Gość: zdenerwowany wybor
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
31.10.02, 19:05
Dlaczego w Łodzi nie było rozklejonych obwieszczeń o wyborach? Gdyby były
może łatwiej byłoby odnaleźć tych głupków z PO i PiS, gdzie się ukryli (na
drugi raz pójdę na wybory z detektywem).