Dodaj do ulubionych

Co to za nowe centrum handlowe

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 20:36
Dziś oglądałam dziennik łódzki i była tam mowa o centrum odzieżowym,coś
podobnym do Ptaka,które powstało niedawno.Czy ktoś wie jaka jest jego nazwa i
gdzie się mieści.
Obserwuj wątek
    • Gość: hiehie Re: Co to za nowe centrum handlowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 21:02
      manufaktura
      • Gość: Bart Re: Co to za nowe centrum handlowe IP: *.mnc.pl 19.04.06, 21:20
        no to do ptaka niepodobne!
    • Gość: Ania Re: Co to za nowe centrum handlowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 21:35
      Nie chodziło mi o podobieństwo zewnętrzne,ale o możliwość zakupów.
    • jasam Re: Co to za nowe centrum handlowe 19.04.06, 22:06
      Chyba Maximus spod Warszawy reklamuje się na antenie TVP3 Łódź.

      pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka