aric
23.10.02, 14:02
W erze blokowania wszystkiego, proponuję zablokować blokujących, a później
tych co blokują blokujących. A jak wszyscy wszystkich zablokują, to bedziemy
wtedy tylko blokami zamknietymi w blokach na blokowiskach.
Najbardziej z bloków lubię blok nr 78 na ul. Rajdowej i blok czekoladowy.
Tylko nie blokujcie proszę mi dostepu do bloku czekoladowego, bo zblokowany
robię sie drażliwy.
A wogóle najgorzej jest wtedy jak sie człowiekowi w mózgu cos zablokuje i to
powoduje, że on sam zaczyna blokować.:)
Czyż blokowanie to nie jest piekne słowo.:))))))