Dodaj do ulubionych

Zablokować blokujących!!!!!!!!!!!!

23.10.02, 14:02
W erze blokowania wszystkiego, proponuję zablokować blokujących, a później
tych co blokują blokujących. A jak wszyscy wszystkich zablokują, to bedziemy
wtedy tylko blokami zamknietymi w blokach na blokowiskach.
Najbardziej z bloków lubię blok nr 78 na ul. Rajdowej i blok czekoladowy.
Tylko nie blokujcie proszę mi dostepu do bloku czekoladowego, bo zblokowany
robię sie drażliwy.
A wogóle najgorzej jest wtedy jak sie człowiekowi w mózgu cos zablokuje i to
powoduje, że on sam zaczyna blokować.:)

Czyż blokowanie to nie jest piekne słowo.:))))))
Obserwuj wątek
    • aard Zablokowany aard 23.10.02, 16:07
      Mam zablokowane gg. A jak mi się zablokwała klawiatura to prądem ją prądem!
      potraktowałem (reset).
    • hm` Re: Zablokować blokujących!!!!!!!!!!!! 23.10.02, 16:09
      hm, piekne slowo to blokowanie, ale powoli staje sie wyswiechtane do granic
      absurdu. ;] Lepper bloku, Janowski blokuje, kazdy blokuje, moze by tak cos
      odblokowac dla odmiany???

      pozdr. hm`
      • pijaw Jestem za!! 01.11.02, 19:37
        Wyprowadźmy się więc z bloków do odbloków na odblokowane odblokowiska bez
        blokad i korków na ulicach a z odbloków już blisko do obłoków i ich obozowiska,
        w których jedynymi blokami są bloki czekolady zablokowane i zabookowane w
        chmurnych pucharkach aby nie opadły i pastwą blokowisk nie padły.
        jedyną blokadę proponuje zablokować na klatce schodowej ku obłokom po
        osiągnięciu których blokadę takową zakładamy, aby nikt nam nie zakłócał spokoju
        blokadą myśli.

        pijaw_odblokowany

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka