zychlin2006
30.11.05, 21:20
hello Żychlinianki i Żychliniacy, to ja Aaarbuz i znów agituję... ogłaszam
konkurs!
Ogłaszam konkurs na "postać". Niech każdy napisze jaka jest jego zdaniem
najważniejsza cecha, zaleta jaką powinien posiadać kandydat na Burmistrza
Żychlina. Czym powinien się charakteryzować. Niech każdy pisze co mu
przyjdzie na myśl. Czy ważna jest płeć? Czy ważny jest jakiś limit wieku?
Maksymalny czy minimalny? Czy ważne jest określone doświadczenie zawodowe,
wykształcenie? No dalej wykażcie się! Jak według młodych powinien taki
kandydat/kandydatka sie prezentować? Wpiszcie też jakie zadania waszym
zdaniem powinien realizować jako priorytety polityki społeczno-gospodarczej!
Bądźcie współtwórcami "Strategii młodych dla miasta". Każdego, kto dopisze
się do tego dzieła wpiszemy jako współautora.
Ważne info: nie jesteśmy z lewicy, jesteśmy tu urodzeni i wychowani, tu są
nasze domy i rodziny, tu toczą się ważne dla nas sprawy i tu decydują o nas
bez nas! to trzeba zmieniać!