Dodaj do ulubionych

gielda narciarska

IP: *.lodz.agora.pl 30.11.05, 14:25
jusz mowie o gieldzei sa dwie w lodzi w soboty i niedziele od 10 do 14 na
piotrkowskiej 272 i przy ul. Obroncow getta warszawskiego no na narty!
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: gielda narciarska 30.11.05, 14:26
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=32650046
    • Gość: yln Re: gielda narciarska IP: *.toya.net.pl 30.11.05, 19:31
      na Bałutach w szkole na Bojowników Getta Warszawskiego 3, w soboty i niedziele 10-14

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka