Dodaj do ulubionych

CZY THE_BORG SPAMUJE CZY NIE?????-do redakcji

23.01.03, 16:07
Droga redakcjo, czy uwazasz, ze posty the_borga sa spamami czy poczatkami
interesujacych dyskusji?
Moim zdaniem sa spamami, ale pamietam jak sie nie zgadzalismy w tej sprawie,
wiec tylko pytam.
I pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • the_borg My Borg 23.01.03, 16:10
      Też chcielibysmy to wiedzieć?? Bo nas nie jest jeden.
      Kolektyw Borga pozdrawia.
      • do~ Re: My Borg 23.01.03, 16:13
        No to ja informuje, ze spamuje.
        • Gość: Maruda Re: My Borg IP: *.widzew.net / *.tvsat364.lodz.pl 23.01.03, 16:27
          Czy The Borg to czasem nie Aric? Bo w czasie kłótni o Markizę zapowiadał, że zrobi coś takiego. A wracając do sednam uważam, że wątki mają szansę się rozwinąć. Wg mnie to nie spam.
          • Gość: micin Re: My Borg IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 23.01.03, 16:51
            Gość portalu: Maruda napisał:

            > Czy The Borg to czasem nie Aric? Bo w czasie kłótni o Markizę zapowiadał, że
            zr
            > obi coś takiego.

            Dokładnie to samo sobie pomyśałam:)))

            A wracając do sednam uważam, że wątki mają szansę się rozwinąć
            > . Wg mnie to nie spam.

            Według mnie również nie, dyskusje mogą się rozwinąć. Ale z pewnością jest w tym
            masowym zakładaniu wątków jakiś ukryty cel:))))

            pzdr
            m
            • kx Re: My Borg 23.01.03, 17:02
              Wg mnie to nie spam, choć z pewnością nazbyt wzmożona płodność.
            • aric Hmmm 24.01.03, 08:16
              Aric, od razu aric.
              Niezły musiałbym być, no nie.:)
          • gray arbuz! 23.01.03, 19:55
            Gość portalu: Maruda napisał(a):

            > Czy The Borg to czasem nie Aric? Bo w czasie kłótni o Markizę zapowiadał, że
            > zrobi coś takiego. A wracając do sednam uważam, że wątki mają szansę się
            > rozwinąć
            > . Wg mnie to nie spam.

            hmm.. widzicie.. jestem operatorem kilku kanałów na IRCu i powiem wam, że to
            nie jest spam. takie zachowanie określa się mianem "abuse" i jest ono raczej
            nagradzane natychmiastowym permbanem. znaczy ja wiem że IRC to anarchistyczno-
            syndykalistyczna komuna a tu podobno kwitnie demokracja ale nie ma się co bić z
            gównem. taka jest moja koncepcja.

            @gray
    • ixtlilto Re: CZY THE_BORG SPAMUJE CZY NIE?????-do redakcji 23.01.03, 17:10
      Nie wiem kim jest borg, ale wykozystując, że Forumowicze zbierają podpisy na
      Piotrkowskiej założył dużo wątków, i WSZYSTKIE ważne wątki spadły na drugą
      stronę!
      • aard Ixik 24.01.03, 08:32
        ixtlilto napisała:

        > Nie wiem kim jest borg, ale wykozystując, że Forumowicze zbierają podpisy na
        > Piotrkowskiej założył dużo wątków, i WSZYSTKIE ważne wątki spadły na drugą
        > stronę!

        Co to są WAŻNE wątki?? Dlaczego któryś ma być ważniejszy od innego?
        • hubar Re: Ixik 24.01.03, 20:13
          aard napisał:
          > Co to są WAŻNE wątki?? Dlaczego któryś ma być ważniejszy od innego?
          --Nie udawaj głupka. Jesli serio nie wiesz, co było wazne dla Forumowiczów
          ostatnio (tzn tych, którzy nawet zarywając zajęcia/prace, choć na 15min ale
          wpadali na Pietryne pozbierać podpisy), jesli uważasz za fair postępowanie, że
          w tym czasie niejaki BORG zakłada kilkanaście wątków, jest ok...
    • baronessa Re: dziwny i zastanawiajacy ten borg 23.01.03, 17:56
      a moze mu na czyms bardzo zalezy ?
      • ixtlilto Re: dziwny i zastanawiajacy ten borg 23.01.03, 18:27
        baronessa napisała:

        > a moze mu na czyms bardzo zalezy ?
        Przepraszam, czy to podtekst do tego, że ostatnio dyskutujemy na temat
        Piotrkowskiej? I że jest kilka wątków na ten temat? Proszę Cię ukryj sobie
        opinie do tekstów do GW i już tego będzie mniej.
        Jeśli nie rozumiesz dlaczego było tak dużo postów o Pietrynie, to jest mi
        bardzo przykro i żałuję, że się do Nas nie przyłączyłaś.
    • kropka. Re: CZY THE_BORG SPAMUJE CZY NIE?????-do redakcji 24.01.03, 10:34
      Każdy działa na forum, jak potrafi najlepiej, Do
    • pijaw Jeśli to CI "Borg", których znam, 24.01.03, 23:21
      to dziwi mnie ta nadzwyczajna płodność na ogólnym.
      Poza tym, jak tu wszedłem pare minut temu, to myslałem, ze otworzyło mi się
      forum "Książki" :-(

      Tak się nie robi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka