Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 20:36 Dziś oglądałam dziennik łódzki i była tam mowa o centrum odzieżowym,coś podobnym do Ptaka,które powstało niedawno.Czy ktoś wie jaka jest jego nazwa i gdzie się mieści. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hiehie Re: Co to za nowe centrum handlowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 21:02 manufaktura Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Re: Co to za nowe centrum handlowe IP: *.mnc.pl 19.04.06, 21:20 no to do ptaka niepodobne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Co to za nowe centrum handlowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 21:35 Nie chodziło mi o podobieństwo zewnętrzne,ale o możliwość zakupów. Odpowiedz Link Zgłoś
jasam Re: Co to za nowe centrum handlowe 19.04.06, 22:06 Chyba Maximus spod Warszawy reklamuje się na antenie TVP3 Łódź. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś