p8 22.10.02, 10:49 Hokus Pokus, czary-mary. Wyczaruj sobie cudowny dzień:):) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bartuch Re: Abrakadabra... 22.10.02, 16:45 p8 napisał: > Hokus Pokus, czary-mary. Wyczaruj sobie cudowny dzień:):) > > Cudowny to on nie jest, Rastamanie. Ale jest niezle!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlody Re: Abrakadabra... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.02, 17:53 Dzien jest niezly, nawet calkiem calkiem, ale jutro fajna noc sie zapowiada... pozdr. Mlody Odpowiedz Link Zgłoś