Dodaj do ulubionych

wybory w Łodzi

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.02, 19:05
Dlaczego w Łodzi nie było rozklejonych obwieszczeń o wyborach? Gdyby były
może łatwiej byłoby odnaleźć tych głupków z PO i PiS, gdzie się ukryli (na
drugi raz pójdę na wybory z detektywem).
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka