Gość: Już ryją asfalt.
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.11.05, 22:35
Jak to jest?? Już dzisiaj jakaś firma ryje nowiuteński asfalt na
skrzyżowwaniu al. Jana Pawła II i Wróblewskiego. Nie jest to jakaś awaria
gdyż wkładają jakąś niebieską rurę. Kto na to pozwolił? Nie tak dawno wielkim
nakładem środków i pracy wyremontowano ten fragment ulicy a teraz już ryją.
Od kiedy można to robić w sezonie jesienno-zimowym? Dla mnie jest to skandal!