Dodaj do ulubionych

Dzień Świra

18.12.02, 23:08
Wiem, że ten film ma wspólnego z Łodzią tylko tyle, że nie lubi tego miasta
Koterski ale mowi się trudno...

Oglądaliście? Jakie macie odczucia, czy jest to dla Was tylko dobra komedia?
Obserwuj wątek
    • ixtlilto Re: Dzień Świra 18.12.02, 23:21
      Powiem tylko tyle: mój jeden wykładowca bardzo lubi liczbę "7"...
    • Gość: grafka Re: Dzień Świra IP: *.lodz.dialog.net.pl 21.12.02, 23:05
      Gdyby trochę zetrzeć wulgarność słownictwa film byłby prawdziwszy, a tak
      wulgaryzmy są środkiem komediowym (o zgrozo!!!), a nie faktycznym środkiem
      wyrazu. Ale kilka scen - majstersztyk, np.scena w autobusie -realne oj, realne,.
      W sumie warto zobaczyć, a nuż odkryjesz w sobie świra.
      G.
      • maxxman Re: Dzień Świra 22.12.02, 21:24
        Filmowi nie można zarzucić jednego: realizmu. Niestety...
      • hubar Re: Dzień Świra 23.12.02, 00:07
        Gość portalu: grafka napisał(a):
        > Gdyby trochę zetrzeć wulgarność słownictwa film byłby prawdziwszy, a tak
        > wulgaryzmy są środkiem komediowym (o zgrozo!!!), a nie faktycznym środkiem
        > wyrazu.
        --Ale z drugiej strony to niektóre sceny duuużo by straciły gdyby nie
        wulgaryzmy. Choćby "przepiękna" modlitwa na balkonach, albo kiedy Miałczek
        dostaje pensje...
        Tu wulgaryzmy są raczej jako odzwierciedlenie prawdziwości, nie są to tylko
        zbędne "przecinki".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka