Dodaj do ulubionych

Gimnazjum nr 37

IP: *.toya.net.pl 22.02.06, 20:53
nie ma tam prawdziwych nauczycieli,traktuja swoja pracę na zasadzie czy sie
stoi czy sie lezy...
Obserwuj wątek
    • Gość: Przemek Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 23:17
      Nie zgodze się z przedmówcą. Nauczyciele są bardzo wporządku, można sie znimi
      dogadać i przy okazji nauczyć się czegos. Jestem absolwentem tego wlasnie
      gimnazjum i polecam wszystkim, najlepsze 3 lata mojego życia :) Poznalem tam
      najlepszych znajomych i przyjaciół :) "Szkoła to nasz drugi dom" ta dewiza
      sprawdza sie w przypadku tej szkoły:) Pozdrawiam Serdecznie
    • Gość: paskud:D Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 16:48
      tak, to z pewnością świetna szkoła. atmosfera w niej jest naprawde,
      niespotykana zwłaszcza jeśli chodzi o nauczycieli. w 37 są naprawde dobrani,
      nie ma żadnego nauczyciela o którym możnaby powiedzieć, że źle wykonuje swój
      zawód. Pracują tam osoby z pasją, które kochają swój zawód, a to się liczy
      najbardziej. Mają wiedzę i potrafią ją przekazać, są chętni do udzilania
      dodatkowej pomocy związanej nie tylko z nauką, są chętni do wszelkich działań
      podejmowanych przez uczniów. wpływ na to ma na pewno wspaniała pani dyrektor,
      która jest człowiekiem bardzo aktywnym. dlatego w szkole tak dużo się dzieje,
      jest mnóstwo okazji do zdobycia dodatkowych punktów, co jest bardzo ważne.
      Jestem uczennicą trzeciej klasy i żałuję, że za rok już mnie w niej nie będzie.
      polecam!
    • Gość: anonim Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 19:14
      Przyjazna atmosfera, ktora zawdzieczamy licznym imprezom i nieoficjalnym
      zabawom w dni powszednie;)... gwarantowany rozwoj psychiki, brak ograniczen w
      szerzeniu zainteresowan... doskonale przygotowanie do egzaminu i perfekcyjne
      nauczanie przez doskonale wykwalifikowanych nauczycieli... ktorzy sa takze
      przyjaciolmi, na ktorych mozemy liczyc... moznaby jeszcze duzo dodac... jednak
      nie ma tu nic do ujecia... jako uczennica 3 klasy i z lezka w oku mysle o tym,
      ze lada moment nadejdzie kres 3 najlepszych lat w moim zyciu... pewnie powtorze
      to co moi przedmowcy... aczkolwiek to prawda... gimnazjum 37 potwierdza
      teze "szkola to nasz drugi dom" ;)
    • Gość: BaBleeeeee... Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.toya.net.pl 01.03.06, 21:03
      Moim skromnym zdaniem w tym gim panuje niesamowita atmosfera, która przyciąga
      tam uczniów. Po prostu chce się tam chodzić. To zasługa przede wszystkim
      wspaniałych ludzi i nieco mniej wspaniałych nauczycieli (zdarzaja sie wyjatki,
      np niejaka Roślik, niech ja szlag trafi, skopała moj plecak bo akurat był na
      jej drodze). Trzy lata ktore tam przezylem i wciaz przezywam sa wspaniale.
      Goraco polecam.
    • obi7 Re: Gimnazjum nr 37 03.03.06, 06:33
      łubu dubu łubu dubu niech zyje nam prezes naszego klubu...
      to ja.....sala 210
      ps.
      ilu absolwentow tej super szkoly studiuje na panstwowych wyzszych uczelniach(w
      trybie dziennym)?
    • 37g1 Re: Gimnazjum nr 37 03.03.06, 16:38
      obi chyba coś ci się kręci , bo na studia idzie się po szkole ponadgimnajalnej,
      a nie po gimnazjum. Po gim masz 3 lub 4 lata nauki w zależności od szkoły - nie
      wiesz o tak prostych zasadach?
    • Gość: obi7 Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.toya.net.pl 03.03.06, 22:26
      czas w ktorym uczen pobiera nauki w gimnazjum jest decydujacym jesli chodzi
      pozniejsza droge edukacyjna mlodego czlowieka .jesli w tym okresie nie daje sie
      mozliwosci do samodzielnego i kreatywnego myslenia skazuje sie na role odtworcze
      i tutataj dochodzimy do sedna sprawy ,czy osoba uczaca mysli o przyszlosci
      mlodego czlowieka czy raczej uczen jest traktowany przedmiotowo jako element
      bez ktorego nie moze funkcjonowac instytucja.
      ps.lopatologicznie-kto jest dla kogo i w jakim celu.....
    • Gość: Matman Kieł Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 22:32
      Nie zgodzę się z przedmówcą bo on chyba nie chodził do 37. Ta szkoła jest
      fantastyczna, naprawdę tutaj panuje niesamowita, przyjazna atmosfera. Z
      nauczycielami można pogadać nie tylko o pracy domowej, czuję że tym ludziom
      naprawdę na mnie zależy, a to nie jest częste. Już niedługo kończę gimnazjum i
      nawet nie chcę myśleć, że mógłbym trafić do jakiejś szarego i ponurego liceum.
      Nie po naszym gimnazjum!
      Jak ktoś nie wierzy to niech przyjdzie na jeden z naszych festiwali lub forów.
      U nas często są takie imprezy i wtedy można się przekonać co razem robimy po
      lekcjach, na przykład klasy teatralno-filmowe pod przewodnictwem pewnej
      niesamowitej Pani K. (znanej jako Kogucik:) zawsze przygotowywują fantastyczne
      przedstawienia. Polecam to gimnazjum każdemu!
    • 37g1 Re: Gimnazjum nr 37 04.03.06, 00:09
      hej obi , aTy się nie uczysz w domu? Twoja przyszłość w Twoich rękach, a na
      pewno dostaniesz sie na studia, nie zwalaj wszystkiego na instytuję. Pozdro dla
      wszystkich uczniów i n-li 37.
    • Gość: Mary Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.toya.net.pl 04.03.06, 19:39
      Jestem uczennicą trzeciej klasy, więc chyba sporo już wiem o tej szkole.
      Budsynek, jak budek... Uczyc sie trzeba... Na nauczycieli sie czasem narzeka -
      bo potrafią nas przycisnąc. Ale jako ludzie - naprawde są cudowni! Interesują
      sie nami, chcą przygotować do życia i naprawde kochają swój zawód. Chodzę do
      klasy teatralno-filmowej, staram sie brać udział w przedstawieniach,
      reprezentuje szkołe w zawodach sportowych, taneczntch i bardzo chcę jak
      najbardziej wydłużyć te 4 miesiące, jakie mi jeszcze zostały... Uczniowe też
      świetni i naprawde potrafimy sie zgrać.. zwłaszcza na wyjazdach typu Zielona
      Szkola... Polecam tą szkołe!!! Pani, która jest moją wychowawczynią we wrześniu
      bedzie tworzyć nową klase... jeśli jesteście grzeczni - przychodżcie.. jeśli
      nie - przyjdzcie, a tacy od tej pani wyjdziecie po trzech latach. Pozdrawiam.
    • Gość: rocznik 86 Re: Gimnazjum nr 37 IP: 212.191.172.* 08.03.06, 08:57
      co do studiow wyzszych dziennych to moi kumple z 37 (mowie o chlopakach):
      Polibuda sztuk 2 (w tym ja, tyle ze kumpel dostal urlop dziekanski hehehe, ja
      sie jeszcze trzymam...)
      Uniwerek sztuk 2 (Ochrona Srodowiska i Pedagogika)
      w klasie mielismy cos kolo 10-12 chlopa, wiec chyba nie jest tak najgorzej
      szkola jak szkola, zadna rewelacja, jak chcesz to sie obijasz, a jak nie chcesz
      to juz twoj problem...
      pozdrowienia dla profesorow:
      Kamienskiej (teraz Pałac Mlodziezy); Frasunek (wych); Gryza; Tyralskiego;
      Animuckiej; Nowakowskiego; Wilk; moze niekoniecznie dla Wojciechowskiej i
      Karkowskiej. A Panu Witkowi konserwatorowi musze oddac butelke rozpuszczalnika,
      ale to przy okazji... ;-) pani dyrektor dzien dobry nie mowie, ale to tylko
      dlatego ze mnie posadzila kiedys o brak kultury z czym kategorycznie sie nie
      zgadzam... Elo#
    • Gość: rocznik 86 Gimnazjum nr 37 in my opinion IP: 212.191.172.* 11.03.06, 22:58
      ja napisze w ten sposob:
      jesli chodzi o wyniki to ja sie opieprzalem przez cale gimnazjum, i mialem 83
      pkt na egzamie koncowym. oceny mialem nie takie wspaniale (srednia ponizej 4,5)
      wiec nie poszedlem do RENOMOWANEGO liceum, tylko do sredniej IX. Moim zdaniem
      mimo wszystko w 37 jest slabo z jezykami obcymi, polski chyba niezle, scisle
      przedmioty raczej slabo. wysoko jest geografia, i koniec na tym. uwazam ze jak
      ktos nie jest z rejonu to niech tu nie przychodzi, bo nie ma po co...#
    • Gość: ASIA Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.toya.net.pl 16.03.06, 15:31
      Szkoła jest bardzo fajna i nie żałuję, że ją wybrałam. Nauczyciele są tak
      wspaniali, jak nigdzie indziej. Są pomocni, wyrozumiali. Według mnie to właśnie
      oni sprawiają, że lubię przychodzić do tej szkoły i szczerze mówiąc niezbyt
      lubię weekendy ;) Gorąco polecam to gimnazjum.
    • Gość: trzeciak Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.06, 15:30
      W tym roku skończe G37, więc mam wyrobioną opinię. Czuję się tu świetnie, lubię
      niemal wszystkich uczniów i większośc nauczycieli. Moja polonistka - choć
      złośliwa bestia - jest poprostu super, inni nauczyciele też są spoko. A co do
      wyników egzaminu - z tego co wiem, były troche wyższe od średniej łódzkiej,
      więc chyba nie jest źle. Moi znajomi, którzy są absolwentami G37 też mówią o
      szkole dobrze.
    • Gość: absolwentka Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.06, 17:56
      Uczę się w liceum i mogę porównać sposób prowadzenia lekcji. W gimnazjum na
      polskim zawsze coś fajnego się działo, dyskutowaliśmy, żartowaliśmy, ale też
      się uczyliśmy. Musiałam czytać wszystkie lektury, bo pani UG dokładnie to
      sprawdzała. Teraz na polskim zdycham z nudów, a czytam głównie streszczenia!!!!
      Inna sprawa że nie wszyscy nauczyciele w gimnazjum potrafili zainteresować
      swoim przedmiotem. Mimo to bardzo dobrze wspominam szkołę.
    • Gość: ja.już.kończe.ada Przeczytaj zanim wejdziesz do gim 37 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.06, 23:03
      "Szkoła to twój drugi dom" haha - dobry żart, gdybym w domu miała takie warunki
      jak w tej szkole to zatrzymałabym sie na torach po drodze tuż przed pędzącym
      pociągiem. Wiem że przesadzam bo to na szczęście tylko 3 lata, ale co to za
      frajda zmarnować tyle czasu w beznadziejnej atmosferze ubogiej w tolerancje i
      jaką kolwiek dojrzałość. Wolałabym nie znać nikogo niż otaczać sie w
      towarzystiwe tych nauczycieli, z tymi manierami. Z poważaniem ale uważam że
      warto bylo by pomyśleć o tym by zadbać o wykształcenie a nie rzucać jakieś nie
      potrzebne uwagi na temat uczniów za ich plecami [w szczególności p.Góral].
      Oby miedzy gim a LO była przepaść bo jeśli trafię na ludzi z podobnymi
      zachowaniem do tych to naprawde bede zła. Miałam całkiem ciekawe przypadki z
      rówieśnikami a co śmieszniejsze z osobami nieco starszymi odemnie a dokladnie
      dziewczynami które chciały się ze mną bić - to doprawdy dojrzałe i takie ekhem
      kobiece. Ostrzegam indywidualistów odbiegających od dresów, których jedynym
      celem jest zaznaczyć teren napisem RTS bądź ŁKS: różowych panienek, które
      wiedzą kto z kim i jak sie ubrać ale nic pozatym, poprostu od ludzi którzy tak
      naprawde niemają własnego zdania, tylko wpadaja w "owczy pęd"....ostrzegam
      przed tym by poszukali innej szkoły i zrobili sobie dłuższy spacer albo olali
      sprawe i troche przemęczyli sie tutaj. Pozdrawiam czytających!
    • Gość: Kaśka Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.toya.net.pl 25.03.06, 18:22
      Ej sory, ale w każdej szkole znajdą sie osoby, ktore sa łagodnie mówiąc
      "dziwne". A gim 37 to fajna szkoła, jestem w 3 klasie i ci, ktorzy do nas ida,
      mają fajnie, bo najgorsze osoby sobie pójdą, chyba że nie zdają. Nie martwcie
      się ani nawet nie czytajcie tamtych opisów, bo ta szkola jest gr8 i jak sie
      komus cos w niej nie podoba, to jest to juz tej ososby problem, bo po prostu sie
      nie zna. Pozdrawiam i zapraszam :)
    • Gość: uczennica Re: Gimnazjum nr 37 IP: *.toya.net.pl 11.12.08, 17:35
      Chodzę do 37 już trzeci rok i mam bardzo dobre wyniki w nauce iciesze się, że wybrałam ta szkołe, a szkoła ma wspaniałą p.Dyrektor, zupełnie różni się od mojej z podstawówki, gdyż ona chce zmienic szkołę na lepsze i zależy jej na uczniach, a co do nauczycieli nie mogłam lepiej trafić. Szczególnie panowie od historii, każdy jest oryginalny, sprawiedliwy i prowadzi ciekawe lekcje, wiem, gdyż z każdym miałam przyjemność miec zastępstwo nie raz. Nikt nie jest idealny, ale grono pedagodiczne w 37 jest naprawde niezastąpione

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka