Dodaj do ulubionych

MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z onetu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 11:02

mam 24 lata....głosowałam na po....

------------------------------------------------------------------------------
--
ale teraz hmmmm ... myślę że nas ktoś wrednie straszył i dalej to robi, gdyż
sytaucja jest dobra:

1. dobry premier i rząd
2. inwestorzy mieli uciekać a ich przybywa
3. benzyna miała być po 6zł a kosztuje 3.58zł
4. w szkole gdzie uczy się moja siostra trwa akcja dożywiania dzieci od 2
miesięcy
5. trwa śledztwo w sprawie mafii paliwowej (w warszawie chodzą słuchy że
zamieszani sa prominenci po)
6. wyczyszczono abw
7. marcinkiewicz jest uważany m.in.w anglii za objawienie
8. wszyscy zaczęli chwalić polskę i jej posunięcia względem unii
9. premier i prezydent w obliczu tragedii potrafili się zachować na
najwyższym poziomie (nie gadali głupot o ubezpieczeniach jak cimoszewicz i
kwas podczas powodzi)
10. nie widać perspektywy możliwości "homoseksualizacji polityki"
11. nie widać możliwości trwania korupcji na szczeblach władzy
12. ukrucenie nosa innym partiom
13. natychmiasowa wypłata środków pomocy dla ofiar tragedii
14. mimo zakłamanych sondaży wciąż wielkie poparcie dla rządu i pis.
15. putin miał nas atakować i pogorszyć się miały stosunki z rosją a ostatnio
nazwał nas bratnimi narodami i miło się wypowiadał niezależnie od pobódek

można tak wymieniać bez końca jak nas straszono bez sensu....ciągle tylko
bójcie się !!!! bójcie się!!!! o boże co będzie o boże co będzie jak pis
dojdzie do władzy...a teraz co??? czy stało się coś złego , coś
niezwykłego???? nie rozumiem was. ja przejżałam już na oczy co jest dobre a
co złe. ne pewno zły jest strach podsycany przez wszystkie...prawei wszystkie
media...więc też się nie dziwię ..choć nie popieram....że pis gości w radiu
maryja. jak słucham to przyznałam rację bratu że media są jednostronne.
popierają liberalne podejscie i atakują pis. miałam przykład wczoraj jak
wypowiadał się kutz...jak może tak doświadczona redaktorka dopuścić do
gadania na antenie kłamstw przez polityka!
Obserwuj wątek
    • maclorcan Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o 03.02.06, 11:06
      No! To teraz będziemy już chyba mieli kraj mlekiem i miodem płynący :)

      PS. Punkt nr.7 mnie rozbroił ;D
      • jolbla Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o 03.02.06, 11:08
        Boshe.....

        Brak mi słów..., ciekawe czy blondynka czy brunetka?

        Mnie rozwalił pkt. 12 :)
        • skniuka Źle głosowałaś ... 03.02.06, 22:42
          Trzeba było od razu na PiS. Tak jak ja ... Pozdrawiam ...

          pis@dziwka.org
      • Gość: cassani Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 11:09
        mi sie podoba pkt 12. za ortografię i za zapowiedź II PRL a nie IVRP.
    • Gość: tuskoland w tym straszeniu prym wiedzie Wybiórcza IP: 5.5.* / *.proxycache.rima-tde.net 03.02.06, 11:11
      dlaczego? bo układ się wali...
      wiadomosci.wp.pl/kat,9932,wid,8074259,prasaWiadomosc.html?ticaid=11044
      galeria.e-polityka.pl/galeria/data/media/7/ATT00008.jpg
      • Gość: leslaw_m -ej ! zapomniałeś o tym IP: *.lodz.msk.pl 03.02.06, 13:10
        serwisy.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3071001
    • bubot Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o 03.02.06, 11:13
      homoseksualizacja polityki? przeciez posuwają się nawzajem.
    • gray Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o 03.02.06, 11:20
      Gość portalu: adam napisał(a):

      > 1. dobry premier i rząd

      z taką furą argumentów nie można dyskutować...

      > 2. inwestorzy mieli uciekać a ich przybywa

      znowu masa przykładów...

      > 3. benzyna miała być po 6zł a kosztuje 3.58zł

      unormowanie się ceny baryłki ropy na rynku światowym to ewidentny sukces PiSu.

      > 4. w szkole gdzie uczy się moja siostra trwa akcja dożywiania dzieci od 2
      > miesięcy

      no to dosyć późno zaczęli.

      > 5. trwa śledztwo w sprawie mafii paliwowej (w warszawie chodzą słuchy że
      > zamieszani sa prominenci po)

      słońce ciągle wschodzi i zachodzi - to też zasługa marcinkiewicza?

      > 6. wyczyszczono abw

      nowy skład zawsze oznacza lepszy? poczekamy - zobaczymy.

      > 7. marcinkiewicz jest uważany m.in.w anglii za objawienie

      z powodu urody czy jakiegoś innego?

      > 8. wszyscy zaczęli chwalić polskę i jej posunięcia względem unii

      być może dlatego, że kaczki po siądnięciu na stołkach porzuciły buńczuczne
      hasła, którymi mamiły rydzykowców, lepperowców i resztę bandy od 'strasznej unii'.

      > 9. premier i prezydent w obliczu tragedii potrafili się zachować na
      > najwyższym poziomie (nie gadali głupot o ubezpieczeniach jak cimoszewicz i
      > kwas podczas powodzi)

      prawda - smutna buzia i świeczka na parapecie są najważniejsze. wsparcie
      finansowe po utracie dorobku życia (jak po powodzi) bądź osoby utrzymującej
      rodzinę (jak po zawaleniu się hali) to rzecz drugoplanowa, prawda?

      > 10. nie widać perspektywy możliwości "homoseksualizacji polityki"

      odetchnęliśmy, normalnie, z ulgą.

      > 11. nie widać możliwości trwania korupcji na szczeblach władzy

      a to czemu? może komisja prawdy i sprawiedliwości wszystko zasłania?

      > 12. ukrucenie nosa innym partiom

      tak - pierwsze co trzeba zrobić po wygranym wyścigu do dokopać wszystkim
      konkurentom.

      > 13. natychmiasowa wypłata środków pomocy dla ofiar tragedii

      no bo kto inny by nie wypłacił i masz na to dowody. poza tym gadanie o
      odszkodowaniach jest złe.

      > 14. mimo zakłamanych sondaży wciąż wielkie poparcie dla rządu i pis.

      rotfl.

      > 15. putin miał nas atakować i pogorszyć się miały stosunki z rosją a ostatnio
      > nazwał nas bratnimi narodami i miło się wypowiadał niezależnie od pobódek

      gaz - nieważny, zakaz importu czegośtam - nieważny. ważne, że nas nazwał.

      forum onetu w całej okazałości :D
    • Gość: maciek Najzabawniejsze, że to żadna 24-latka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 11:58
      tylko zawodowy pisowy propagandzista
      Macie tu pełen zestaw mantr powtarzanych przez polityków PIS, i leciutką
      stylizację na naturalność (ta prosta ortografia, ten nieco tylko fałszowany
      język)
      • cassani chyba nie 03.02.06, 12:02
        bo PiSowcy w terenie zawsze występują na tle szkół lub bibliotek, a ona ma w
        tle tylko http!
        • Gość: maciek Wiesz, że chyba masz rację? Bystry piątek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 12:04
          z Ciebie
          • cassani Re: Wiesz, że chyba masz rację? Bystry piątek 03.02.06, 12:08
            zwróc tez uwagę. Widziałeś kiedyś Marcinkiewicza w terenie poza szkołą?
      • xk Re: Najzabawniejsze, że to żadna 24-latka 03.02.06, 12:02
        Każda potwora ma swojego amatora.

        Możliwe, że na usługach PIS-u pracują też 24-latki.
      • Gość: propagandzista Re: Najzabawniejsze jest to że każdy Platfus IP: *.ucuauhtemoc.edu.mx / *.block.alestra.net.mx 03.02.06, 13:07
        to sfrustrowany paranoik który wszędzie widzi podstępy

        to też pewnie jakiś propagandzista z PiSu napisał:
        efakt.pl/idee/artykul.aspx/Artykul/52614
    • Gość: xxx Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 12:16
      Myślę, że całe zło dopiero sie zaczyna! Mając 24 lata niewiele wiesz na temat
      polityki i polityków!!
      Radzę ćwiczyć logiczne myślenie, bo widzę tu zadatki moheryzmu i
      ubezwłasnowolnienia włanego mózgu!!
      A moze jesteś posiadaczem tylko jednej szarej komórki?
    • brite ROTFLMAO 03.02.06, 12:24
      Taaak, forum Onetu to baardzo wiarygodne i miarodajne źródło do cytowania.
      Gratuluję wyboru autorytetów.
      • jolbla Re: ROTFLMAO 03.02.06, 12:33
        Nie chodzi i źródło, ja sama często słyszę podobne herezje w realu ...

        I to jest straszne!
        • gray Re: ROTFLMAO 03.02.06, 13:28

          może słyszysz je od forumowiczów onetu... :)
          • jolbla Re: ROTFLMAO 03.02.06, 15:25
            Zapewniam cię, że nie :)
    • Gość: tomek Nazywam się Donald Tusk - głosowałem na PO IP: *.retsat1.com.pl 03.02.06, 12:25
      Na szczęście obecnie przejrzałem na oczy. Jest lepiej, mąrzej, więcej, dalej,
      szybciej, wiosna się zbliża a wydajność z hektara rośnie.

      Taaaaaaaa..............
    • Gość: tomek Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o IP: *.retsat1.com.pl 03.02.06, 12:29
      Chociaż w zasadzie do tej litanii można by dopisać jeszcze jeden punkt.

      16. Przypomnienie i pokazanie na przykładzie jak wyglądały metody sprawowania
      władzy w okresie PRL. Orły się zmieniły, metody pozostały takie same.
    • damndogu Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o 03.02.06, 20:51
      MAM 24 LATA I GŁOSOWAŁEM NA PiS.....
      a teraz drogie dzieci pocalujcie kaczkę w kuper :)
      jak tylko będzie okazja odlatuję do ciepłych krajów (nie w sensie klimatycznym).
    • Gość: jaca Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o IP: *.toya.net.pl 04.02.06, 16:49
      a propo's pkt.7 chyba już dość tych OBJAWIEŃ.........
      • qwak Re: MAM 24 LATA....GŁOSOWAŁAM NA PO.... cytat z o 04.02.06, 23:58
        I jeszcze pn 17: lokomotywy staniały!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka