Dodaj do ulubionych

Abrakadabra...

22.10.02, 10:49
Hokus Pokus, czary-mary. Wyczaruj sobie cudowny dzień:):)
Obserwuj wątek
    • bartuch Re: Abrakadabra... 22.10.02, 16:45
      p8 napisał:

      > Hokus Pokus, czary-mary. Wyczaruj sobie cudowny dzień:):)
      >
      >

      Cudowny to on nie jest, Rastamanie. Ale jest niezle!!!
      • Gość: Mlody Re: Abrakadabra... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.02, 17:53
        Dzien jest niezly, nawet calkiem calkiem, ale jutro fajna noc sie zapowiada...

        pozdr. Mlody
    • ixtlilto Re: Abrakadabra... 22.10.02, 20:18
      DZIĘKUJĘ BOZIU! za ten wątek! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka