? Zmiana miejsca nie wchodzi w grę,
                wtedy inni będą mieli daleko :) Na razie idę spać. Miłej nocki.
                • geograf Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? 18.08.02, 21:16
                  To może zagramy na Zdrowiu??
                  a u mnie na Chojnach..na boisku ziemnych SP 110 (prawie pełnowymiarowym) też jest fajne miejsce do grania...

                  może tam??:)
                  • bartuch Re: Plusy bycia homoseksualista/bi? 18.08.02, 21:21
                    Moze u mnie na Dabrowie???Sto metrow od mojego bloku???Przestancie zartowac,
                    zostanmy przy Lodziance.
    • yavorius Nie wiem. nie jestem (n/t) 18.08.02, 22:45

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka