brite 03.08.05, 13:49 Środek tygodnia, Admini na przerwie śniadaniowej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brite Re: Admin? 03.08.05, 13:51 oops, fixed. Swoją drogą, przykro, że takie gagatki jak GORĄCY SEX reprezentują Polskę w Birmingham. W firmie jubilerskiej, z tego co da się wyczytać z nazwy hosta. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: Admin? 03.08.05, 14:08 admin nie reaguje. bo to idiocie sprawia frajdę. spadnie z monitora na klawiaturę to się odechce przecie. Odpowiedz Link Zgłoś