prawy
28.12.05, 16:15
Witajcie forumowicze i słuchacze!
Podsumowań czas nastał. W najbliższym "Peryskopie", dokładnie w Sylwestra
13:00 (sobota), jak zwykle kilka słów o tym co wydarzyło się na forum
ostatnio.
A dodatkowo mam dla Was "pracę domową":
spróbujcie podsumować rok 2005 na forum Łódź!
Jaki to był rok? Co się zmieniło? O czym pisaliście (a o czym zapomnieliście
napisać)? Jakie wątki zapadły Wam najbardziej w pamięć?
Szczegóły tego podsumowania na antenie już w sobotę!