reksioxxx 23.05.06, 22:21 slownik rewelacja, poprosze o nastepna czesc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: uszaty99 Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.retsat1.com.pl 24.05.06, 08:23 No dokładnie :). Może prace po obronie troszkę przekształcić i opublikować? Gratuluje pomysłu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 08:42 super! Pierwsza kasa, którą możesz zarobić, to wydanie takiego słownika. Gratulacje. Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow 24.05.06, 08:43 no to w końcu jak po ichniemu jest 'tirówka'? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wąski Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.toya.net.pl 24.05.06, 09:05 gray jak zwykle nie rozumie treści którą czyta. Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow 24.05.06, 09:34 o faktycznie - napisali. jakie to szczęście, że jest ktoś taki jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agy Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 24.05.06, 09:18 Jeszcze raz gratuluje i zycze powodzenia na obronie! Z ogromna ciekawoscia przeczytalabym Twoja prace, a czy bedzie to mozliwe?;-) Odpowiedz Link Zgłoś
umbranet Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow 24.05.06, 09:30 Ciekawe dlaczego wszyskie studentki polonistyki wyglądają identycznie? Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow 24.05.06, 09:35 tak naprawdę jest tylko jedna studentka polonistyki. próbuje to ukryć przebierając się itd. ale ty za cwany jesteś na takie kiepskie numery. Odpowiedz Link Zgłoś
umbranet Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow 24.05.06, 09:43 Chyba nawet nie usiłuje, bo zawsze łazi w identycznych ciuchach typu ekologia dla ubogich. Odpowiedz Link Zgłoś
jacg Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow 24.05.06, 14:17 umbranet z satysfakcją stwierdzam, że to ty jestes prawdziwie ubogi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piter Driver Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 17:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piter Driver Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 18:18 moze pomoze w pracy mag? dorzuce kilka slowek.niemcy>bundes republik sztauland. holandia>guldeny.francja>koguty.belgia>flamaki.ktos pisal na forum ze misiaki to federalni.nie!!!misie to misie a tamci to zwykli z komisariatu.lodowka> naczepa z agregatem.szmata>naczepa z plandeka.kon>ciagnik siodlowy.PS.coraz gorzej w naszym fachu!coraz wiecej chomow i debili!juz niema kto jezdzic dlatego tak sie dzieje.spotkalem goscia w Antwerpi w hafen>porcie> ktory stal przy samej kei przy morzu i dzwonil do szefa gdzie ladowac jak tu morze?! a nawigacja pokazala ze jest juz na miejscu!bajo>powodzenia.breko>prosze o glos na cb radio.szoszony>kraje bylego ZSRR.mandzuria>ZSRR dzikie kraje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piter Driver Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 18:27 sory zapomnialem!!! POZDRO600 KOLA JEGO MAC!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiak Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.orange.pl 24.05.06, 09:47 A może to nie są studentki tylko obcy ?? Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow 24.05.06, 09:52 albo chłobcy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ng hb Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.03.09, 15:36 czyli jak???? Odpowiedz Link Zgłoś
jacg Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow 24.05.06, 14:19 świetna rozmowa - ciekawy temat - twórcza praca. potrójnie więc gratuluję. prosimy o publikację słowniczka, nie przewidujemy mozliwości odmowy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart / bart_step Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.mnc.pl 24.05.06, 17:00 Heheh, świetne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LadyP Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.toya.net.pl 24.05.06, 17:26 A policja to misiaczki albo federalni :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obi7 Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.toya.net.pl 06.06.06, 10:41 nie dziwie sie ze konczac uł macie trudnosci ze znlezieniem powaznej pracy ta wyzsza uczelnia to fabryka gówna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ita Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow IP: *.iwacom.net.pl 17.06.06, 23:47 Bardzo fajny temat pracy. gratuluję pomysłu. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i w takim razie powodzenia na obronie!:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: driver Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.ogr.ar.krakow.pl 25.09.06, 14:54 he he bardzo ciekawe rzeczy piszesz... tylko jaki tatus puscil by corke z kolegami w trase bo ja na pewno nie....pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.06, 16:38 dla mnie to bomba! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 23:35 a moze poscicie jej prace? bylo by fajnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
halev Re: Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierow 13.01.07, 14:24 Super! A dlaczego Austriak to "kasztan"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz 22 Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 21:01 Witam- na codzień smigam takim wielkim TIR-em, pisze w sprawie tej pracy hehe. Jestem niesmowicie ciekawy co w niej umiescilas itp. Jak bedzie gotowa to umiesc ja w necie napewno wiele osob by te "ciekawostki" poczytała :-) A widzisz kierowcy TIR-ów nie tacy straszni ludzie. :-) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jas Pie.. Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.it-net.pl 04.02.07, 14:42 Jak fajnie ze ktos o nos pisze. Nasz język jast jaki jest ale gratuluje pomysłu to jest szeroki temat. TIR to cos czego nikt nie lubi.Wierze ze mgr.juz masz a gdybys chciala sie DOKTORYZOWAC podsuwam ci pomysł na prace "KIEROWCA TIRA TO TEŻ CZŁOWIEK" to co robia media to sie w głowie nie miesci. My terz mamy DOM RODZINE. Bajo szerokosci przyczepnosci "ruszam kredens do domu" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam W Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 21:20 Dla mnie super temat ja też mam C+E studiuje 6 semestr politologii licencjata pisze i zimniej wojnie szkoda że nie studiuje polonistyki bo temat naprawde ciekawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Relexik Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.chelm.mm.pl 06.03.07, 16:39 Co trzeba zrobić żeby dostać słowniczek do tej pracy piszę o tym prace zaliczeniową i przydałoby mi się słownictwo chociaż troche jeśli ktoś mogłby mi pomoc byłbym bardzo wdzieczny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dymek Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: 193.163.242.* 11.04.07, 16:36 jestem kierowcą tira i najbardziej przeraża mnie to że w zapytaniu jak sie nazywa tir??? brakuje słowa najbardziej używanego w tym naszym języku czyli;KABAN!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daf 95 xf 430 :) Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.07, 17:39 witam, mam 16 lat i od dziecka rowniez jezdze w trasy tirami, bardzo mnie to fascynuje a chyba najbardziej ludzi jakich mozna poznac jezdzac w takie trasy. Kierowcy sa naprawde bardzo interesujacymi i inteligentnymi ludzmi. Nie mialam jeszcze okazji poznac face too face kobiety driverki, ale moze uda mi sie. Od wrzesnia planuje isc do Technikum Logistycznego co mnie troszeczke bardzije wtajemniczy w cala technike i prace tej branzy. Zamierzam rowniez w przyszlosci rowniez zdac prawo jazdy kategorii C+E, mam nadzieje ze kiedys spelnie te marzenie i kiedys sama sie wybiore w taka trase. Mysle, ze Praca magisterska wybrana przez Pania jest swietnym i ciekawym tematem-gratuluj pomyslowosci i zycze sukcesow w dalszym ksztalceniu sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koziolek Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.ztpnet.pl 13.12.07, 00:04 SIEMA,FAJNY TEMAT NA PRACE,ORGINALNY I B. ZYCIOWY.SAM JEZDZE ZELASTWE JUZ CZWARTY ROK.BARDZO NIEWDZIECZNA PRACA,TAKIE PIESKIE ZYCIE "buda jest ,z miski sie zje i na kolo sie odleje (choc to ostatnie podobno przynosi pecha)" POWODZENIA I SZEROKOSCI NA DLUGOSCI . MOZE NA SZLAKU SIE SPOTKAMY -KTO WIE . Koziolek z Zielonej Gory. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Guguś Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.08, 18:34 zgadzam sie z pania wspaniala praca,sam jestem kierowca tira fakt ze mlodym,,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LEON Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.08, 08:07 ORGINALNY POMYSł SAM JEżDżE ZAWODOWO WIęC MI SIę TO CO PISZESZ PODOBA CHOć JAK JEżDżE TO SłOWA TIRóWKA NIERAZ PADAJą ALE CZEśCIEJ SłYSZY SIę POTRZEBNA"PANIENKA DO TOWARZYSTWA" BYNAJMNIEJ POZDRAWIAM BAJO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.08, 21:32 No ,no ładnie tak nas było podsłuchiwać??To wszystko jest prawda.POZDRAWIAM PIOTREK KIEROWCA WANNY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Praca magisterska o tym jak rozmawiają kierowcy... IP: *.ip.telfort.nl 14.11.08, 19:31 policjant na motocyklu to misiak na hulajnodze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kiwaczek11 kierowca autobusu 17.11.08, 00:24 Nie tak dawno byłem świadkiem takiej oto sytuacji. Gdzieś po drodze do Łodzi do autobusu wsiada starsza dystyngowana pani. Juz na pierwszym stopniu, który w jej wieku okazał się nie takim łatwym do sforsowania, mówi do kierowcy: - do Zgierza poproszę - Park ? - odpowiedział kierowca Wydawało się , że kobieta nie dosłyszała albo nie zrozumiała co powiedział kierowca i ponownie rzekła: - do Zgierza - park ? - odrzekł kierowca z nieco silniejszym akcentem - Jak to park? - chyba teraz już dotarło do kobiety,że poprzednim razem usłyszała dobrze, lecz kompletnie zdezorientowana nie widziała w pytaniu logiki i sensu. Kierowcy nie pozostało nic innego jak tylko wykazać się elokwencją i zdolnością przejrzystego obrazowego wyjaśnienia, iż chodzi o rzecz tak oczywistą jak przystanek w zgierskim parku. I jak tylko umiał tak też zrobił. Z silnym akcenteem i wysuniętą do przodu głową spytał: - park !? Odpowiedz Link Zgłoś