Dodaj do ulubionych

PALMA W ŁODZI

IP: *.rev.vline.pl 17.08.05, 22:56
w ostatniej polityce przy artykule o PRl-u jest piekne zdjecie jakichs
prlowskich budynkow w tle, a na 1 planie jest kontrowersyjna palma.
po przeanalizowaniu zdjecia uwazam ze taka palma powinna stanac na placu
dabrowskiego przed teatrem wielkim na tle tegoz wlasnie-on tez jest zabytkiem
prlu.
wyrazam sie calkiem serio-buzia sie sama smieje na sam widok:) a co dopiero
jak przyjda mrozy i sloty i sniegi:(brrrrr:(((((
a taka palma bylaby usmiechnietym sloneczno-egzotycznym akcentem:))))
i co Wy na to?
jakby oglosic zbiorke to ja sie deklaruje!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka