03.08.05, 13:49
Środek tygodnia, Admini na przerwie śniadaniowej?
Obserwuj wątek
    • brite Re: Admin? 03.08.05, 13:51
      oops, fixed.

      Swoją drogą, przykro, że takie gagatki jak GORĄCY SEX reprezentują Polskę w
      Birmingham. W firmie jubilerskiej, z tego co da się wyczytać z nazwy hosta.
    • cassani Re: Admin? 03.08.05, 14:08
      admin nie reaguje. bo to idiocie sprawia frajdę. spadnie z monitora na
      klawiaturę to się odechce przecie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka