Dodaj do ulubionych

Castle party

IP: 10.9.33.* 19.06.01, 14:46
Jak wszystkim wiadomo w dniach 27-29.07 na zamku w Bolkowie Castle pary.
Może ktoś z Łodzi lub okolic też tam się wybiera? Jak tak to piszcie:
maq123@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka