Gość: Maq123 IP: 10.9.33.* 19.06.01, 14:46 Jak wszystkim wiadomo w dniach 27-29.07 na zamku w Bolkowie Castle pary. Może ktoś z Łodzi lub okolic też tam się wybiera? Jak tak to piszcie: maq123@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj