do~ 23.01.03, 16:07 Droga redakcjo, czy uwazasz, ze posty the_borga sa spamami czy poczatkami interesujacych dyskusji? Moim zdaniem sa spamami, ale pamietam jak sie nie zgadzalismy w tej sprawie, wiec tylko pytam. I pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
the_borg My Borg 23.01.03, 16:10 Też chcielibysmy to wiedzieć?? Bo nas nie jest jeden. Kolektyw Borga pozdrawia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Re: My Borg IP: *.widzew.net / *.tvsat364.lodz.pl 23.01.03, 16:27 Czy The Borg to czasem nie Aric? Bo w czasie kłótni o Markizę zapowiadał, że zrobi coś takiego. A wracając do sednam uważam, że wątki mają szansę się rozwinąć. Wg mnie to nie spam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: My Borg IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 23.01.03, 16:51 Gość portalu: Maruda napisał: > Czy The Borg to czasem nie Aric? Bo w czasie kłótni o Markizę zapowiadał, że zr > obi coś takiego. Dokładnie to samo sobie pomyśałam:))) A wracając do sednam uważam, że wątki mają szansę się rozwinąć > . Wg mnie to nie spam. Według mnie również nie, dyskusje mogą się rozwinąć. Ale z pewnością jest w tym masowym zakładaniu wątków jakiś ukryty cel:)))) pzdr m Odpowiedz Link Zgłoś
kx Re: My Borg 23.01.03, 17:02 Wg mnie to nie spam, choć z pewnością nazbyt wzmożona płodność. Odpowiedz Link Zgłoś
gray arbuz! 23.01.03, 19:55 Gość portalu: Maruda napisał(a): > Czy The Borg to czasem nie Aric? Bo w czasie kłótni o Markizę zapowiadał, że > zrobi coś takiego. A wracając do sednam uważam, że wątki mają szansę się > rozwinąć > . Wg mnie to nie spam. hmm.. widzicie.. jestem operatorem kilku kanałów na IRCu i powiem wam, że to nie jest spam. takie zachowanie określa się mianem "abuse" i jest ono raczej nagradzane natychmiastowym permbanem. znaczy ja wiem że IRC to anarchistyczno- syndykalistyczna komuna a tu podobno kwitnie demokracja ale nie ma się co bić z gównem. taka jest moja koncepcja. @gray Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: CZY THE_BORG SPAMUJE CZY NIE?????-do redakcji 23.01.03, 17:10 Nie wiem kim jest borg, ale wykozystując, że Forumowicze zbierają podpisy na Piotrkowskiej założył dużo wątków, i WSZYSTKIE ważne wątki spadły na drugą stronę! Odpowiedz Link Zgłoś
aard Ixik 24.01.03, 08:32 ixtlilto napisała: > Nie wiem kim jest borg, ale wykozystując, że Forumowicze zbierają podpisy na > Piotrkowskiej założył dużo wątków, i WSZYSTKIE ważne wątki spadły na drugą > stronę! Co to są WAŻNE wątki?? Dlaczego któryś ma być ważniejszy od innego? Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Ixik 24.01.03, 20:13 aard napisał: > Co to są WAŻNE wątki?? Dlaczego któryś ma być ważniejszy od innego? --Nie udawaj głupka. Jesli serio nie wiesz, co było wazne dla Forumowiczów ostatnio (tzn tych, którzy nawet zarywając zajęcia/prace, choć na 15min ale wpadali na Pietryne pozbierać podpisy), jesli uważasz za fair postępowanie, że w tym czasie niejaki BORG zakłada kilkanaście wątków, jest ok... Odpowiedz Link Zgłoś
baronessa Re: dziwny i zastanawiajacy ten borg 23.01.03, 17:56 a moze mu na czyms bardzo zalezy ? Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: dziwny i zastanawiajacy ten borg 23.01.03, 18:27 baronessa napisała: > a moze mu na czyms bardzo zalezy ? Przepraszam, czy to podtekst do tego, że ostatnio dyskutujemy na temat Piotrkowskiej? I że jest kilka wątków na ten temat? Proszę Cię ukryj sobie opinie do tekstów do GW i już tego będzie mniej. Jeśli nie rozumiesz dlaczego było tak dużo postów o Pietrynie, to jest mi bardzo przykro i żałuję, że się do Nas nie przyłączyłaś. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka. Re: CZY THE_BORG SPAMUJE CZY NIE?????-do redakcji 24.01.03, 10:34 Każdy działa na forum, jak potrafi najlepiej, Do Odpowiedz Link Zgłoś
pijaw Jeśli to CI "Borg", których znam, 24.01.03, 23:21 to dziwi mnie ta nadzwyczajna płodność na ogólnym. Poza tym, jak tu wszedłem pare minut temu, to myslałem, ze otworzyło mi się forum "Książki" :-( Tak się nie robi... Odpowiedz Link Zgłoś