Gość: aga IP: *.lodz.agora.pl 30.11.05, 14:25 jusz mowie o gieldzei sa dwie w lodzi w soboty i niedziele od 10 do 14 na piotrkowskiej 272 i przy ul. Obroncow getta warszawskiego no na narty! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: gielda narciarska 30.11.05, 14:26 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=32650046 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yln Re: gielda narciarska IP: *.toya.net.pl 30.11.05, 19:31 na Bałutach w szkole na Bojowników Getta Warszawskiego 3, w soboty i niedziele 10-14 Odpowiedz Link Zgłoś