Gość: rtsmartin IP: *.tvsat364.lodz.pl 05.03.06, 05:42 Co tu dużo pisać,jest poprostu zajebiś..... :)))Pierwsza liga nasza .TYLKO WIDZEW !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rufi Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 06:44 tylko WIDZEW RTS !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carlsberger Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 05.03.06, 08:30 wstrzymałbym się przed biegiem do sklepu i zakupem zgrzewki do finalnego podpisania dokumentów ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.centertel.pl 05.03.06, 22:35 Czyli my pijemy Carlsberga, a koledzy z bazaru - wino "la patic". Co wy na to? :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 01:17 Tylko pijmy w puszkah to sobie zbiorą i uciułają parę grosza i może przyjdą na derby u siebie... Ostatnio podnieśli cenę i nie zdążyli nazbierać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 15:07 ale ty jestes jebnięty gościu...nic dodać nic ująć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 20:38 nie podszywaj sie pod łodzian, bazarowcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abo Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 23:08 No to zajebista reklama dla Carlsberga ... Reklamowac swój produkt na koszulkach najwiekszych przekretów polskiej piłki to jest pomysł super - bravo !!! Pogratulowac tylko specom od reklamy tej grupy piwowarskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: logik Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.man.lodz.pl / *.man.lodz.pl 07.03.06, 18:11 "koszulka najwiekszych przekretów polskiej piłki "" a co to??? mógłbyś rozwinać swoją błyskotliwą myśl??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.chello.pl 07.03.06, 22:50 tak tak swinia to taki ptak tylko jej skrzydel brak. pijcie se te siki nawet w krysztalach, za was browar nie bedzie biegal po boisku, chyba ze chodzi o to, ze teraz bedzie co do koperty wlozyc przed kazdym meczem. lodzianie beda mieli ŁKS w 1. lidze a Lodzianie to chyba w skierniewicach sa, to nie wiem co, dozynki najwyzej wam browar zrobi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ignorant Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 07.03.06, 23:02 cioto nie odzywaj się.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin77 Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 09:11 browar ok nie to co krolewskie siki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁÓDŻ-SRODMIESCIE to od dzis w Łodzi Calsberg schodzi IP: *.lodz.mm.pl 05.03.06, 10:04 jak ciepła i smaczna bułeczka;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikasRTS Re: to od dzis w Łodzi Calsberg schodzi IP: *.os1.kappa.pl 05.03.06, 10:39 Oficjelane info jak sie pojawi na naszej stronie to od tego czasu cała WidzeWska Łódź pije calsbergi!!! sponsorowi trzeba pomoc i sprawic aby zarobił na nas kaske, to sprawi ze umowa sponsorks abedzie korzystna i zostanie przedłuzona i byc moze na lepszych warunkach;) TYLKO WIDZEW RTS!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bogdan Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.49.rev.vline.pl 05.03.06, 10:17 Teraz tylko pakować po 10 browarów plus dwa gratisy (jak robi to Żywiec, Tyskie) dać własciwa cenę i ...jedziemy z tym koksem.Przeciez awans trzeba oblewać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: socio Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 05.03.06, 11:20 Od dziś w moim domu pije się tylko Carlsberga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pilar Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.lodz.dialog.net.pl 05.03.06, 12:28 tylko ŻYWIEC. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.lodz.dialog.net.pl 05.03.06, 11:22 oby wypaliło ! reklama Calsberga na koszulkach Widzewa... CUDO ! jak podpisza umowe to tuszam do najblizszego monopolowego po kilka piwek, a 'ze mną te twarze które szacunkiem darze' ! liczy się tylko Widzew ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: B. Hall Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.devs.futuro.pl 05.03.06, 11:53 no Panowie szlachta , Carlsbergi w dłoń Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafi Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 13:13 dla wszystkich ktorzy nie sa w temacie to Carlsberg w Polsce ma tekie marki jak:okocim (premium, mocne, palone), harnas, volt strong i karmi. wiec chcac wspomoc "wkrotce" naszego sponsora nie trzeba kupowac tylko carlsberga tylko np harnasia. Odpowiedz Link Zgłoś
mayoor Re: Browar sponsorem Widzewa! 05.03.06, 13:23 Sponsorzy sponsorami, ale z radością wstrzymam się gdy awansujemy do I ligi, na co z tym składem zmontowanym przez tego trenera się nie zanosi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek-widzew-wsch Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 14:45 To swietna informacja dla WIDZEWA! Mam nadzieje ze ta firma jest Bosch-Simens ktory ma siedzibe na Widzewie! Takze pijmy Carlsberga!I pomagajmy najlepszemu klubowi na swiecie! TYLKO WIDZEW! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzewkras Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 16:26 no co tu duzo widzewek znowu wielki:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Salaw Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 19:32 Od dzis pije TYLKO CALSBERGA :) WIDZEW Radogo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 05.03.06, 20:06 Witam! Wprawdzie zapewne dojdzie do podpisania umów i wprawdzie być może Widzew będzie otrzymywać więcej kasy, niż Śląsk, to jednak nie sądzę byśmy mieli stać się potęgą piłkarską. Na pewno nie otzymamy takich sum, jak Liverpool. Zresztą już wcześniej, kiedy naszych sponsorował Piast niewiele z tego wynikło :( Oczywiście cieszę się, że Carlsberg będzie nas sponsorować (Widzew ogromnnie teraz potrzebuje sponsora), ale to jeszcze nie to. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sosul Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 20:22 Jest cudownie RTS RTS RTS 1 liga nasza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tetriu Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 20:32 Od dzis pije TYLKO CALSBERGA :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: 80.51.227.* 05.03.06, 21:33 prawdopodobnie na koszulkach będziemy mieć HARNASIA!!ale jest zajebiście!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.centertel.pl 05.03.06, 22:33 No to w końcu wiemy co pić! :))))) Dla Zibiego - DZIĘKUJEMY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldzio Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 06.03.06, 08:43 Prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie!!!! Zibi jesteś wielki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 12:59 moja zona pracuje w grupie zywiec i teraz jestem rozdarty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HARNASIE Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 15:12 hehe harnasie- z tym składem to wy możecie zawojować co najwyżej baraże...ale te o 3 lige..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lech Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 15:58 Słusznie mówisz!Harnasie Harnasie zapomnijcie o ekstraklasie hehehehe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seba king Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 17:00 a jak sie nazywa zona???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikasRTS Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.os1.kappa.pl 06.03.06, 19:58 po co tu wchodzisz i bzdury rozsiewasz?? popisujesz sie swoja głupotą?? Wspołczuje twoim stary ze sie starali a jednak im nie wyszło;) i tu nie chodzi o niechec do Łks bo ja mam kilku kumpli z Łksy i dogaduje sie z nimi bez problemu;) ale tobie to vhyba rozumu brak;) napisz jeszcze ze harnasia, carlsberga, piasta i wszystkich innych wyrobow tej grupy nie tkniesz;) a pij sobie jakies siki albo sie na tanie wina przezuc, na zdrowie!! ja ptaka nie lubie ale zakupy czasem tam zrobie bo tak mi sie opłaca a nie mysle tak jednowatkowo jak ty...harnas=widzew....harnas zły bo widzew zły;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matti Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.zdnet.com.pl 07.03.06, 13:32 Sądzę że poprzednie wpisy były tylko odpowiedzią na ujadające teksty fulko, którego rozpiera nienawiść....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzewiak hymn widzewa IP: *.chello.pl 07.03.06, 14:17 hurra! na czesc browaru juz niedlugo zaspiewamy razem nasz nowy hymn. niech caly swiat uslyszy o nas prawde! wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3196209.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikasRTS Re: hymn widzewa IP: *.os1.kappa.pl 07.03.06, 17:15 ja na vlepkach widze zupełnie co innego....mam wrazenie ze to u was jest mnostwo pedałow i gejow?? czy to prawda?? Ogolnie to nie lubie napinek ale ten koles przede mna to jakis pajac...myslał ze zaszpanuje tym linkiem a pokazał tylko jakie artykuły go interesuja:D:D w koncu o pedałach tylko pedał przeczytac mzoe hahahah!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gej widzewiak Re: hymn widzewa IP: *.chello.pl 07.03.06, 17:23 tak jestem prawdziwym gejem widzewiakiem i sie tego nie wstydze. i my mamy najlepsze vlepki! niech nas uslysza, niech nas zobacza: img92.imageshack.us/my.php?image=widzew2dc.png Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dedektyw Re: hymn widzewa IP: *.man.lodz.pl / *.man.lodz.pl 07.03.06, 18:09 oj 1908 jaka metamorfoza... wreszcie przyznałeś się do homoorientacji :-))) będziemy o tym pamiętać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikasRTS Re: hymn widzewa IP: *.os1.kappa.pl 07.03.06, 23:20 fajnie ze jestes gejem szkoda ze tem koles na zdjeciu wyglad ajak wojno ...ten z tyłu to zapewne ty!! buehehe miłej zabawy ...emblemat kazdy głupi potrafi wkleic...nawet w paintcie sie takie rzeczy robi;) Odpowiedz Link Zgłoś