Dodaj do ulubionych

Browar sponsorem Widzewa!

IP: *.tvsat364.lodz.pl 05.03.06, 05:42
Co tu dużo pisać,jest poprostu zajebiś..... :)))Pierwsza liga nasza .TYLKO
WIDZEW !!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: rufi Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 06:44
      tylko WIDZEW RTS !!!
    • Gość: Carlsberger Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 05.03.06, 08:30
      wstrzymałbym się przed biegiem do sklepu i zakupem zgrzewki do finalnego
      podpisania dokumentów ;-)))
      • Gość: rwt Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.centertel.pl 05.03.06, 22:35
        Czyli my pijemy Carlsberga, a koledzy z bazaru - wino "la patic". Co wy na to? :))))
        • Gość: Fulko de Lorsz Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 01:17
          Tylko pijmy w puszkah to sobie zbiorą i uciułają parę grosza i może przyjdą na
          derby u siebie... Ostatnio podnieśli cenę i nie zdążyli nazbierać...
          • Gość: łodzianin Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 15:07
            ale ty jestes jebnięty gościu...nic dodać nic ująć
            • Gość: Łodzianin Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 20:38
              nie podszywaj sie pod łodzian, bazarowcze.
              • Gość: abo Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 23:08
                No to zajebista reklama dla Carlsberga ...
                Reklamowac swój produkt na koszulkach najwiekszych przekretów polskiej piłki to
                jest pomysł super - bravo !!!
                Pogratulowac tylko specom od reklamy tej grupy piwowarskiej.
                • Gość: logik Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.man.lodz.pl / *.man.lodz.pl 07.03.06, 18:11
                  "koszulka najwiekszych przekretów polskiej piłki ""
                  a co to??? mógłbyś rozwinać swoją błyskotliwą myśl???
              • Gość: 1908 Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.chello.pl 07.03.06, 22:50
                tak tak swinia to taki ptak tylko jej skrzydel brak. pijcie se te siki nawet w
                krysztalach, za was browar nie bedzie biegal po boisku, chyba ze chodzi o to,
                ze teraz bedzie co do koperty wlozyc przed kazdym meczem. lodzianie beda mieli
                ŁKS w 1. lidze a Lodzianie to chyba w skierniewicach sa, to nie wiem co,
                dozynki najwyzej wam browar zrobi
                • Gość: ignorant Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 07.03.06, 23:02
                  cioto nie odzywaj się....
    • Gość: marcin77 Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 09:11
      browar ok nie to co krolewskie siki
    • Gość: ŁÓDŻ-SRODMIESCIE to od dzis w Łodzi Calsberg schodzi IP: *.lodz.mm.pl 05.03.06, 10:04
      jak ciepła i smaczna bułeczka;))))
      • Gość: mikasRTS Re: to od dzis w Łodzi Calsberg schodzi IP: *.os1.kappa.pl 05.03.06, 10:39
        Oficjelane info jak sie pojawi na naszej stronie to od tego czasu cała
        WidzeWska Łódź pije calsbergi!!! sponsorowi trzeba pomoc i sprawic aby zarobił
        na nas kaske, to sprawi ze umowa sponsorks abedzie korzystna i zostanie
        przedłuzona i byc moze na lepszych warunkach;)
        TYLKO WIDZEW RTS!!!
    • Gość: Bogdan Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.49.rev.vline.pl 05.03.06, 10:17
      Teraz tylko pakować po 10 browarów plus dwa gratisy (jak robi to Żywiec,
      Tyskie) dać własciwa cenę i ...jedziemy z tym koksem.Przeciez awans trzeba
      oblewać
    • Gość: socio Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 05.03.06, 11:20
      Od dziś w moim domu pije się tylko Carlsberga.
      • Gość: pilar Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.lodz.dialog.net.pl 05.03.06, 12:28
        tylko ŻYWIEC.
    • Gość: K Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.lodz.dialog.net.pl 05.03.06, 11:22
      oby wypaliło !

      reklama Calsberga na koszulkach Widzewa... CUDO !

      jak podpisza umowe to tuszam do najblizszego monopolowego po kilka piwek, a 'ze mną te twarze które szacunkiem darze' !

      liczy się tylko Widzew !
    • Gość: B. Hall Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.devs.futuro.pl 05.03.06, 11:53
      no Panowie szlachta , Carlsbergi w dłoń
    • Gość: rafi Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 13:13
      dla wszystkich ktorzy nie sa w temacie to Carlsberg w Polsce ma tekie marki
      jak:okocim (premium, mocne, palone), harnas, volt strong i karmi. wiec chcac
      wspomoc "wkrotce" naszego sponsora nie trzeba kupowac tylko carlsberga tylko np
      harnasia.
      • mayoor Re: Browar sponsorem Widzewa! 05.03.06, 13:23
        Sponsorzy sponsorami, ale z radością wstrzymam się gdy awansujemy do I ligi, na
        co z tym składem zmontowanym przez tego trenera się nie zanosi.
    • Gość: radek-widzew-wsch Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 14:45
      To swietna informacja dla WIDZEWA!
      Mam nadzieje ze ta firma jest Bosch-Simens ktory ma siedzibe na Widzewie!
      Takze pijmy Carlsberga!I pomagajmy najlepszemu klubowi na swiecie!
      TYLKO WIDZEW!
    • Gość: Widzewkras Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 16:26
      no co tu duzo widzewek znowu wielki:)
    • Gość: Salaw Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 19:32
      Od dzis pije TYLKO CALSBERGA :)
      WIDZEW Radogo
    • Gość: RTS Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 05.03.06, 20:06
      Witam! Wprawdzie zapewne dojdzie do podpisania umów i wprawdzie być może Widzew
      będzie otrzymywać więcej kasy, niż Śląsk, to jednak nie sądzę byśmy mieli stać
      się potęgą piłkarską. Na pewno nie otzymamy takich sum, jak Liverpool. Zresztą
      już wcześniej, kiedy naszych sponsorował Piast niewiele z tego wynikło :(
      Oczywiście cieszę się, że Carlsberg będzie nas sponsorować (Widzew ogromnnie
      teraz potrzebuje sponsora), ale to jeszcze nie to. Pozdrawiam.
    • Gość: Sosul Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 20:22
      Jest cudownie RTS RTS RTS 1 liga nasza!
    • Gość: tetriu Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 20:32
      Od dzis pije TYLKO CALSBERGA :)
      • Gość: jarek Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: 80.51.227.* 05.03.06, 21:33
        prawdopodobnie na koszulkach będziemy mieć HARNASIA!!ale jest zajebiście!!!
    • Gość: rwt Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.centertel.pl 05.03.06, 22:33
      No to w końcu wiemy co pić! :)))))
      Dla Zibiego - DZIĘKUJEMY
    • Gość: Waldzio Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 06.03.06, 08:43
      Prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie!!!! Zibi jesteś wielki!!!
      • Gość: leon Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 12:59
        moja zona pracuje w grupie zywiec i teraz jestem rozdarty
        • Gość: HARNASIE Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 15:12
          hehe harnasie- z tym składem to wy możecie zawojować co najwyżej baraże...ale te
          o 3 lige.....
          • Gość: Lech Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 15:58
            Słusznie mówisz!Harnasie Harnasie zapomnijcie o ekstraklasie hehehehe!
        • Gość: seba king Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 17:00
          a jak sie nazywa zona????
          • Gość: mikasRTS Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.os1.kappa.pl 06.03.06, 19:58
            po co tu wchodzisz i bzdury rozsiewasz?? popisujesz sie swoja głupotą??
            Wspołczuje twoim stary ze sie starali a jednak im nie wyszło;) i tu nie chodzi
            o niechec do Łks bo ja mam kilku kumpli z Łksy i dogaduje sie z nimi bez
            problemu;) ale tobie to vhyba rozumu brak;) napisz jeszcze ze harnasia,
            carlsberga, piasta i wszystkich innych wyrobow tej grupy nie tkniesz;) a pij
            sobie jakies siki albo sie na tanie wina przezuc, na zdrowie!! ja ptaka nie
            lubie ale zakupy czasem tam zrobie bo tak mi sie opłaca a nie mysle tak
            jednowatkowo jak ty...harnas=widzew....harnas zły bo widzew zły;)
            • Gość: matti Re: Browar sponsorem Widzewa! IP: *.zdnet.com.pl 07.03.06, 13:32
              Sądzę że poprzednie wpisy były tylko odpowiedzią na ujadające teksty fulko, którego rozpiera nienawiść.......
    • Gość: widzewiak hymn widzewa IP: *.chello.pl 07.03.06, 14:17
      hurra! na czesc browaru juz niedlugo zaspiewamy razem nasz nowy hymn. niech
      caly swiat uslyszy o nas prawde!

      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3196209.html
      • Gość: mikasRTS Re: hymn widzewa IP: *.os1.kappa.pl 07.03.06, 17:15
        ja na vlepkach widze zupełnie co innego....mam wrazenie ze to u was jest
        mnostwo pedałow i gejow?? czy to prawda??
        Ogolnie to nie lubie napinek ale ten koles przede mna to jakis pajac...myslał
        ze zaszpanuje tym linkiem a pokazał tylko jakie artykuły go interesuja:D:D w
        koncu o pedałach tylko pedał przeczytac mzoe hahahah!!!!
        • Gość: gej widzewiak Re: hymn widzewa IP: *.chello.pl 07.03.06, 17:23
          tak jestem prawdziwym gejem widzewiakiem i sie tego nie wstydze. i my mamy
          najlepsze vlepki! niech nas uslysza, niech nas zobacza:
          img92.imageshack.us/my.php?image=widzew2dc.png
          • Gość: dedektyw Re: hymn widzewa IP: *.man.lodz.pl / *.man.lodz.pl 07.03.06, 18:09
            oj 1908 jaka metamorfoza...
            wreszcie przyznałeś się do homoorientacji
            :-)))
            będziemy o tym pamiętać!!!
            • Gość: mikasRTS Re: hymn widzewa IP: *.os1.kappa.pl 07.03.06, 23:20
              fajnie ze jestes gejem szkoda ze tem koles na zdjeciu wyglad ajak wojno ...ten
              z tyłu to zapewne ty!! buehehe miłej zabawy ...emblemat kazdy głupi potrafi
              wkleic...nawet w paintcie sie takie rzeczy robi;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka